Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
1. okt 2012

@aris2 dve boli 6bunkové a jedno 4bunkové pk som nechcela tak uvidím čo z toho bude 🙂 🙂

bique
1. okt 2012

@aris2 🙂 aj mne tak povedal, ze je krasne velke, pravidelneho tvaru a nieco o zltkovom vacku este hovoril, ze krasne sa nam vyvija, ze uz len trpezlivost, lebo srdiecko isto bude a dve isto nebudu 😀 a ano, moze byt, ze ked sa ti hned uhniezdilo, tak uz hcg moze byt take 😉 juuuu, velmi sa tesim s tebou 😀 budes mat aprilciatko, ako som ja 😀 to su velmi sikovni ludia 😉 sudim podla seba 😀 😀 😀

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
1. okt 2012

@aris2 my sme zase obaja ok aj spermoš ukážkový tak som to riskla bez pk 🙂 🙂

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska54
1. okt 2012

@lenusika jeee dakujem ,ze veris ze to bude ok. uz sa nebudem s nikim porovnavat 🙂 uz budem sama sebou 😉

tinka9075
1. okt 2012

@aris2 jáj mne stačí len jedno 🙂 🙂

bique
1. okt 2012

@aris2 jaaaj, dokelu, vsak ja mam termin koniec marca a to uz som na konci 4teho mesiaca 😀 tak nevadi, trosku som zaspala dobu 😀 aj majovciatka a junovciatka su sikovne 😉 😀 😀 😀

katuska54
1. okt 2012

@aris2 gratulujem a prajem krasne tehulkovanie 😀

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bique
1. okt 2012

@aris2 no, dnes to uz mohlo byt vidno, keby nase bubuliatko nelezalo na chrbatiku a potom sa neotocilo na bok a malo nas v pazi 😀 doki potreboval vidiet ritku alebo sa dostat medzi nozicky a to nam teda taku radost malicke urobit nechcelo 😀 nevadi, aj tak je este skoro a mne je to aj jedno, len som uz bola trosku zvedava 😕

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bique
1. okt 2012

@aris2 presne, ale je to take vzruso, ked uz vies, co sa v brusku ukryva 😀

makovicka53
1. okt 2012

@tinka9075 drzim palce 😉 ktora den si?

tinka9075
1. okt 2012

@makovicka53 dakujem dnes 6den pomaly to ide 😉 😉

jaja102
1. okt 2012

@bique vieš čo,prvý krát asi tak na začiatku 18tt som to cítila,asi tak pred 5 dňami.u mňa je to 1x,tak sa z toho teším,všetko je pre mňa nové...my ideme na sono až o 2tt,a to už by som mala byť v 20tt,tak povedal,že mi povie,čo bude.mm nechce vedieť,ale myslím si,že určite podľahne zvedavosti 🙂 🙂 .on už totiž povedal,že ked bude chlapec,bude fotbalista,ked dievča,pretekárka 🙂

makovicka53
1. okt 2012

@tinka9075 neboj za chvilu pojdes do CAR po dobru spravicku 😉

tinka9075
1. okt 2012

@makovicka53 to si myslím 😉 😉

pondelok2012
2. okt 2012

@tinka9075 čože??? mne rozmrezili a asi o 30 minut dali

pondelok2012
2. okt 2012

@katuska54 ja som včera videla na toaletnom papiery uplne úplne slabo špinenie a potom nič, ale dnes už vidím jasnú krv slabu slabu ale jasnu krv. a teraz mám taký čas dostať mrzku.Čo z toho bude baby????povedzte. a nerozumiem prečo vám rozmrszovali den pred vkladom ,prečo mne pár minut pred vkladom ,že hovoríte lebo neprežijú????? ale ved potom čo ja mám????mám ja vlastne živé embrijko......vedď ak ja dostanem nrzku preto ma bolia vaječníky a bruchoooooooooo......ja sa zbláznim. idem si kúpiť test.....

pondelok2012
2. okt 2012

@bique ahoj. nič mi nebolo až teraz na 7 dež jasne ružové alebo cervené ale slabé špinenie,hovoríš že ty si mala podobne tak neskoro na 6 den prvé špinenie????

pondelok2012
2. okt 2012

@tinka9075 ty neberieš lieky????????

pondelok2012
2. okt 2012

@cakatelkana aj ty špiníš ,aj ja len ráno......ako môžen naraz 2-3 odpovedať .poradiš????,

katuska54
2. okt 2012

@pondelok2012 ahoj,ja som vobec zatial nespinila. ja nemam ziadne naznaky. a tebe rozrazovali vden vkladu? to som este nepocula.

bique
2. okt 2012

@pondelok2012 ano, ja som spinila 6ty den po ET, tak na ruzovo, vklad sme mali po PK na 6ty den....bolo to jasne vidiet na toaletnom papieri, brusko ma tiez bolelo...mne predtym na KET tiez rozmrazovali den pred vkladom, ale zalezi, v akom stadiu ti po OPU mrazili, lebo ked mrazili na 6ty den, tak to je posledny den na vklad, preto ti rozmrazili 30 min, pred vkladom...neporovnavaj sa s ostatnymi, nie je to dobre, kazdemu robia individualne, podla individualnych potrieb🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre