Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
24. okt 2011

@michelitta
@veselavrba ako kočky?

veselavrba
24. okt 2011

@annamary27 Ahoj tak ja nic prvy pokus mi nevysiel :( Skusim to v januari.

pici
24. okt 2011

@veselavrba je mi luto, ze vam to nevyslo.. hlavu hore...

pici
24. okt 2011

@annamary27 kedy idete na to?

gabinkaa
24. okt 2011

@annamary27 ahoj moja, takže si sa rozhodla ísť pre svojich mrazáčikov? držím moc palečky, aby sa to podarilo, ešte chodíte aj k liečiteľovi?

veselavrba
24. okt 2011

@pici dakujem nejako sa z toho dostavam nastastie🙂

annamary27
24. okt 2011

@veselavrba jáááj,škoda 😒 držím palce,aby to v januári vyšlo na stopro a ostali Vám zmrazené embryjká?

annamary27
24. okt 2011

@pici 2.11.by mala prísť ms,ak príde načas,takže vtedy by bol štart. 😀 😀 😀 😀
@gabinkaa ano rozhodla som sa ísť po našich krpcov...s liečiteľom sme sekli

annamary27
24. okt 2011

@pici ty ideš zajtra na krvičku?

pici
24. okt 2011

@annamary27 no super... no ja idem na krv zajtra... ale zbytocne...

michelitta
24. okt 2011

ahojte🙂 takže nič nové,krv negatívna..konečne som si dneska zatrieskala na voleybale,som happy🙂 nám povedala sestrička že najskôr KET po Novom Roku,lebo telo ešte nemusí byť spamatane..som kukala jak puk,som myslela,že sa môže hneď,ale ako vidím nie..☹ tak si dám aspoň Vianočný Punc nech sa všetko prekrvi 😀 baby držte sa,ako keď to nevyjde na 1x,tak to vyjde na 2.Ja už sa pripravujem na 2.IVF,nejak Ketu nedávam šancu,neviem myslím si to☹ babenky držte sa,buďte stale pozitívne naladené,ono fakt to všetko riadi život..keď hovorí,že teraz nie,tak nie..možno za to neskor budeme omnoho vdacnejsie..

veselavrba
24. okt 2011

@annamary27 ahoj dakujem ano mam este 10 tak nejaka nadej tam este je 🙂

ursula5
24. okt 2011

@michelitta škoda ☹ veľa smutných správ, prečo nemôžeš na KET mne povedali, že hneď ďalší cyklus môžem??? nechápem možno už v decembri nechcú robiť 😒

ursula5
24. okt 2011

@pici daj vedieť zajta!!! držím palce

michelitta
24. okt 2011

@ursula5 Katik ahoj,ja to tiež nechápem prečo nemôžem,ono zas to by mi vychádzalo na koniec novembra a oni do 20 decembra ešte v pohode robia,ale že kvôli telu,vraj nie je ešte "vyčistené" či "pripravené" či jak mi to povedala..sama som nechápala,aj som jej povedala,že ja som si myslela že sa moze hneď ak sa stihne menzes a lieky a ona na to,že však nech si chodia dievčatá,či čo..neviem moja,ale dráhy chce ísť sám na pohovor a to tam doriešiť,res.zistiť v čom bol problem..a chcel by to hneď..ja som zasa taka,že čo povie doktor,tak mi je sväté..ako to vlastne prebieha Kati?

michelitta
24. okt 2011

@ursula5 prepac myslela som drahý,nie dráhy😀mam autoslovnik,kelu..

pici
24. okt 2011

@ursula5 ja som chcela ist hned ako som dostala menzes ze zacnem estrofemom ale nakoniec som pockala..

sneznicka
24. okt 2011

@michelitta vraj maju pri KET v poslednom case lepsie vysledky ako pri ET. Je tam viac casu pripravit sliznicu, co pri ET nie je. Takze moze to dopadnut dobre!!🙂

michelitta
24. okt 2011

@pici pici koľko Ti kazali pauzu?respektíve najskôr za koľko cyklou si mohla ísť na KET?zas je pravda,že to nie je len tak,ja som cítila že som bola tak 9dni tehotná,ďakujem bohu aj zato a predsa je to pre telo nezvyk,musí sa tak povediac regenerovať..mala som nejalu hodnotu hcg,ale to vraj plod už odchádzal..možno keby som sa testla,niečo by som videla..tiež po potratoch dávajú ženám oddych,nie je to len tak,si myslím..a do toho tie naše hormóny,no nie?zlatko ty hlavne nezúfaj,pekné bojujes a aj to dobojujes!koľko nás rokov pici? držte sa vsetky!

pici
24. okt 2011

@michelitta no hned ako mi povedali tie nepekne slova, som vysadila lieky na druhy den som dostala kramy a od dalsieho som brala estrofem a v polovici isla na vklad... mam 28 :D ano po potratoch odporucaju oddych...

michelitta
24. okt 2011

@sneznicka bodaj by si mala pravdu!ja keď som prišla do centra,tak akurát sestrička dotelefonovala,že áno,áno,gratulujem!zložila,a že XY tehotná po KET,to už je 5ta za tento mesiac,tak to asi musí mať niečo do seba..my máme zmrazené blastocysty,aj nám vkladali 100bunkove,ale vidíš,to je vo vesmíre či sa to vždy podarí,alebo nie..treba len veriť..či už ani to nie?

michelitta
24. okt 2011

@pici tak to sme na tom rovnako..a diagnózu ak sa môžem spýtať?viem že si písala niečo o endometrioze,priznám sa že neviem čo to spôsobuje..ja mám nepriechodne vajickovody a odmietla som prefuky,2týždne som nespavala kvôli tomu,že by som mala na to ísť..takže jediné riesenie Ivf..ono zas asi moje telo nechapalo keď tam zrazu zbadalo embrya,proste ich vyplulo..možno pri ďalšej návšteve sa snáď budú poznať..sestra tiež potratila prirodzene a ďalšie mala úplne zdravé a teraz čakajú na sylvestra ďalšie..akurát som jej písala,že nevyšlo,ona že neboj pomozes mi s mojím ani potom chcieť nebudeš 😀 je to starosť,ale milionnasobna radosť-čo si budeme🙂

pici
24. okt 2011

@michelitta manzel ok ja liecena endo malej panvy. ked nie je naspat / ma recidivu / tak sposobila len ze trosku dogabala maternicu. na miestach kde boli loziska... vajecniky priechodne, na prefuku som bola, aj na laparke...

ursula5
25. okt 2011

@michelitta no ja som sa pýtala Gaťovej kedy môžem ísť na KET a ona povedala, že hneď ďalší cyklus a keď som sa chcela objednať na pohovor po neúspešnom IVF tak povedala, že netreba že rovno koordinátorke 😀 tak ja potom tomu nerozumiem .......
veď pokiaľ sa neuchytí tak sa nemáš čo čistiť??? to len keby bol potrat no asi tam ešte zavolám a ubezpečím sa či je to dobré hneď takto 😖

ursula5
25. okt 2011

@michelitta asi preto môžem ísť hneď že asi som nemala žiadne HCG podľa mňa sa mi vôbec neuchytilo .... 😉

ursula5
25. okt 2011

@pici ale ja nejdem hneď ja mám mesiac pauzu 😀 myslíš, že je to málo jasom ale asi nemala žiadne HCG mne sa to vôbec nezahniezdilo lebo v čase dostania mrchy som už špinila a predlžovala to liekmi .... pýtala som sa lekárky kedy sa môže na KET a ona hneď ďalší mesiac ono to asi aj závisí od toho ako sa to ujalo, neujalo .... 😉 som z toho magor

gabinkaa
25. okt 2011

@annamary27 určite to teraz vyjde, si oddýchnutá od hormonov a na Vianoce budete mať najkrajší darček pod stromček 😉 , ja dúfam, že tieto Vianoce nestrávim v nemocke

moncibubu
25. okt 2011

@annamary27 tak to mas super,ze mas taku robotu.Ja mam dost narocnu pracu tak mi je lepsie byt domka.Aj ked sa az tak nenudim, lebo mame malovat a este ideme na oslavu.Ak sa smiem spytat ako sa citis, boli ta nieco,ja mam dnes iba 3 den.Minule ked som bola na ET,KET tak mi bolo dost zle, tak som zvedava co ma caka teraz.Pekny den 🙂

michelitta
25. okt 2011

@ursula5 asi to tak môže byť Kati..ale to mi povedala sestrička v centre,ktora ešte nemala výsledky krvi,tej som volala večer v nedeľu,a ešte som sa pýtala na ten KET a výsledok krvi mi povedala moja sestrička na gynde.tak ja neviem😖 a aký si mala menzes?mňa to dosť picha vo vajecnikoch a neni mi nejak dobre..navyše som sa ozvala kamoske potomto všetkom a má poslala kade ľahšie,že to sa pekné ozyvam keď už mám náladu☹ ako nechápem,ja som vôbec nekomunikovala s nikým,nebudem predsa informovať čo sa mi deje kazdy deň a navyše je to citlivá vec-som z toho sklamaná ale fest..Asi si myšli že som tehotná a ozyvam sa už keď mi je dobre☹kto to všetko nezažil,to nepochopí,nabudúce nikomu nič,KET bude úplne in secret.☹

moncibubu
25. okt 2011

@veselavrba tak to mas krasnu urodicku, tak si pekne chvilocku odpocin a hop sa na Ket, drzim velmi palceky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre