Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
27. apr 2009

Kiara ja ti verím, ja sa tiež furt chodím kontrolovať na wc. Moc sa bojím tiež menzesu 😒 😒 ☹

Petronelka- tak to je ešte skoro, ja som dnes 3. deň, ale aj ja radšej počkám na test, lebo teraz je to moc skoro a nemalo by to zmysel.

Cucka-Zuzka ty si ako ja 3. deň- teda vkladali mi embryjká v sobotu. Ja to počítam ako tretí deň. Potom testneme spolu 🙂

Baby držím nám všetkým palce, nech máme všetky čo tu sme // 🙂

honey13
27. apr 2009

ahojte všetci, dobru noc vam prajem, ja som si teda dnes kupila ešte test, že 2v1, tak dnes som 10 ty den, ked nepočitam prvy den et, tak zajtra alebo pozajtra testnem, dufam, že čiaročka bude silnejšia. Teším sa na Vašed spravičky, držme si palce 🙂 🙂

petronelka77
28. apr 2009

Ahojte cakatelky 🙂 .
Honey, tak ako, uz si dnes testovala? A nechaoste, iba raz 🙂 . Potom sa chceme podelit o radost s tebou, tak si ho odfot a ukaz nam 🙂

petronelka77
28. apr 2009

Ahojte, robila som si teraz test, nedalo mi to a mam //, sice jedna je velmi slaba, ale nasla som ju tam 🙂 , a to som len 6-y den od KET, je to mozne? 🙂 🙂 🙂

lara75
28. apr 2009

ahoj petronelka, gratulujem 😉
akú mal test citlivosť? 10 mIU alebo viac? nemala si pichnutý Pregnyl pri KET?

petronelka77
28. apr 2009

Ahoj Lara, nie, nemala som pichnuty pregnyl pred KET. Mam test modra sprava a pisu: okamzite zistite pritomnost aj minimalnych mnozstiev HCG v moci(50 IU/I).
Ktory je citlivejsi, ci je vacsie cislo alebo mensie?
a ty kedy testujes?

lara75
28. apr 2009

Tak Petronelka si tehotná! 😀 Ešte raz Ti gratulujem!!!!!
Najcitlivejší test je 10 mIU a ty si robila menej citlivý, tj. že Ti ukázal už dosť silnú hcg hodnotu!

drobec123
28. apr 2009

Gratulujem k // !!! tesim sa na spolubojovnicky v januarovkach 2010 !

lara75
28. apr 2009

drobec aj tebe veľká gratulácia 😀

drobec123
28. apr 2009

lara, kedy ides na krv aby ti to potvrdili ?

lara75
28. apr 2009

drobec, idem až 4.5. na krv, ale už som si testla, len mi výsledok určite maskuje pichnutý Pregnyl, takže to radšej ani nechcem rozoberať.

petronelka77
28. apr 2009

Ahojte babulky 🙂 , dakujem za dobru spravu ohladom citlivosti testu 🙂.
No tesim sa, zatial potichucky.
Drobec, blahozelam k tehulkovaniu 😵
Lari, kedy budes testovat?

lara75
28. apr 2009

babenky, ja som už urobila pár testov, len nikdy nie z ranného moču 😠 plus som mala pichnutý Pregnyl pred KETom a po KETe, takže výsledok (veľmi veľmi slabo //) je nerelevantný 😒

petronelka77
28. apr 2009

Lari, kedy si bola na KET-e?

lara75
28. apr 2009

petronelka, 20.4. bol KET

petronelka77
28. apr 2009

Lari, skus testnut zajtra hned z ranneho mocu a vysledky nebudu az tak ovplyvnene. Drzim palceky, uz tam mas //, aj ked slabunke, ale su 🙂.
Ja som bola 22.4., ale nemala som pichnuty pregnyl, iba pri ET.

kacarina
28. apr 2009

ahojte, fiiiha, tu uz su dalsie dvojciarkoveeee juchu juchu 😀
vy co ste boli na transfere 20.4, uz testujete? to akoze uz mam aj jaaaaa??? 😅 ale ja som chcela az stvrtok-piatok testnut, nepokusajte ma 😉

kiara15
28. apr 2009

ahojte tak vam vsetkym gratulujem//ako vam uz zavidim ale v dobrom a honey netestla? 😉

petronelka77
28. apr 2009

Ahojte 🙂 .
Kacarinka, ja som bola 22.4. na KET a dnes som to uz nevydrzala 😉 a testla som.
Neviem, kde je Honey, dnes sa este neukazala, mozno este spinka 😉

kiara15
28. apr 2009

petronelka ja som bola 23.4.ale este mam strach este nieco pockam asi 😉

kacarina
28. apr 2009

baby jedny (ne)trpezlive 😀 😀 😀

petronelka77
28. apr 2009

No a to som si hovorila, ze testnem az v sobotu...no sme proste baby zvedave 🙂 ...ale teraz testnem az vo stvrtok alebo v piatok, pockam na vas 🙂

petronelka77
28. apr 2009

Chcem sa este opytat ohladom kajanskeho korenia. Prestali ste ho uzivat, ked ste si nasli // ?
dakujem 🙂

mimka30
28. apr 2009

Petronelka gratulujem 😀 😀 😀 Nevieš aký je ten test s citlivosťou 10??? Ja som užívala chilli sušené mleté, ale po ET sa to už nesmie užívať, teda to mleté, pálivé. To kajanské to sú tablety, však??? To teda neviem.

petronelka77
28. apr 2009

Mimka, test s citlivostou 10 je najcitlivejsi a najspolahlivejsi. Kedy si bola na vklade?
Ja som si dnes robila test modra sprava - 50, cize menej citlivy, ale bola som si kupit citlivejsi.
Kajanske som uzivala 1 tabletu denne, tak dufam, ze to neuskodi. Uz teda brat nebudem, ale niekde som citala, ze kym nie su //, tak sa moze...no neviem...

mimka30
28. apr 2009

Petronelka ja len v sobotu som bola na vklade. Radšej tie tablety už neber. Inak sem tam to podbruško ma poboluje, som z toho na nervy. ☹

bobjan
28. apr 2009

Ahojte, Petronelka, má sa potom postupen vysadzovať....tak ob deň, ob dva a tak...

držím vám tu palce 😉

petronelka77
28. apr 2009

Bobjan, dakujem, vysadim ho... mas s nim nejake skusenosti?
Mimka, mna tiez podbrusko trosku pobolieva, ale to je uplne normalne, uz som sa tu na to pytala.
Hlavne byt v teple a klude a vonku je nadherne, to tiez posobi pozitivne na bambulky 🙂

mimka30
28. apr 2009

Idem sa trocha prejsť povonku, skočím aj do lekárne.

Petronelka aký test si si kupovala, že má citlivosť 10???

bobjan
28. apr 2009

Petronelka, mne žiaľ nepomohlo, ale poznám prípady, kedy zabral 😉
Ty si našla //? Super, gratulujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre