Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

astrid55
5. okt 2015

@liu to iste🙂

liu
5. okt 2015

tak velmi sa bojím, ako to dopadne...blo to naše jediné embryjko...to čakanie je asi najhoršie

liu
5. okt 2015

@astrid55 odpoveď máš vyššie, zabudla som pripojiť meno 🙂

astrid55
5. okt 2015

@liu a ostalo vam este nieco? my mame este 2 mrazacikov, keby toto nevyslo

liu
5. okt 2015

@astrid55 ja som mala len jedno vajíčko, takže nemáme žiadneho mrazáčika

astrid55
5. okt 2015

@liu aj ja sa velmi bojim,, vidim, ze sme na tom rovnako. Tak sa budeme bat spolu🙂. Ja urcite netestujem, lebo by som to sklamanie zatial neprezila, aj je skoro, musime vydrzat. Drzim Ti palce!

liu
5. okt 2015

@astrid55 aj ja tebe držím palce. Zatiaľ taktiež neplánujem testovať, podľa mňa je to príliš skoro a to sklamanie by bolo strašné, takže zatiaľ žijem v nádejí, čo ak 🙂

chevalbleu
5. okt 2015

@dagmarik Pisala si, ze mate za sebou repr.imunologiu. Co sa tam da zistit napr? Ja som mala 2 biochem.za posledny rok tak neviem, ci by som to mala vyzadovat...

dagmarik
5. okt 2015

@chevalbleu ja som išla na vlastnú päsť a keď som pýtala z centra výsledky vyšetrení, ktoré mi tam kázali priniesť, tak mi v centre povedali, že oni mi už reprodukčnú urobili, takze sme ušetrili viac ako 200 EUR. Netuším, co všetko zisťujú, mna upokojilo to, že je všetko v poriadku z tejto strany.

alison758
6. okt 2015

@chevalbleu zistuju tam napriklad alergie na troboplast,protilatky proti spermiam aj na bunkovej urovni..priciny potratu mozu byt aj inumoligicke stacia 2 nevydarene pokusy ci uz 2 vklady alebo potraty a vypisat ta tam moze aj obvodna aj tvojho muza...okrom ineho tam zistuju hladinu vitaminu D alebo intoleranciu lepku..krvy beru fakt dost vela a na kompletne vysledky sa caka mesiac..

pitufinka
6. okt 2015

@liu ahoj kolko dni si po et

liu
6. okt 2015

@pitufinka 5. deň a Ty?

lilitela
6. okt 2015

@adka2891 A povedali ti to pohlavie teda nakoniec? Lebo ja by som si nevedela vybrat, ale takto, ked uz je vnutri, by som rada vedela, co to bude.

lilitela
6. okt 2015

@adka2891 A boze, uplne som na hlavu, ved pises, ze to bude prekvapenie. 😀

vevericka13
6. okt 2015

@meli8412 mne pichali otrivelle pred opu a pregnyl v den transferu. dnes som 6 po et ale kupila som si iny test s citlivostou 12,5 a bola tma jasnejsia ciarka 🙂 jasne, ten pregnyl kazdym dnom klesal a vcera vecer ledva viditelny, tak dnes rano ma to potesilo, ze bola pekne vidiet, aj ked iny test. snad to bude moje hcg a nie pregnyl. jasne testujem aj zajtra 🙂

meli8412
6. okt 2015

@vevericka13 Podla mna tiez to nebude pregnyl. Drzim palce, ale je tam obrovska nadej, kedze ta ciarka silnie. Ja som si spravila na 8. den domaci tehu test z krvi a vysiel tiez poz., pisali, ze akokolvek bleda-silna ciarka, znamena, ze som tehotna.

vevericka13
6. okt 2015

@meli8412 mne sa nikdy pregnyl nedrzal viac ako 5 dni v tele a navyse som si to sama pichala, tak som si ho nedala ani cely lebo sa mi to nedalo nabrat do striekacky 🙂 zajtra budem mudrejsia, ked to bude silniet je to tehu, ked nie tak pregnyl 🙂

meli8412
6. okt 2015

@vevericka13 Kolko jednotiek si mala? 2x 5000?

vevericka13
6. okt 2015

@meli8412 5000 a to som si pichla len asi 4000 🙂

malik
6. okt 2015

@vevericka13 ahoj, zacala som od 6 dna po ET, a uz som nala slabunky duusik, ale kludne vyckaj az do toho 8-9 dna, to uz by mohol ukazat // .
Ja dnes 13 den, som zvedava na zajtrajsie hcg, testy silneju a aj digi ukazal ;)

malik
6. okt 2015

@vevericka13 to nebudes mat pregnyl, tak male mnozstvo, co si pichala ty(pregnylu) uz nebudes mat v sebe ;)

biga7070
6. okt 2015

@katka17044
@isabella22
ahojte babule, ako sa máte? 🙂

meli8412
6. okt 2015

@malik Gratulujem!!!! Krasa, nech uz si po krvi, zajtra ides?

malik
6. okt 2015

@meli8412 ano, zajtra ideeem, dam vediet.a dakujem.

meli8412
6. okt 2015

@malik Držím palce, potom aj výšku hcg zisti 🙂

isabella22
6. okt 2015

@biga7070 ahoj no u mna nic noveho teraz oddychujem a v piatok idem na meranje NT 🙂 asom taka sklamana ze este moc brusko nevykuka 😉 a ty??

vevericka13
6. okt 2015

@malik ale ja som si pichala v den et, cize dnes je len 6 den po pregnyle

vevericka13
6. okt 2015

@liu ahoj, vklad som mala 30.9.

adka2891
6. okt 2015

@lilitela veru prekvapenie 🙂 hlavne aby bolo zdravé a v poriadku🙂

hennka2
6. okt 2015

@vevericka13 .. ked sa mozem spytat, naco je dobre pichat pregnyl po transfere ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre