Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pinguinka
27. júl 2016

Ahojte tak mne špinenie akosi neprestáva..písala som koordinátorke a tá mi kázala zvýšiť dávku utrogestanu a vraj ak bude zajtra test negatívny, tak mám vysadiť lieky...zdá sa mi to hlúposť keďže zajtra som len 7. deň po ET...tak fakt neviem. Mrška sa mi zatiaľ nerozbehla, je to len také ružovohnedé špinenie...tak vôbec neviem čo mám robiť 😖

espritka29
27. júl 2016

@pinguinka určite sa nedrz vysledku testu tak skoro. Vzala by som viac toho utrogestanu, ako ti odporučila. Viem, že vravia, ak bude viac toho spinenia, utrogestan nevkladat ale užívať peroralne. Drzim palce.

gabika2015
27. júl 2016

@pinguinka ahoj, podla mna nic nevysadzaj. A test este nic nemusi ukazat na 7. den. Ja som mala pozitivny test az na 10. den po KET a mali sme hatchujucu blastocystu po PK. Aj som slabo krvacala, potom som par dni spinila, tiez to bolo take ruzovo-hnede. Zvysili mi davku utrogestanu na 4-2-4. Ta koordinatorka podla mna nie je celkom cista. Drzim paste 🙂 dufam, ze sa pridas do skupiny tehuliek 🙂

vanda83
27. júl 2016

Ahojte. Piaty den po ket je skoro testovat?

pinguinka
27. júl 2016

@gabika2015 , @espritka29 jááj dúfam že máte pravdu..tiež sa mi to zdalo skoro. Asi si nevšimla že som jej písala koľký deň som po vklade. No idem užívať ďalej a dúfať že sa tá mrška nerozbehne a bublinky ostali na svojom mieste. Akurát manžel vraví, že ako je dobre že je takéto fúrom kde si môžme pokecať a poradiť. Tak ďakujem a držím palčeky aj vám aby všetko dobre dopadlo 😵

espritka29
27. júl 2016

@vanda83 záleží aké embryo ste vkladali. Niekomu sa môže črtať ciarka skôr, niekomu neskôr. Je to na tebe.

19lilly
27. júl 2016

@dagaz ten mrazacik vynde uvidis ;)

xxxena
27. júl 2016

@pinguinka urcite nevysadzaj. Zvys davku ako ti povedali. A keby si nahodou este vieac spinila tak chod na pohotovosť.
Mne ukazal az rano desiaty den po vklade. V ten isty den som isla aj na krv.a tam mi to potvrdili.

vanda83
27. júl 2016

@espritka29 no zatial nic. Ta asi pockam este

veronikamak
27. júl 2016

Ahojte, ja som ešte len 2dpt. To čakanie mi príde nekonečné. Najprv sme sa bavili s manželom, že nebudeme pred krv.testom vôbec testovať, ale už teraz vidím, že to nevydržíme.

blackrose
27. júl 2016

@levisa dakujem.. no neviem, ja som cela nejaka rozhadzana a jedine mi pride ze asi z estrofemu... ☹

1veverica
28. júl 2016

@veronikamak ahoj, velmi ti drzim prsty, len netestuj tak skoro, a hlavne sa nestresuj, nie vsetky testy su tak citlive 🙂 Bolo by lepsie keby si vydrzala do krvi, viem ze to je velmi tazke 🙂

1veverica
28. júl 2016

@pinguinka podla mna 7den je fakt skoro, ja osobne som bola na prvy krvny test 9den, ked to fakt nie je ms krv, tak pockaj, a uzivaj lieky dalej

pinguinka
28. júl 2016

@1veverica hmm zacinam krvacat..je to sice slabe..ale je to krv..vsak este pockam ci sa to rozbehne..len neviem ci brat este lieky alebo nie..

1veverica
28. júl 2016

@pinguinka zatial este ber kym to nie je iste ze to je ms, aspon podla mna

pinguinka
28. júl 2016

@1veverica asi tak aj spravim...budem to asi zatial jest...ach to cakanie a neistota...je to hrozne

1veverica
28. júl 2016

@pinguinka verim ti, je to strasne, ale dala si sa na tazky boj, tak musis vydrzat. Velmi ti drzim palceky aby to bolo pozitivne

pinguinka
28. júl 2016

@1veverica dakujem moja, si zlata..pre vsetky je to tazke..ale zeny su silne bytosti..zvladneme vsetko😊

illinka
28. júl 2016

@pinguinka ja som tiez zacala dnes 14 den po et.vcera s tam volala a zvysili.mi dvu davam si cez usta utros a zajtra idem na krv( lebo dnes som.nemohla)

piussi
28. júl 2016

@illinka to je ten isty utros len sa začne užívať cez ústa namiesto vkladania?

pinguinka
28. júl 2016

@illinka tak to ti drzim palceky 😊a testik ti co ukazuje??

illinka
28. júl 2016

@piussi ano

illinka
28. júl 2016

@pinguinka nerobila som si test. Ved naco... ale vcera sa isto vyplavilo...ale na krv vraj.musim ist..

pinguinka
28. júl 2016

@illinka dostala si Ms??alebo preco si to myslis??treba stale verit.budem ti drzat palceky

illinka
28. júl 2016

@pinguinka dostala

pinguinka
28. júl 2016

@illinka neboj nič..ešte vždy môžeš mať v krvy dobré hcg. Čo čítam, tak veľakrát sa tak stalo že aj krvácali a boli tehotné. Budem držať palčeky a daj vedieť ako si dopadla 😵

illinka
28. júl 2016

@pinguinka dakujem moc moc moc..aj ja drzim palce..
Toto 2.ivf bolo take dost zvlastne nejak som to nebrala vazne..az ked mi zavolali na 5 den pk ze z 8 zatial nie je ziadne vhodne... na6 den bolo iba jedno jedine.tak som mu verila...
Jajaj baby preco.je to take tazke ...

espritka29
29. júl 2016

Žienky, dnes som dostala najkrajší darček k narodeninám. Z nášho 1. IVF sa našej bublinke u mňa zapáčilo a verím, že to bude na celých 9 mesiacov.Veľmi sa tešíme. HCG máme 2315. Úprimne zo srdiečka prajem každej z vás, aby sa vám to tiež podarilo a držím vám všetkým palce.

bella2016
29. júl 2016

@espritka29 gratulujem, je to uzasna sprava a uzasne je aj to ze vam to vyslo na prvy krat, tesim sa s tebou a tisko zavidim 🙂

illinka
29. júl 2016

Tak baby nevyslo to...😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre