Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
24. okt 2015

@pufa Za par dni, co vsetko sa moze zmenit, ty si bola o 5 dni neskorsie a uz tam bolo srdiecko.

pufa
24. okt 2015

@dani412 pozerala som pár strán dozadu ale nenašla som tvoje predošlé príspevky. Ako to celé prebehlo? Kolko vajíčok ti odobrali a v akom štádiu ich vkladali?

pufa
24. okt 2015

@meli8412 tak ked tam bolo vidieť embryjko, tak je vsetko na dobrej ceste si myslim 🙂 ja som chcela ísť povodne az 7tt+ ale mala som tu akurát vtedy mamu, postrazila mi malého tak som išla. Predsa len to bol uz skoro ukončený siedmy týžden. Teším sa na dobre správy o pár dni 🙂

dagmarik
24. okt 2015

@nikolajka2 myslím si, že dám test až budúci víkend, to bude 11. -12. den a pregnyl nebude skresľovať výsledok. Ty si kolky den po ET, či KET? Koľké tvoje IVF je to? U mna druhé, tretí vklad.

meli8412
24. okt 2015

@pufa Dakujem, urcite dam vediet a ked dostanem fotku tak aj fotku dam. 🙂

meli8412
24. okt 2015

@dagmarik Dali ti pregnyl den vkladu?

dagmarik
24. okt 2015

@meli8412 áno, po vklade mi bol podaný, mala som ET.

dani412
24. okt 2015

@pufa tak ja som mala 2 vajíčka. To jedno úplne zle a druhé zevraj ok. Vývoj bol taký, ze vzdy jeden den meškalo. Vložili mi tvz morulu(ci tak nejak sa to volalo- vývoj embrya ako na 4 den) tak si myslím ze sa prestalo vyvíjať este na začiatku. Absolutne som nic necítila. Iba močový mechúr ale to preto lebo som asi prechladla.

meli8412
24. okt 2015

@dani412 Po vybere som tiez citila mocovy mechur, musela som vela pit a potom bolo dobre. Ked som malo pila, akoby som cikala ziletky a ked vela, tak bolo vsetko ok.

champselysees
24. okt 2015

@cmudlo ďakujem, idem objednať 😉

dani412
24. okt 2015

@meli8412 ja som uz aj veľa pila, aj tak nic. Častejšie som chodila na wc. Pomohol mi urologicky čaj

meli8412
24. okt 2015

@dani412 Tak asi si mala zapal moc. ciest. Ja ani neviem co som mala 🙂

dani412
24. okt 2015

Je to možné. A ty ako pokračujes?

meli8412
24. okt 2015

@dani412 Ja zatial cakam na srdiecko, v utorok isdem na uzv, verim, ze tam bude. Toto je moj 4. vklad a jediny, ktory sa zatial podaril, mozno kvoli tomu, ze som pouzila to lepidlo.

vevericka13
24. okt 2015

@chevalbleu to mas krasnu ciarku, si tehotna 🙂

pufa
24. okt 2015

@dani412 rozumiem. Su to tažké rozhodnutia.. Ako tu bolo povedané, každý cyklus je iný, zmena stimulky moze urobiť veľa, na druhej strane verím ze kvôli veku nechceš X-krat skúšať s neistým výsledkom, radsej ísť na istotu. Každopádne ja by som to este aspoň raz skúsila s vlastnými a ked to nepojde, tak darcovské.

dani412
25. okt 2015

@meli8412 držím moc palce, nenamahaj sa a srdiečko byt bude. Som presvedcena. Ja som mala tiez lepidlo, ale nic z toho, asi zle vajíčko. Neva skúsime este. Drž sa a ver ze to bude krásne zdravé babo. Želám ti to.

meli8412
25. okt 2015

@dani412 Dakujem, si Zlata. Aj ja ti prajem len to najlepsie, aby si konecne mala na teste vytuzene ciarocky a potom v kociku krasnucke, ruzovucke babatko.

pavelapatka
25. okt 2015

ahojte som 10dni po transferi a neviem ci mam uy ist na krv poradite alebo mam si spravit test neviem bojim sa sklamania

katka17044
25. okt 2015

@pavelapatka bola si na et ci ket? ak na et u nas sa chodi na 10 den na krv po ket na 14 neboj sa lepsie vediet na com si...ja sa neviem dockat ked budem moct uz ist

pavelapatka
25. okt 2015

mno vkladali mi oplodnene vajicka boli sme prvy krat a este stale mam z toho zmatok v hlave a ty si bola tiez prvy krat

katka17044
25. okt 2015

@pavelapatka aha takze prvy vklad embryjka tak to bol et u nas sa chodi na 10 den na krv a vo vacsine centrach na 14 tak uvidis nie toto bol uz moj 8 vklad

pavelapatka
25. okt 2015

a chodis kam tak asi pojdem zajtra na krv a uvydim 8vklad to mi je luto neviem osobne ja som doteraz vsetko brala z nadhladu ale ako sa blizia vysledky ci sa podarilo mam velky strach ci zvladnem negativnu spravu

katka17044
25. okt 2015

@pavelapatka a aky mate problem ze ste skusili ivf. Tak ja som si uz nejak zvykla... toto je posledne embryjko tak moc ani neverim a beriem to uz tak ze tak sme mu dali sancu a potom uz len Brno ja chodim teraz do gynfivu a kolko mas rokov?

pavelapatka
25. okt 2015

mame problem u manzela a ja mam 24rokov a manzel30 mi tiez chodime do gynfivu ale v nitre a v brne je nieco lepsie

katka17044
25. okt 2015

@pavelapatka tak je dost velka pravdepodobnost ze sa to podari... ak je problem iba u manzela a dali ti pekne embryjko tak urcite sa to podari a mas aj ok vek tak by nemal byt problem

pavelapatka
25. okt 2015

mno dufam ze mas pravdu a budem drzat palce aj vam s manzelom a dufam ze budeme hrde tehulky

katka17044
25. okt 2015

@pavelapatka dakujem aj ja tebe... joooj musi sa to podarit...

chevalbleu
26. okt 2015

Ahojte baby, chcem sa podelit s novinkami, jedna dobra a druha menej. Bola som na krv a mam hCG 281! Tak sa to podarilo a sme stastni 🙂 Ta horsia vec, ze ma chytilo neskorsie stadium OHSS, mala som problemy s dychanim, nafuknute brucho, tep 130, znizenu cinnost obliciek... Sonom mi zistili tekutinu v bruchu a vybrali jej hadickou 2,2l! Hned potom som citila ulavu, horsie je, ze trvala par hodin a znova citim, ako sa mi brucho naplna :( mozno budem musiet ist zas, vraj to nie je rychla zalezitost... Nestretla sa s tym niektora?

meli8412
26. okt 2015

@chevalbleu Gratulujem a drzim palce, aby vsetko dopadlo dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre