Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

drobec123
29. apr 2009

no ja som si to zadala podla prveho dna poslednej M. aj ked niekto spominal ze sa to robi tak ze si od dna oplodnenia popr. ET odcitas 14 dni a to je ten den ktory si zaznacis ako posledny den M. upravim si to po rozhovore s Dr. nech mi povie ze v ktorm tt naozaj som 🙂 ale tt bude to plus/minus rovnako len mozno dni ze 5tt+3 sa zmeni.
nie nemam ziadne priznaky, ani brusko ma neboli. len mi nepovedz ze to nie je dobre lebo zasnem nad tym rozmyslat ! 😠 v ktorom CAR si bola ty ?

petronelka77
29. apr 2009

Vsetko je v poriadku Drobec, len som sa pytala, aby som sa vedela aj ja pripravit, ked pojde vsetko ako ma 😉 .
Ja chodim k Dr. Hermanovi v KE a Ty?

drobec123
29. apr 2009

ja v ba. ja sa ani nejako nepozorujem, ved na to budem mat cas 9 mesiacov ! 🙂 skor teraz budem cakat na info v pondelok o pocte, a podla toho sa potom zacnem pripravovat. uz som to tu spominala, ale chytila ma strasne panika ze ako zvladneme dve, aj ked sa hanbim za tieto uvahy ved kolko bab by na mojom mieste skakalo to vysky (aj ja som si to myslela ze budem) ale proste uz ked pride k realite tak ten strach je vacsi .... ale myslim ze som to uz predychala a vykomunikovala sama v sebe ..... teraz bude uz len dobre !

kiara15
29. apr 2009

ahojte bambulky vsetkym gratulujem ktore maju// 🙂
mimin ka ano dostala som asi mrchu a som stoho strasne smutna ☹

mimka30
29. apr 2009

Mojenko nebuď vôbec smutné. Teraz som akurát čitala jeden príbeh o babe, čo krvácala 6. deň a 10. deň mala krv pozitívnu a čaká dvojičky. Takže mojenko ešte nič nie je stratené. 😉
Mala si aj bolesti? Lebo včera si nepísala, že ťa bolí bruško 😒

kiara15
29. apr 2009

take ako sme tu mali vsetky v podbrusku .Keby to bol aj moj pripad ale ja mam smolu mne asi nechce to druhe dopriat

mimka30
29. apr 2009

Kiara nedepkuj moja. Ešte nič nie je stratené. Pozri ja nemám ani jedno a to čakáme už 9 rokov 😒 😒 😒
Mne môj doktor povedal, že ak budem špiniť, alebo krvácať, ešte nič nie je stratené. Inak volala si doktorovi? Lebo v našom car-e sa musí zavolať.

kiara15
29. apr 2009

nie?lebo ja to mam napisane ze ked zacnem krvacat tak aj tak si mam davat co mi predpisali a potom prist na krv

mimka30
29. apr 2009

Aha? Lebo mi voláme. A neurobila si si test???

petronelka77
29. apr 2009

Kiara, este nic nie je stratene. Mas normalny menzes alebo len spinenie? Je vela pripadov, ked zacnu pacientky krvacat, ale maju pozitivne testy. Takze treba len pockat na krv.

mimka30
29. apr 2009

Petronelka gratulujem k // 🙂 🙂 🙂 To aký test si si robila? Ja mám také prúžky. Ten je kazetový?

kiara15
29. apr 2009

nerobila som si test este bolo skoro tu krv viem ale to by musel byt ozaj zazrak ale mne sa take nestava

mimka30
29. apr 2009

Kiara ale pokiaľ len špiníš, to môže byť aj uhniezďovanie embryjka.

kiara15
29. apr 2009

miminka uz je tam aj krv nie len spinenie ja viem ze ma chces ukludnit a moc ti za to dakujem ale nechcem si davat falosne nadeje ☹

matelko1
29. apr 2009

kiara nestresuj sa a pockaj na krv.
petronelka super,blahozelam 🙂

mimka30
29. apr 2009

Kiara moc ma to mrzí moja ☹ ☹ ☹ Naozaj. Ja viem presne ako sa cítiš. ☹ ☹

mimka30
29. apr 2009

Matelko tebe sa ani teraz na teste nič neobjavilo??? 😕

kiara15
29. apr 2009

jasne ze pockam na krv myslis ze vysledok bude iny? 😒

kiara15
29. apr 2009

mimka ako si to mala dlhy protokol alebo kratky?alebo ako ste to tam vy mali?

mimka30
29. apr 2009

Kiara ja som mala krátky. Vo FC robia len krátky.

kiara15
29. apr 2009

a ako je ten kratky mohla by si mi ti v skratke napisat?

kiara15
29. apr 2009

a este sa ta spytam po akom case si isla na druhe IVF?

petronelka77
29. apr 2009

Mimka, Matelko dakujem 🙂 🙂 🙂 . Robila som si mamatest comfort, citlivost 20, je kazetovy.
Matelko, skusala si dnes testnut? 🙂
Kiarka, pockaj na krv, vzdy je nadej.

kiara15
29. apr 2009

petronelka diky. Ale ty tam tu druhu ciarku mas tak sa raduj!!!kuk som robila 🙂

mimka30
29. apr 2009

Kiara ten krátky je taký aký si mala aj ty, aj ja teraz. To znamená stimulka okolo 8-12 dní, potom punkcia a ET. Pri dlhom sa stimuluje dlhšie, ale presný postup neviem. 😒
Kiara na ďalšie sa môže po 3 mesiacoch, kvôli tomu, aby si telo vyčistilo od hormónov. Jedine ak máš niečo zmrazené, tak môžeš na KET, to môžeš aj na ďalší mesiac.

My sme museli stále čakať, lebo sme nemali mrazáčikov. 😒

mimka30
29. apr 2009

Petronellka aký je ten s citlivosťou 10? Je lepší???

petronelka77
29. apr 2009

Opatrne sa tesim Kiarka, ale nechcem to zakriknut, v pondelok idem na krv.
Je super, ze uz doma jednu Mišku máš 🙂, treba verit, bude aj surodenec 😉

kiara15
29. apr 2009

ved ani mi nemame mraziacikov tak musim cakat sa aj zblaznim ☹

kiara15
29. apr 2009

petronelka ved som verila a vidis?som teraz stoho strasne skormutena vies mne aj bio hodiny tukaju

mimka30
29. apr 2009

Žiaľ musíš čakať Kiara. V každom centre ti to urobia až po 3 mesiacoch. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre