Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vevericka80
3. aug 2010

ahoj @mima263

bobik77
3. aug 2010

Možno by to stretko pomohlo niekomu k tomu tehuľkovaniu...keby sme si vymenili poznatky atď. 🙂 Musíme určit nejaké poznávacie znamenie, nakoľko sa medzi sebou nepoznáme, hodíme do témy čas a dátum a necháme potvrdiť,kto ma o to záujem

mima263
3. aug 2010

bobik77, vevericka80 normalne som sa potesila ked som Vas nasla v tejto teme. Dobre, ze ste sa pohli dopredu. Na vsetko sa tak dlho caka. Inak aj mam prednison, clexane - to asi vsetky, hmm. Snad nam to pomoze. Prave som zacala novu stimulku a mam "super" slzickove nalady

vevericka80
3. aug 2010

no jasne, je to dobry napad

vevericka80
3. aug 2010

@mima263 do ktoreho centra teraz chodis? ... a kde si pichate ten clexane?....ja si fraxiparin picham do brucha, ale je uz plne modrin

bobik77
3. aug 2010

No mima veď mi hovor...som rada, že ma tie nálady z tých hormónov už opustili, ale to je strašné čo tie hormóny stvárajú. No tak teda idem založiť tú novú tému, aby sme mohi naplánovať stretko niekedy na budúci týždeň

bobik77
3. aug 2010

@vevericka80 no do brucha si pichám, ale nemala by si mať modriny. Len keď si zle pichneš. Aj mne niekedy vyskočila modrina, ale to už som cítila pri pichaní že to nie je tak ako by malo byť

vevericka80
3. aug 2010

do teraz (50 dni)som modriny vobec nemala...posledny tyzden sa mi nejak nedari pichnut si to

bobik77
3. aug 2010

No ja som mala pocit že kým som nestimulovala tak som mala brucho mäkkšie, ale počas stimulky mi tiež trochu stvrdlo, takže to musí byť tým.

mima263
3. aug 2010

@vevericka80 momentálne som v Gyncare, hlavne kvôli vyšetreniam. Bola som dosť prekvapená, lebo tam sa toho robí oveľa viac a všetky výsledky dostaneš pekne na papieri. Trochu sa bojím ďalšej stimulácie ale budem ju mať úplne inú, začínam antikoncepciou. Hádam sa nebude opakovať scenár spred roka

mima263
3. aug 2010

A ten clexane už idem pichať tretí krát, tentokrát už pred transferom. Ja pichám do brucha a tiež mám občas modriny

bobik77
3. aug 2010

Tak sa majte babenky, zajtra sa pokúsim založiť tú tému, aby sme mohli zrealizovať to stretko v KE. Dobrú noc

vevericka80
3. aug 2010

@mima263 drzim ti palce

vevericka80
3. aug 2010

@bobik77 dobru noc ti prajem

pimma
3. aug 2010

ahojte baby 🙂
@vevericka80
@mima263 tie injekcie vam po vysledkoch vysetreni naordinoval vas gynekolog, alebo ako? ja este nemam komplet vysetrenia z imuno, ale uz prisiel jeden papier, kde som mala slabo pozitivny fosfatidylserin a moj dr., povedal, ze to nic nie je. tiez som mala nalez z kultivacie na stafylokoka a tiez povedal, ze to nic. a vobec nic mi nepredpisal 😠

vevericka80
3. aug 2010

@pimma mne to naordinovala hematologicka, ale bola som aj v antisterilnej poradni a tam mi Dr.Kraus odporucil to iste

pimma
3. aug 2010

@vevericka80 aha, takze to bolo z hematologie.inak o tej poradni som este nepocula. treba sa objednat a treba vymenny listok od gynek.?

vevericka80
3. aug 2010

uz sa nepamatam ci som mala vymenny listok, ale asi ano.....ta poradna funguje len jeden den do tyzdna a to v utorok od jednej...je to v novej nemocnici nad centralnym prijmom na druhom poschodi

pimma
3. aug 2010

@vevericka80 dakujem za info.. piatok na teba myslim 😉

bobik77
4. aug 2010

@vevericka80
@mima263
Založila som novú tému stretnutie SNAŽILIEK z Košíc, lenže mi to niekto hodil do záložky STRETNUTIE. Lenže tam to snažilky nenájdu. Tak čo mám s tým urobiť???? Keď raz niekto otvára tému snažilkovanie, tak nebude pozerať medzi stretnutia....

vevericka80
4. aug 2010

@bobik77 mozno keby tam nebolo slovicko ze stretnutie, tak by tu temu nechali v snazilkach

bobik77
4. aug 2010

No idem tu skúsiť ešte raz nahodiť do snažiliek

vevericka80
4. aug 2010

pekny den vam prajem 😉 ja som prave dosla od zubara

mirka7582
4. aug 2010

ahojte babenky 😀

renka77
4. aug 2010

@rusalka22 ahojky ako si dopadla,krvicka bola pozitivna??? 😉 ja stale cakam mrchu,ale akosi ma nechce poctit svojou navstevou,uz ma stve,takto mi to vsetko iba oddialuje ☹

henika30
4. aug 2010

@bobik77 ahoj!no to je mój tretí pokus bohužial,ale je úspešné a to je hlavné 😉 😉 😉
Nemusíš nič cítit lebo ja pri 1IVF som nič necítila a bola som tehotná 😉 😉 ale potom nasledoval potrat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Takže nevešaj hlavu ked ta nič nebolí,a mysli pozitívne 😉 😉

rusalka22
5. aug 2010

@renka77 Ahooooj ja som tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ked mi vcera zavolali vysledky tak som skoro odpadla. Vraj hcg super. Strasne sa tesiiiiim, ale aj bojim aby to slo vsetko v poriadku. Ty pekne si otvor cervene vinko s manzelom a uvidis mrska dojde.

mirka7582
5. aug 2010

@rusalka22 gratulujem 😀

renka77
5. aug 2010

@rusalka22 aholky no supeeeeeer 🙂 gratulujem 😉

rusalka22
5. aug 2010

Dievcata vsetkym vam to prajem, pretoze vsetky co sa do niecoho takeho pustime sme velke bojovnice.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre