Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pici
4. júl 2011

@zuzanka7834 ja stale verim... len neverim ze ja som ta pod stastenou, ktorej to vide na prvy krat, ktorej to vide napriek vsetkej nepriazni... ktorej sa stane ten zazrak... ja si musim pockat na pravoplatny poradovnik asi

sisab
4. júl 2011

Ahojte, ja som 3den po ET a chcem sa spytat, ci ste si vsimli, aky mate krcok. Ja som tak natrafila dnes pri zavadzani utrosu a zda sa mi makky 😖 Nemal by byt tuhy?

mia83
4. júl 2011

Hmm,tak náš deň sa skončil nie najšťastnejšie,dnes sme boli na 1. ultrazvuku,a hcg sa znížilo zo 400 na 158,takže biochemické tehotenstvo...,ale niekde som to cítila že to nebude ok keď krvácam...:((((aj ty vidím neúspešne,nevadí šup šup na KET,dúfam že teraz nám to už vyjde🙂)))))kedy môžeš na ďalší KET?ja zhruba o do 2 mesiacov...
@pici

pici
4. júl 2011

@sisab tuhy je v pripade tehotenstva. co este tri dni po et nemusia byt prdulky zavrtane...
@mia83 jaj to mi je luto. taketo smutne spravy... ja teraz jeden cyklus musim pockat / tak to bolo po et/ a v polovici augusta by sme mali mat ket.. uvidime co mi povie doky co odporuca...

jane1
4. júl 2011

@pici
@mia83 bambulky, je mi to veelmi luto :( jaaaj, viem ze vam to houby pomoze a ze nic sa neda zmenit v tejto chvili, ale chcela by som vas objat a stisnut aby ste citili, ze citim s vami. ale nestracajte vieru v pozitivny koniec. niektorym nam to zial je dopriate po dlhsej dobe ako inym 😠 ved aj my sme si museli 6 rokov pockat, no napokon... dufajme ze v stredu zistim ze je vsetko oukej.
verim ze pri najblizsom pokuse uz budete obe uspesne a mozno to stihnete aj pred nim 😀
prajem vela vela siil do dalsieho boja! 😵
@sisab neboj moja, este bublnky nemali sancu na uhniezdenie.ono ty vlastne tehu si, len ide o to ci si najdu dobre miestecko na uhniezdenie a budu sa vyvyjat dalej. drzim velmi velmi palceky a ostan v temicke, bude sa ti lahsie cakat, ze baby? 😵

jane1
4. júl 2011

@gabinecka_ mojik, ja som zistila, ze ja mam ist na to utz 6.teho, takze v stredu nie vo stvrtok 😀 😀 😀 sadistka, skoro som si to predlzila 🙂)) panecku, zacina ma trosku chytat panika, co s tym ???? 😒

lienka_1
4. júl 2011

@zuzanka7834 Ja som tu 4 a pol roka, mazel 6 rokov. Pozriem sa ti na to a napisem do ip 🙂 A velmi rada ta tu u nas uvidim 😉

gabinecka_
5. júl 2011

@jane1 ja viem moje zlaté, myslím na teba, zrovna som sa prihlásila, že ti idem napísať. 🙂 Neboj sa všetko bude v poriadku. Určite už fazulky malé bude vidieť 🙂 Daj mi potom vedieť ako si dopadla, budem ti veľmi držať palčeky!!! A ja ti napíšem vo štvrtok 🙂

pici
5. júl 2011

@jane1 dakujeeeeeeeeeeeem. a kedy ides na utz?

jane1
5. júl 2011

@pici no uz zajtra 🙂 a zacinam mat nervicky 😝

jane1
5. júl 2011

@gabinecka_ jasne dam, viem ze to bude dobra sprava 🙂 , len ten cervicek pochybnosti, vies ako to je. zajtra budeme mudrejsi 😵

pici
5. júl 2011

@jane1 ale nemaj nervicky. ved prvy krat uvidis prdolku/y svoje tak sa pozitivnejsie nalad... ved co si o tebe budu mysliet :D 😀 😀

susi0303
5. júl 2011

@fibi21 ajojky....to je super ze sa venujes takemu dacomu....ja som vzdy tuzila robit s detickami a to v skolke.....je to uzasne...ale nemam na to skolu....kolko deticiek ti tam navstevuje?...moja drzim ti velmi palce aby sa ti ten bacil z tela uz dostal a cim skor aby prisiel august....na krv teraz nepojdem...idem len na sono....a to az v pondelok na 14h...mam trosku obavy ze sa cosi stalo....ale nemam ani spinenie,brusko neboli....akurat sem tam mi je od zaludka blbo....a tie prsia....

jane1
5. júl 2011

@susi0303 ahojky, ale preco mas pocit zeje nieco zle? nieco je inak ako doposial?
to skor ja by som mohla mat obavy, ved ja nmam nijake priznaky, az na nocne cikanie. 😔
ale verim ze vsetko je ako ma a babulky nase sa vyvyjaju ako maju. musia 😵

fibi21
5. júl 2011

@susi0303 ano ja robim v skolke od skoly ...mam pedagogicku a pracovala som od zaciatku v skolke ...tak sme s manzelom spolu otvorili skolku ...teraz momentalne mam 21 deti .... nemaj obavy ze sa nieco stalo na take nieco ani nemysli .... ved mas uplne priznaky blbo od zaludka a tie prasia to je najlepsie znamenie ake mozes mat 🙂)

susi0303
6. júl 2011

@jane1 ajojik...to nocne cikanie je aj u mna.....takze dnes ids na to...drzim palceky....daj vediet ako si dopadla.....myslim na teba....a prsia ta nebolia?...a brusko?.....

susi0303
6. júl 2011

@fibi21 ajojky.....no bodajby si mala pravdu a bolo vsetko ok......uz aby bol pondelok...myslela som ze si urobim aj test ale nemam odvahu....necham to tak........tak ty si obklopena detickami....to je krasne.....

jane1
6. júl 2011

Ahojte zlaticka, tak som doma.
mame jednu fazulku, bije nam srdienko a sme vo 8 tyzdni 😵 😵 😵 😵 😵 😵
termin predbezne 18.2.2012
vsetkym vam drzim palceky 🙂
je to neuveritelne, užasne, neopisatelne 😵

jane1
6. júl 2011

@susi0303 moja, mna pobolieva pravidelne podbrusko, asi tak dva trikrat za den, take krce / to bude maternica-zvacsuje sa/ bradavky len veelmi mierne na dotyk a raz v noci cikanie. inac fakt nic, kebyze neviem, tak ani neviem ze som tehu 😀 😀

susi0303
6. júl 2011

@jane1 mouja pekna....velmi ti Gratulujem.....som stastna ze sa ti to podarilo....a ze je vsetko tak ako ma byt.....teskam sa s tebou.....musis byt velmi velmi velmi velmi STASTNA....zelam ti to z celeho srdiecka

sortka
6. júl 2011

Ahojte kocky, predam vyhodne zvysne injekcie po uspesnom IVF - Orgalutran 0,25 mg/0,5 ml - 1 injekcia (expiracia 02/2012) a Decapeptyl 0,1 mg -5 injekcií (expriacia 2013).
Prvy pokus nevysiel, druhy na 200%, nakolko cakam dvojicky zaciatkom decembra. Drzim Vam palce a hlavne prajem vydrz a vieru v uspech! A rada sa podelim o radu.

susi0303
6. júl 2011

@sortka ahojky....tak to gratulujem z celeho srdiecka...ja mam po prvom ivf.....uz som bola aj na krv a sono a mame malu dutinku.....v pondelok idem na sono na kontrolu....neviem ci je vsetko tak ako ma byt....prsia ma bolia pri dotyku brusko uz neboli akurat pred dvomi dnami mi bolo zle od zaludka inak vsetko ok...citim sa fajn.....myslis ze je to dobre?....

sortka
6. júl 2011

Susi, drzim palce. Myslim si, ze je to velmi individualne. Pri prvom IVF ma boleli prsia, pichalo v podbrusku, pri druhom som necitila absolutne nic. A kde si bola na IVF?

petuska123
6. júl 2011

ahojte baby.tak po predlzenom vikende som tu zas. takze sme rozhodnuty co dalej.nas nasledovny postup bude takyto. hladame dovolenku asi do bulharska cca o 2 tyzdne odlietame zregenerovat sa nabrat nove sily a sup do 2 ivf.medzi tym chceme podstupit geneticke a imunolog.vysetrenia a dohodnut si konzultaciu v MT preco to tak dopadlo ako to dopadlo.potom sa pripravovat na 2ivf a ak zas nic tak sme aj my rozhodnuti ist do brna

gabinecka_
6. júl 2011

@jane1 gratulujeeeeeeeeeeeeeem 🙂)))))))))))))))))))))

pici
6. júl 2011

@petuska123 zlaaaaaaaaaaaaaaaatko... tak moc sa tesim :D

pici
6. júl 2011

@jane1 paradicka. tesime sa spolu s tebou

petuska123
6. júl 2011

@pici 🙂

susi0303
6. júl 2011

@sortka chodim do Heliosu a ty?

susi0303
6. júl 2011

@petuska123 ajoj.....hej sparvne ste sa rozhodli a dovca vam obom prospeje.naberiete sily a ine myslienky.....treba ist dalej a skusat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre