Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
27. sep 2011

@adlerka tak mne vyberali v pondelok a hned v stredu vkladali 2.anjelíkov- embryjka.Verím, že všetko bude u teba OK...a prajem ti to.Som rada, že je táto stránka na nete, pretože tu sa mám ským vyrozprávať a nájdem aj nejaké infošky...a v neposlednom rade mi to aj psychicky pomáha a pozitívne ladí . Aj ursula5 mi dnes dvihla náladu a cítim sa dobre jej príspevkom....som fakt rada, že je tu tolko báb, ktoré si navzájom dvíhajú aspon akú-takú šancu.

jajka1980
27. sep 2011

@kukucka78 ahoj ...ja som síce nebola v ISCARE V BA, ale v Košiciach a vyšiel ma celi zákrok 500 eur + lieky a trvalo to tak, že mesiac som nemala menštruáciu, týžden a pol som brala injekcie , lekár sledoval folikuly a hned nato vyberal vajička .O 2 dni my ich vkladal oplodnené...tak asi tak...no neviem či som ti mojou odpovedou pomohla, lebo ja chodim v Ke do sanatoria......

kukucka78
27. sep 2011

@jajka1980 ahoj dakujem za odpoved len som sa pytala na KET toto čo píšeš som absolvovala pred rokom ale aj tak dakujem

jajka1980
27. sep 2011

@kukucka78 ahoj...áno..uvedomila som si to hned, ked som odpísala....prepáč....

kukucka78
27. sep 2011

@jajka1980 to nevadí ale tebe držím palčeky nech ti to víde

jajka1980
27. sep 2011

@kukucka78 veľmi ti dakujem...veľa to pre mna znamená...Tak isto držím palce aj ja všetkým babenkám z tohto fora....

jajka1980
27. sep 2011

Prajem vám všetkým dobrú noc a sladké sníčky... 🙂 🙂 🙂 😵

adlerka
28. sep 2011

@jajka1980 Ahoj, aj ja som rada, že je tu táto možnost vykecat sa, lebo tí, čo tym neprešli ma nemožu pochopit a ani moj slovník 😝 ,že KET, IVF, OOHS atd...Dnes v noci som prežívala peklo, skoro vobec som nespala, začalo to tak nevinne , najskor bolest hlavy a potom krče v bruchu ako pred mrchou a potom mi prislo tak zle ,že som musela ist večeru odovzdat na WC. Som 13 den po KET a neviem, čo to malo znamenat, lebo teraz ráno sa citim akoby sa nič nedialo akurát som nevyspatá. Žeby to tie lieky narobili? ☹ Asi sa mi buria hormony, lebo na menzes mam termin v sobotu. Máte aj vy takéto skusenosti? papa 🙂

liam
28. sep 2011

@adlerka ahoj.. ja som dnes 8 den po ET a skoro vobec nic nepocitujem..neviem ci je to dobre ,ci zle ..nic ma netrapi ,ani prsia ma nebolia,a neviem co mam cakat ,,len dufam a verim ,ze sa to zahniezdilo aspon jedno ..mam vlozene 2 embrijka 🙂 ..uz si skusala robit testik?

petuska123
28. sep 2011

@adlerka ahoj tak to by si uz mohla aj testnuuut 😉

jajka1980
28. sep 2011

@adlerka Ahoj. Tak je mi luto, že ti bolo zle a môže to byť liekmi spôsobené.Ja osobne take skúsenosti nemám, ale ani ja som sa dnes poriadne nevyspala. Ja som pre zmenu hnačkovala a nebolo to tiež bohvie čo. Tiež z ničoho nič som sa prebudila na ostrú bolesť v bruchu a už som utekala...tiež asi z liekov.Ale už je všetko v poriadku. Možno by si si mala urobiť testík 🙂 🙂 🙂 🙂 ...môže to byť pozitívne 😀 Ak si ho spravíš, daj vedieť ako si na tom..Držííííím palce nech sú tam 2// 😵

pici
28. sep 2011

@adlerka si 13 den po ket to znamena ze zajtra mas vysledok? drzime palce

adlerka
28. sep 2011

@liam Ahoj, no ja som robila test na 7 den, ale bola tam len / čiarka ☹ 😠 , tak som sa zmierila s tým, ze pojdem na další KET. Zostali mi este 2 embrijka. Teraz mi dávali tiez 2. No uvidíme zajtra, len neviem, ci budem vediet vysledok hned zajtra, vobec neviem kolko to trvá, ja idem este len prvý krát.

jajka1980
28. sep 2011

@pici ahoj, ktorý deň si po ket? Alebo ešte len pôjdeš?

denda1301
28. sep 2011

@liam ahoj pred nedávnom si mi písala IP bola si v tom Zlíne?lebo potom si mi neodpovedala.Ja som tiež 8 deň po ET 😉

jajka1980
28. sep 2011

@liam ahoj...ja som dnes 7 deň po ket, vložili mi tiež 2 embryjka a necítim nič, nemám bolesti v prsníkoch len sem-tam bolesť v podbrušku ako pred mrchou....ale to len tak asi 5.minutove...niekedy ma pichne vo vaječníku...to je asi všetko 🙂

adlerka
28. sep 2011

@jajka1980 No test mam za sebou na 7den a nič, ale tie hnačky ,to mám aj ja , sem tam ma to chytí, tak to budu tie lieky 😉

jajka1980
28. sep 2011

@adlerka myslím si, že na 7.deň je to ešte skoro robiť test. Skús si ho urobiť dns ked máš za sebou 13....Alebo ak vydržíš do zajtra , nechaj sa prekvapiť správou lekára. Držím ti silno palce, aby si dostala vytúženú správu....alebo // čiarky na teste.. 🙂 A čo sa týka hnačky, bude to určite liekmi... 😵

adlerka
28. sep 2011

@jajka1980 ja viem, ze 7 den je skoro, no moje emrijká zmrazovali az po 5 dnoch a ked pripočítam ešte 7 dní, tak to uz hádam sa tam mohli ukázat tie // potvorky. Uz si test robit nebudem, takto mám aspon 1% dufania ,ze možno motika vystrelí.. 😝

timona
28. sep 2011

dnes som 8. deň po ET a test biely....uplne som zlostna, cele IVF ma stalo kopec nervov, zbytočných nádejí, dovolenky, o peniazoch ani nehovoriac a vysledok nulovy!!Nechapem kde je problem, ked spermie sme mali podľa Dr. úžasne aj vajícka aj embryá..aspon by nemuseli davat zbytočne nádeje, mala som pocit ze to urcite výjde a zase len negatívny test...

ursula5
28. sep 2011

@timona moja nerozčuľuj sa a pekne si počkaj na krvný test 8 deň je ešte skoro na testy už tu ktorá si kočka bola sklamaná a na 12 deň bol test pozitívny, takže hore hlavu a pozitívne mysli 🙂

timona
28. sep 2011

teraz neviem co mam robit, ci sa zase buduci mesiac napajcovat vsetkymi moznými hormonami a ist na KET, ktorý ma este mensi uspech ako samotný ET pri IVF, alebo sa trapit doma..takto mozem do car-u chodit do menopauzy..

ursula5
28. sep 2011

@timona osobo nefrfli!!!! 😀 😀 😀 ešte nie je nič stratené 😉

timona
28. sep 2011

podla mna je to uz stratene, vkladali mi 50 bunkove embryo, tak dnes by test uz urcite bol pozitivny...mam dojem ze to v ISCAR- e odflakli, nezmerali mi pred vkladom ani vysku endometria, cize je mozne ze napriek vsetkemu sa embryo nemalo kde uchytit...sa necudujem ze IVF namá az tak veľku uspesnost, ked este v kazdom druhom kroku sparavia nejaku chybu lekari...pricom samotne IVF nie je technicky az tak narocne..
Mne to pripada tak ze len pytajú peniaze (cim viac , tým lepsie pre CAR) a zufalí ludia vo vidine aspon pokusu o pomoc peniaze dávajú, ale ziadne zaruky nedostanú..

jajka1980
28. sep 2011

@adlerka Neboj sa ...všetko dobre dopadne...a test ? Nedá sa nikdy povedať, že je 100%...Pekne si počkaj na krvny test a uvidíš, že všetko bude OK! Chladnú hlavu a pozitívne myslenie.....Mna takto naštartovala ursula5....Od vtedy myslím len na to, že všetko bude tak, ako ma byť.... 😵 A motyka ??? Neboj sa...vystrelí a veľmi vysoko... 😀

jajka1980
28. sep 2011

@timona Nezlosti sa zbytočne...neprospieva ti to a ani nijak nepomáha. Počkaj ešte chvílu- pár dni a uvidiš, že sa to možno zdarý...Nádej do toho dáva asi každá z nás a určite všetky veríme, že sa konečne dočkáme tohto zázraku, akým je bábo....Na test sa vykašli, nemusí byť presný a 100%...ako sa hovorí.: pomali dalej zájdeš, tak tomu nechaj čas a voľný priebeh....

jajus18
28. sep 2011

@timona ahoj.viem,ze je to pre teba tazke kedze je to tvoje prve ivf,ale myslim si ze vyska endometria aj moze aj nemusi byt pricina neuspechu ☹ mate vsetky ysetrenia porobene?v kazdom pripade pockaj na krv,pokial si este nezacala krvacat tak nerob paniku 😀 drzim palce

petuska123
28. sep 2011

@timona a kam chodis do caru??

ursula5
28. sep 2011

@jajka1980 ja som Ťa naštartovala 🙂 🙂 🙂 no to som rada, že aspoň niekoho 😉 netreba nič riešiť predčasne, všetko má svoj čas 🙂

ursula5
28. sep 2011

Baby čo stresujete!!! máte ešte čas rozmýšľať o dôsledkoch neúspechu!!! ja som 4 deň po ET a tiež sa mi t zdá nekonečné, nezabudnite treba pokoj, čistú myseľ a hlavne oddych 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre