Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gabinecka_
9. jún 2011

@pici, aj ja som to tak počula. Mojim dvom kamarátkam sa to poradilo tiež na 2. krát. Ja som aj riadne prekvapená že to vyšlo na 1. krát. Niekoľko mesiacov som jedla chlorelu a zelený jačmeň, určite to tiež urobilo svoje. A predtým ako sme začali s IVF som veeeeľa športovala, aby som na to nemyslela čo máme pred sebou. Teraz mi to športovanie aj bude trošku chýbať, ale s radosťou to oželiem 😉

pici
9. jún 2011

@gabinecka_ super.. hlavne ze sa to podarilo.. vsetko bolo uz dlho predlho pre babanka nachystane.. tak sa tesim s vami.idem trosku vyvetrat hlavu :D

jane1
9. jún 2011

bambulky, dakujem krasne, verim ze aj vam to vyjde, ved pozrite, my sme sa trapili 6 rokov a je to tu! tak ked sa nam podarilo, podari sa aj vam!
ale naozaj musite verit v to ze sa podarilo. mne to tiez vzdy znelo ako fraza, lenze...
bola som tak zufala, ze som si povedala, ze tieto dva tyzdne jednoducho budem verit. napriek strachu zo sklamania, iny vysledok si nepripustim. kazdy den som si opakovala som tehotna, som tehotna a rozpravala som sa s bambulkami, ze im je v brusku ajlepsie, ze ich lubime... a tak.
a ja verim, ze klud spolu s touto terapiou zabrali 😀
a Gabi, veeelka gratulacia. kolky si den?

martina77ba
9. jún 2011

Ahojte, som tu nová a som jeden deň po umelom oplodnení a čakajú ma dlhé dni čakania 🙂)

jane1
9. jún 2011

@gabinecka_ este raz gratlujeeeem. drzme si prstiky aby sme dotehulkovali az do konca 🙂teraz to uz s drobcami vybojujeme!

jane1
9. jún 2011

@martina77ba nuž, veru čakaju, cakaju, ale aka to bude radost na konci! 😅

jane1
9. jún 2011

@pici dakujem pici, budem na seba davat pozor a tbe budem drzat palceky

martina77ba
9. jún 2011

jane1 no to dúfam, že bude radosť 🙂) Tebe sa to na koľký krát podarilo? Pozerám, že sa podarilo, super 🙂) Gratulujem 🙂)

basska007
9. jún 2011

@jane1 gratulujem k babatkám... 🙂 🙂 🙂 🙂
ja so si dnes robila test a tiež s pozitívnym výsledkom, som 10 den po et, v pondelok idem na sono tak dufam ze to bude oky... 🙂 🙂 , tiež som si iné ani nepripustala hned zo zaciatku som to brala ako hotovú vec, a mozno je to lepsie ked clovek na to tak stale nemyslí.....drzím palce..

boncusik
9. jún 2011

@gabinkaa gratulujem 😀

gabinkaa
9. jún 2011

@boncusik ďakujem moja, dnes som sa konečne dopátrala výšky HCG,ale ešte z piatka min. týždňa, to bolo 14. deň od ET, mala som 502 😵 😵 😵

jane1
9. jún 2011

@basska007 dakujem 🙂 aj ja tebe drzim prsty 🙂 ale na sono este asi neuvidia nic, ci? to zvacsa az tak koncom 5tt, ci sa mylim? na krv mas kedy ist?
trosku som zneistela, ked citam ze Gabi mala 14 den 500, ja na 13 den 150, aj ked sa to zvojnasobuje, tak to je len 300, tak hadam je to oki. sestricka vravela ze nad 1O sa berie tehotnost a aspn na 50 je ok.

jane1
9. jún 2011

Mati, tak sa to aj bojim povedat, ale na 1 krat. no treba dodat, ze sa snazime 6 rokov . snazili sme sa 🙂

gabinecka_
10. jún 2011

@jane1 ďakuejm 🙂, aj ja gratulujem vám, včera keď mi to zistili, tak som bola desiaty deň 🙂 V pondelok mám ďalšiu kontrolnú krv, či HCG rastie.

gabinecka_
10. jún 2011

@jane1 no ja si ani nič iné nepripúšťam, samozrejme že dobojujeme!!!!

gabinecka_
10. jún 2011

@basska007 supeeeeer, toľko dobrých správ 🙂

gabinecka_
10. jún 2011

@jane1 kľuuuud, ja som mala 114 na 10. deň a pýtala som sa či to nie je málo a sestrička sa smiala, že je to super 🙂 tak sa nestresuj a teš sa!!!

jane1
10. jún 2011

😀 ozaj gabi a a mas nejake priznaky? bo ja mam zrazu pocit ze ani nie. akurat pobolievanie podbruska, co neviem vobec ci niekto ma, a to nechutenstvo, ale co ak je iba vsugerovane ? 😀 akurat ma teraz bolia krize. no to tiez moze suvisiet s tym ze som mala dlhsiu prechadzku cez mesto 🙂)) tha babo raď
aspon keby ma kozy yacali boliet, nech viem ze som tehu
ach, to bude dlhe cakanie do UTZ. ja mam az 21 a ty? mas ist na kontrolne hcg? lebo mna nevolali. ale uz sa vidim ze pre klud v dusi asi mojmu gyndosovi zavolam bud. tyzden a preventivn nech mi vezme, nech viem ci stupa, ci je tam 🙂

gabinecka_
10. jún 2011

@jane1 ja teda príznaky mám
je mi zle celý deň aj včera, dnes celé doobedie. Ako by som mala žalúdok na vode. Prsia ma bolia, potom zasa nebolia, potom zasa bolia.. A to nechutenstvo asi tiež. A dnes som prvýkrát cítila že mi moja špirála na oči fest smrdí 🙂
Na druhú krv idem v pondelok a UTZ ešte neviem. To bude asi tak o 2 týždne po krvi tipujem.

pici
10. jún 2011

@jane1
@gabinecka_ len nech mate pekne vsetky priznaky... v dobrom myslim... tolko cakania na drobcekov tak si zasluzite nie? ak brusko nech co najskor vykuka :D

jane1
10. jún 2011

@gabinecka_ ono to asi bude suvisiet aj s tou hladinou HCG, ty mas vysiu, asi sa ti aj priznaky teda skorej a vo vacsej miere prejavuju. len ja by som ich chcela viete preco ze? lebo by som vedela, ze je to ok, mimco je tam a ma sa dobre ked maminke sposobuje problemy 😀

jane1
10. jún 2011

@pici ano presne tak 🙂 aj ja hovorim. nech si to poriadne uzijeme so vsetkym co k tomu patri

jane1
10. jún 2011

napadlo mi, ze ja idem este v utortok na endokrinologiu a predpokladam, ze lekarke nebude stacit ino o tehu., ale ze si hadam spravi aj vlastne testy. neviem sice ci k tomu treba aj hcg, ale popytam ju, nech mi spravi aj to, hadam ich to nezabije 🙂 no nie?

gabinecka_
10. jún 2011

@pici tak tak! A ty za chvíľku budeš grckať s nami 🙂 🙂 🙂

gabinecka_
10. jún 2011

@jane1 však uvidíš, skús to, za to nič nedáš. Inak ja trafená som si dnes pre istotu zasa robila test, je tam krásna čiarka. Už žiaden duch ako predtým 😀

jane1
10. jún 2011

@gabinecka_ nooo, ked uz sme pri tom, ja som pred chvilou robila tiez 🙂 a tiez je uz poriadna palica. dobre, ale na najblizsiu dobu som s testami skoncila 😀 bo skrachujem 🙂 ja som sice pouzivala mamatest a to je 10, ale tak je to stale rovnaky test a ciarka neporovnatelna 🙂

gabinecka_
11. jún 2011

@jane1 😀 tak to je dobré, nie som sama frafenáááááááá 🙂 🙂 🙂

jane1
11. jún 2011

@gabinecka_ nie, nie si 🙂

makovicka53
12. jún 2011

@gabinecka_
@jane1 ahojte kocky moc moc vam gratulujem mam na vas otazocku aku ste mali vysku sliznice pri vklade?dakujem 🙂

gabinecka_
12. jún 2011

@makovicka53 ja som mala vyše 12 tuším.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre