Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

petronelka77
29. apr 2009

Kiarka, ja mam davno po 30-tke, hodiny mi tykaju ako blaznive a zatial ziadneho drobca. Ale ty uz aspon jeden poklad mas, to je podstatne, uvidis, este sa zadari.
Viem, prve dni ten neuspech boli, ale ver mi, musi sa ist dalej, aj ked to je tazke. Ja som po neuspesnom ET preplakaka par dni.
A mozno sa vam zadari aj prirodzene, treba verit, uvidis 🙂 ...a pockaj si na krvicku, kedy ides?

kiara15
29. apr 2009

ale mohli by mi dat ten kratky protokol lebo ten dlhy je ozaj dlhy

mimka30
29. apr 2009

Kiara ten krátky robia väčšinou. Hlavne, nech sa to podarí. Ale dám ti dobrý typ. Po mrche skúšajte s mangelom aj tak prirodzene. Veľa báb ostalo tehotných po neúspešnom ivf, lebo tie hormóny máš ešte stále v sebe. Takže vypočítať ovulku a ísť na to.
Nám sa to nepodarilo, lebo mám endometriózu a polycystické vaječníky, takže u nás jedine ivf. 😒

kiara15
29. apr 2009

ja zase nemam priechod dobry takze to nepripada do uvahy

mimka30
29. apr 2009

Kiara Prievidza je ďaleko od Piešťan?

kiara15
29. apr 2009

no asi hodinu aj daco preco?

mimka30
29. apr 2009

Kiara napísala som ti do tvojej schránky IP 😉 Prečítaj si.

kiara15
29. apr 2009

uz som si precitala a diky pozrem si to vyzera to dobre 😉

mimka30
29. apr 2009

Pozri, pozri. Ja to určite vyskúšam 😉

mimka30
29. apr 2009

Kiari keď to otvoria, hneď ti dám vedieť. Oni by to teraz v najbližších týždňoch mali otvárať. Teta dá hneď info 😉

kiara15
29. apr 2009

no mimka len mi daj vediet a uz ho pozeram je to zaujmave 😕

mimka30
29. apr 2009

Inak k nemu sa treba telef. objednať. Zdvihne jeho manželka.

kiara15
29. apr 2009

uz si tam bola?alebo niekto znamy?

mib
29. apr 2009

kiara, citala som, ze si po ET dostala mrchu. to mi je luto. ☹ ako je to mozne? ja som myslela, ze ked uzivas po ET lieky (ja mam utrogestan), tak mrchu nedostanem. ja som teraz po druhom ivf.

kiara15
29. apr 2009

no ja mam crinone gel do posvy tak neviem.a pri prvom si nedostala?

lara75
29. apr 2009

ahojte,
mib, kiara utrogestan a crinone má tú istú účinnú látku: progesteron, takže je to jedno. Mala som už obidve, ale fakt, že po crinone sa mi pustila mrcha ešte pred testom, ale s utrogestanom som ju dostala až po vysadení, ale to môže byť aj náhoda 😉

mib
29. apr 2009

dostala som ju v den, ked som vysadila utros. teda po negativnom teste z krvy. 😠 ktory si den po ET?

kiara15
29. apr 2009

takze ty si vobec nemala mrchu?ja som 6dpo ET to nechapem.lebo mna tu ukludnuju ze este nic neni stratene ale vies moc tomu neverim

kiara15
29. apr 2009

lara ahoj dik za info a ako to ze to takto ucinkuje?

mib
29. apr 2009

zatial som nepocula o ziadnej kocke, ktorej sa pustila mrcha ... a zvlast tak skoro po ET. cakala som, ze povies ze si nejaky 12 den. ... ale 6? 😕 nechces radsej zavolat dokimu? mne tiez niekolko krat sestricky prizvukovali, ze v ziadnom pripade nesmiem vysadit utros pred testom krvy. takze nadej je urcite stale, ale radsej by som volala ... pokazit nemas co. 😉

mimka30
29. apr 2009

Nie Kiara ešte som tam nebola, ani nikto od nás, len som o ňom čítala v časopise Slovenka, že je fakt dobrý a že to čo aj píše je pravda. Už neviem, v ktorom čísle to bolo.

mib
29. apr 2009

ahoj mimka, ty si bola na ET v sobotu? na kedy ti vychadza krvicka?

mimka30
29. apr 2009

Ahoj Mib. Áno bola som v sobotu. Pýtala som sa či môžem za 14 dní, ale vychádza to sobotu, to krv neberú a v piatok je 8.máj a to je štátny sviatok, tak asi dolezem vo štvrtok. 🙂
A ty???

mib
29. apr 2009

mne vychadza 14. den na pondelok 11.5. ja by som to na stvrtok asi neukecala 😀 ale to nevadi, vo stvrtok asi testnem doma a na vikend sa ideme trosku zrelaxovat, takze nejako to vydrzim. ako travis tieto prve dni?

mimka30
29. apr 2009

Ale dá sa, pomaličky, ale trocha stres, aby mrcha nedošla 😠 Pri prvom ivf som ju dostala 12. deň po ET. 😠 😠
Tak jasné, že sledujem, čo a ako. Ale dá sa. A ty? Chodíš do práce, alebo si na PN?

mib
29. apr 2009

tento tyzden som doma. od pondelka chcem ist do prace, ale nebudem to prehanat, treba byt hlavne v pohode. 😀 vacsinu casu teraz travim citanim, pozeranim telky a konikovanim. neviem kolko je dobre byt v absolutnom klude. momentalne sa vyhybam vsetkemu, co by mohlo ohrozit drobcov. nevies kolko je dobre zostat v takomto rezime? ty si doma alebo chodis do prace?

mimka30
29. apr 2009

Nie ja som tiež doma. Ja tiež čítam, aj si poležím, aj sa chodím poprechádzať. Ja si myslím, že to uhniezdenie je v prvých dňoch. Mne to môj doktor vysvetlil, že buď sa uhniezdia v prvých hodinách, alebo vôbec. Takže to ani s ležaním netreba preháňať, ale zase netreba dvíhať a nejako sa fyzicky namáhať.

mib
29. apr 2009

tak to som rada, lebo to lezanie ma uz unavuje. ... ale na druhej strane sa bojim spravit nieco, co by som si neskor vycitala. asi dam taky pohodovy rezim do konca tyzdna. to uz bude 7. den a to uz by mali byt drobci poriadne zahryznuti. byt doma je urcite na nieco dobre. okrem toho ze ma clovek klud a pohodicku, moze sa do syta vyspat. ja som teraz stale unavena a zaspim na pol hodinu - hodinu dva krat denne a nakoniec zaspim vecer pri telke o deviatej 😀 😀 😀 dnes uz hodinu a pol taham nadcas. 😀 to bude zrejme tym utrosom. ty nemas pocit unavy? do kedy si vlastne doma?

matelko1
30. apr 2009

ahojte baby.
idem este na kontrolny odber krvi v pondelok.
uz ani testovat nebudem,nema to vyznam.testy mi ukazali,ze nic a krv vysla pozitivna.

kacarina
30. apr 2009

matelko, tes sa 🙂 mozno bola este nizka hladina hcg, teraz uz to bude stupat k vysinam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre