Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobjan
28. apr 2009

Petronelka, takto.....

Klasické CHilli sa má vysadiť po ET radšej.....ale Kajanské korenie je odroda chilli papričky, takže to vysaď ako som písala hore po // 😉

petronelka77
28. apr 2009

Bobjan, rano som to nevydrzala a testla som. Na KET som bola 22.4., minulu stredu, dnes su //, jedna je vsak slabunka, je to len 6-y den, takze som opatrna, velmi....
Kajanske som brala len tyzden pred KET 2 x denne, po vklade len 1x denne, teraz uz nebudem.
Drzim Ti palceky, nech coskoro objavis vytuzene //. Kedy planujes IVF?
Mimus, ja som si dnes kupila mamatest.

bobjan
28. apr 2009

aha, dobre, tak postupne pomalinky vysadzuj, nie naraz....daj si každý druhý deň, tretí štvrtý a vysaď...držím ti palce.

Ja IVF asi v auguste, ak to stihnem....

matelko1
28. apr 2009

baby chcem vas povzbudit.ja som dnes 11-ty den po ET a test mi stale ukazuje,ze je negativny a dnes som bola na krv a je pozitivna.
takze na testy celkom neverte,a nespoliehajte sa,krv je najistejsia.

bobjan
28. apr 2009

Matelko, gratulujem 😉

kiara15
28. apr 2009

matelko tak gratulujem dalsia//dufam ze tu je len ta dobra vlna 🙂 aj ta nieco pobolievalo?

petronelka77
28. apr 2009

A Honey nam dnes netestovala? 🙂

kiara15
28. apr 2009

ozaj ved vravela ze da vediet 😉

kacarina
28. apr 2009

Babyyyy blahozelaaam a velmi sa tesim s vami 😀 😀 😀 len tak dalej !!!

mimka30
28. apr 2009

Matelko to fáááááákt??? Gratulujem moja 🙂 🙂 🙂

matelko1
28. apr 2009

baby dakujem.
brusko ma pobolievala a prsia som citila,inac nic.
ale hcg musi byt velmi nizke ked testy neukazali a az 4 som si robila ,citlivost 10

mimka30
28. apr 2009

Matelko ja som si dnes kúpila tiež s citlivosťou 10 Rapidclear. Mňa sem tam poboluje v podbrušku ako na mrchu, sem tam prestane. Moc sa bojím, aby mrcha nedošla ☹

matelko1
28. apr 2009

to iste som mala aj ja a sestricka mi dnes povedala,ze ak som mala nejake bolesti,tak to je dobre znamenie.
baby ale neverim a testy mi fakt ani slabulinku ciarocku neukazali.cakala som,ze mi doki povie lutujem atd.
ja som bola v soku a ani som sa mu nepozdravila.

mimka30
28. apr 2009

Moja veď pamätám ako si písala, že si smutnučké, že máš len / 😒 Mojko ale hlavne, že krvička je pozitíííívna 😀 Nevieš koľko si mala hcg?

matelko1
28. apr 2009

neviem,bola som v soku,ale asi nizke.ja skusim este tento tyzden dokimu zavolat,lebo aj lieky uz mam len na par dni,ze co dalej.

kacarina
28. apr 2009

zajtra sa chystam na "vylet do DM-ky", asi sa stavim aj v lekarni 😎 😀 😀

honey13
28. apr 2009

ahooojte, baby, to su najkrajšie správy, veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi sa s Vami teším, ja som teraz došla, bola som v meste, u lekárky, došiel mi utrogestan, tak sme si skočili s manželom aj na obed, testnem zajtra ráno, teraz už netestujem, ráno dám vediet, matelko, to je krásne, inak som taká rada z Vás, že až. ja mám kupeny test taký prúžkový, že Woman secret baby, taká ružová krabka, píšu že citlivost na úrovni 25 mlUml. tak neviem. 🙂 🙂

mimka30
28. apr 2009

Skús mu zavolať. To ti verím, že si bola v šoku. Ty si dnes 14 deň? Lebo vo FC robia krvné testy až na 14 deň po ET, lebo vtedy sa najlepšie ukáže hcg. Inak teraz som si dala šumivé magnézko- vraj je dobré na kŕče v podbrušku. Mňa to sem tam zabolí ako na mrchu. Ty si mala tiež pocity ako na mrchu, alebo iné?

Kacarinka- šup, šup do lekárne a testneme spolu 🙂

mimka30
28. apr 2009

Honey- ahoj. A prečo netestneš aj teraz??? 🙂 To ti ukáže aj cez deň, nielen ráno 😀

petronelka77
28. apr 2009

Matelko a kedy ides na kontrolny krvny test?

mimka30
28. apr 2009

Baby mali ste tu niektorá aj PK, alebo vám vkladali bobáčikov hneď na 3 deň?

petronelka77
28. apr 2009

Mimka, ja som mala PK, 4 dni.

honey13
28. apr 2009

mimka, neviem, bojim, bijim, ale teraz važne, naozaj bojim, testnem ráno, čo ked sa čiarka stratila? nie, tak myslím pozitívne a hotovo, takže zajtra, jo? 😉

mimka30
28. apr 2009

Petronelka to sa ako počíta, keď mne robili punkciu pondelok a v sobotu vkladali. To je 4 alebo 5 dní???

mimka30
28. apr 2009

Dobre Honey, presvedčila si ma 😀 Nebojkaj čiarka určite nezmizne 😀 😀 😀

bobjan
28. apr 2009

Mimka, deň ET sa neráta, takže dnes si 3.deň 😉

honey13
28. apr 2009

dakujem, idem sa trochu poučit a potom dojdem, zatial pa.

bobjan
28. apr 2009

aha, PK si mala 5 dní 😉

mimka30
28. apr 2009

Dík Bobjan, lebo som z toho jeleň či 5, alebo 6 dní PK.

lara75
28. apr 2009

Matelko, gratulujeeeem 🙂 To je fakt sila, že test nič neukázal a predsa krv to istil 🙂
Ja som PK nemala, mne vkladali embryjká hneď na 2. deň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre