Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
6. apr 2011

@dorotka66 ahojky 🙂 netrap sa hlavne....hlavku hore a ak ta potesim ja som na tom podobne 🙂 tiez mam nejake depky...uz sa hadam budes mat coraz lepsie 🙂 ...ja som dnes skusala znova test a nic...snehobiele ☹ ...som si povedala ze uz testovat asi nebudem a ak jedine citlivost 10...teraz mi zacina obdobie mrchy som 28DC tak som zvedava co a jak...bolesti mi dajak ustupili tak ja neviem

makovicka53
6. apr 2011

@mabumi ahojky si zlata dakujeeem a aj ty sa drzkaj 😀

luly3
6. apr 2011

@renattka24 nooo pevne nervy máš ked vydržíš do krvičky 😀 😀 😀
to ti teda povím 😀 😀 😀

luly3
6. apr 2011

@makovicka53 a akou citlivostou testuješ????a kolký deň si poET
nemá význam testovať s 20 😉 ten ti nič neukáže

makovicka53
6. apr 2011

@luly3 no ja testujem s citlivostou 25...a dnes som 8 den Po ET.... 😒

ame
6. apr 2011

@makovicka53 skus si kupit Mamatest s citlivostou 10 a skus testnut o dva dni, ten 10. den po ET by uz tento test mal zachytit aspon ducha...a nespinis ani nekrvacas?

makovicka53
6. apr 2011

@ame no veru uz som aj volala chlapovi nech mi ho kupi a sobotu ranko testujem to bude 11 den po ET ..tak musm verit 🙂

bbtina
6. apr 2011

@luly3
@renattka24
@mabumi

No bolo to fakt úžasné, veru už 13tt 🙂
Nebojte dievčatá, určite to čoskoro zažijete aj vy a budete sa rovnako tešiť.Držím palčeky

makovicka53
6. apr 2011

@bbtina ahojky nadherny pocit....prajem ti aby bolo vse OK 🙂

petuska123
6. apr 2011

@makovicka53 ahoj kedy ides testovat???ci este si malo po vklade??

tuzba
6. apr 2011

@luly3 teraz uz na tom aj tak nezalezi........ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

renattka24
6. apr 2011

@mabumi Ano mam narodeninky 😀 Tak dufam,ze to budem mat ako darcek 😎 To by mi uplne k stastiu stacilo....a preco az na maj??nejake komplikacie??Tak nech Ti to rychlo ubieha 😎

renattka24
6. apr 2011

@luly3 Co ja viem asi mam vydrz.Asi som sa poucila v januari.To som uz testovala na 5 den 😝 A nic tam nebolo a spolu s bbtinou sme testovali potom na 10 den a ja som tam nemala nic tak som plakala cely den....a rano som skusila zasa a ukazal sa mi tam duch ale kym som za 4 dni isla na krv tak to duch zmizol.....a dost ma to deprimovalo....tak takto som sice doma a poraza ma ale snazim sa na to nemysliet 😀 😀 Tak tebe nech to ubehne a vidis srdiecko na sone 😀

renattka24
6. apr 2011

@bbtina Dufam,ze ta budeme nasledovat vsetky 😎 Aj si uz pribrala nejake to kilecko???Ja sa toho tusim bojim najviac..... 😀

renattka24
6. apr 2011

@makovicka53 Urcite netestuj s takym testikom co ma taku citlivost....musis ten co Ti povedala Luly....a uvidis skus zajtra rano ale citlivost 10 😀 Drzim paste 😎

renattka24
6. apr 2011

@silvinnka Ahoj Sisa.Tak aky bol ET???Vsetko v pohodicke???Robil Ti to Docentko,ci??Pekne dnes oddychuj....pa 😎

makovicka53
6. apr 2011

@petuska123 asi v sobotu..

makovicka53
6. apr 2011

@renattka24 no skusim ale v sobotu ranko som sa rozhodla.......zacala som mat krce na mrchu...totalne ma boli brucho...tak ja uz neviem dnes som 28DC cas mrchy

renattka24
6. apr 2011

@makovicka53 Hlavne klud.Pokial nekrvacas je dobre......Lahni si skus to nejako prdychat 😉

makovicka53
6. apr 2011

@renattka24 ja som na gauci vyvalena cely den ....boze to su stavy...hlavne nech mi to prejde...a ty ako?

bbtina
6. apr 2011

@renattka24 pribrala som 2 kilá zatiaľa ale mám bruško ako v piatom mesiaci, tak som už gulatá dáka a nafúknutá, večer je vždy väčšie ako ráno, ale manželovi sa to hrozne páči, stále mi ho hladká, až ma znervózňuje a sa smejú, že o 2 mesiace mi budú kupovať žeriav, aby som mohla vstať z postele 😎

luly3
6. apr 2011

@makovicka53 ja som 28 DC mala tiež velké bolesti ako na mrchu moja
neboooj to je dobre budeš tehu uvidíš 😉

silvinnka
6. apr 2011

@renattka24 ahoj Renusiiiiik,ano uz mam po ,ej Ti poviem bolelo a skoro som sa im pocikala,mam take zmiesane pocity,babatenko je trosku pomalsie v deleni,ale dr. aj embryolog. ma ubezpecuju,ze je krasne 18 bunkove a malo by to byt o.k,teraz uz len dufat,nech sa pekne zahniezdi 🙂

brita
6. apr 2011

@makovicka53 Ahoj Makovicka, ty si mala PK? Ja som tiez 8. den po ET s PK. Boze, vy tu vsetky mate akesi priznaky a ja necitim vobec nic ☹ ☹

nemko
6. apr 2011

@silvinnka drzim palce, teraz pekne oddychuj a hladkaj brusko 🙂 a pekne hovor drobcekovi aby sa zahryzkal ako kliestik 🙂))

silvinnka
6. apr 2011

@brita kocky po PK Vam kolko bunkove mimi vkladali?bola to uz blastocysta?dakujem

silvinnka
6. apr 2011

makovicka 53@ ahoj,prosim Ta po PK kolko bunkove mimi Ti vkladali,dakujem....mala si uz blastocystu?

makovicka53
6. apr 2011

@luly3 jooj luly keby si mala pravdu...vybozkavam ta 😀 ale neboj len virtualne 😉

katy2
6. apr 2011

Vsetkym drzim palce 😵 Vidim, ze je tu riadne napinava atmosfera 😉 Obdivujem tie, co ste sa rozhodli netestovat... ja som testovala uz 6.den po ET 😀
Co sa tyka priznakov, radim vam, aby ste sa prilis nepozorovali, aj ked to asi velmi nejde.... Vela priznakov je ovplyvnenych psychikou, liekmi, porovnavanim sa s inymi babami.... Ale priznaky su jedinecne, u kazdeho - a dokonca aj pri kazdom tehu - ine....
Hlavne pokoj, nakolko je to mozne...
Nech sa cim skor kazda z vas docka vytuzenych //, potom bublinky, potom srdiecka..... 😉

makovicka53
6. apr 2011

@brita ahojky ano som 8 den po ET s PK...vkladali mi na 6 den PK ...nevadi ze ti nic nie je aj to moze byt priznak 🙂 kam chodis do car?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre