Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martinazvo
6. feb 2013

@poppy28 aj ja, idem v piatok 😠

poppy28
6. feb 2013

@yasminne ja som strasna na pitny rezim viem o com hovoris ale naucila som sa pit rajec materinu dusku alebo sedmikrasku a ked nieje studena ide mi celkom dobre dole krkom a nezatazuje mi zaludok alebo ak ti nevadi aj neochutenu modru lucku ta je super uplne dobre sa pije

hadassah
6. feb 2013

ahojte kočky, neviete mi povedať, ako sa počítajú tehu týždne po ET/KET? Ja som mala transfer na 14.dc, čo v prirodzenom cykle znamená len uvoľnenie vajíčka z folikulu no a mne vkladali cca 4 dňové embryjká. Berie sa to do úvahy pri počítaní týždňov, alebo štandardne odo dňa poslednej menštruácie? Tak buď som 4+4 tt, alebo 5+1 tt 😕

martinazvo
6. feb 2013

@hadassah ahoj, presne rovnako ako pri prirodzenom...

yasminne
6. feb 2013

@poppy28 povedala by som ti ze Cica nedrazdi!!! ja nezijem na SR a o vode Rajec mozem len sniiiivat mnam, no ja pijem vacsinou cistu vodu a manzel pravidelne odstauje ovocie. A prestala som pit cierny caj ktory ja tak milujem s citronom, fnuk a tie ovocne mi akosi nejdu...hmmmm rajeeeec 🙂)))

kathrin17
6. feb 2013

@poppy28 juuuuj moc sa s tebou tesim...je to perfektne 🙂 Citala som na jednej stranke, co odpoveda dr na otazky....a ked vkladaju 5-6 dnove embryo, tak sa uhniezduje okamzite po vklade.....uz nema na co cakat 😀 Takze v pohodicke moze ukazovat 🙂 na ten siesty den bez problemov 🙂

eri6
6. feb 2013

ahojte, tak dnes mi vložili naše očakávané dve blastocysty po predĺženej kultivácii 🙂)))

zuzu1122
6. feb 2013

@yasminne uz som si zobrala na zajtra a pozajtra dovolenku a tusim som dobre urobila... mam zvysenu teplotu, akoby na mna isla chripka alebo co a navyse ma hrozne boli zaludok a je mi na vracanie... dufam, ze som fakt tu chripku nedostala 😖

zuzu1122
6. feb 2013

@poppy28 mas pravdu, nestoji mi to za to aby som si privodila kolli nervom nestastie... moc ti dakujem za nazor 🙂

poppy28
6. feb 2013

@yasminne kludne mozes povedat 🙂 ale aj taka cista voda ma nieco do seba len v zime mne nejde dole krkom lebo ma tazi na zaludku ale aj tam hadam mate nejake dobre vody ci nie?ja by som bola nahrata keby tieto prestali vyrabat nic ine mi totiizto nechuti a sladke dzusy? to sa neda vypit 3 litre 🙂

poppy28
6. feb 2013

@kathrin17 no vidis a ja uz sa bojim ci necakam dvojky :D ked mam take hcg ze uz mi ukazuje na teste pridam foto 🙂 boze tak sa tesim ako mala

poppy28
6. feb 2013

@kathrin17
@zuzu1122 urcite si dobre urobila ver mi drzim moc palceky 🙂
@eri6 tak drzime palceky aby sa podarilli obe 🙂

zuzu1122
6. feb 2013

@poppy28 dakujem, jeeee aky krasny testik, kiez by aj mne taky v sobotu vysiel 🙂 tichucko ti gratulujem 🙂 dakujem ti za drzanie prstekov, vazim si to a budem to potrebovat 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@poppy28 krasna ciarka 🙂 gratulujem

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 jasne ze budes mat tiez taky vobec o tom nepochybuj a dakujem 🙂 aj tak je to len zaciatok ale podstatne je ze uz je to tam teraz to len zvladnut 9 mesiacov 🙂

poppy28
7. feb 2013

@martinazvo dakujem 🙂

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 presne dolezite je, ze to tam je bez toho by to neslo 😀 a zaciatky su najtazsie... ale to najdolezitejsie si zvladla uz v tebe rastie novy zivot 😉 hrozne by som chcela aj ja zazit taky pocit 🙂

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 neboj sa urcite to zazijem 🙂 a mozno to nebude ani tolko trvat 🙂 kolko si po vklade?

poppy28
7. feb 2013

chcela som zazijes 🙂
@zuzu1122

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 dnes 6-ty den a to neratam den vkladu

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 tak zajtra si skus urobit test a mala si PK?

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 ano, mala... 5ty den som mala vklad a to som mala jednu blastocystu a jednu morulku... vlozili mi to najkrajsie.. testovat by som rada skusila v sobotu na ten 8my den, pride mi to tak akurat 🙂

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 ok budem cakat a drzat prsty musia tam byt dve 🙂

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 urcite dam vediet... vlastne nie... budem tak kricat, ze to urcite budes pocut... takze ked budes pocut radostny vykrik, tak to som ja 😀

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 tak super tak sa uz na to tesim 🙂

stastenka42
7. feb 2013

Gratulacia obrovska 🙂 ty si mala tiez po PK? Dnes si kolky den?

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 😀 😉

kathrin17
7. feb 2013

@poppy28 krasny testik 😀 super.....neboj kamoska mala este silnejsie, aj vysoke HCG, ale je len jedno drobciatko 🙂 a ako sa inak citis?

simposka
7. feb 2013

@zuzu1122 Ahojte, pripajam sa k vam. Ja som mala tiez v sobotu vklad, 1 expandovanu blastocystu a tiez cakam ten vytuzeny vysledok :o) Chcem sa spytat ako ste sa citili tych par dni po vklade, ake ste mali priznaky alebo pocity?
@poppy28 Citala som tvoje prispevky a gratulujem ku krasnemu vysledku :o)) dufam, ze aj my sa coskoro pridame k tebe, drzim silno palce !

zuzu1122
7. feb 2013

@simposka ahoj, tak nas je zasa o jednu viac 🙂 bolelo ma podbrusko, asi dva dni po vklade som sa v noci zobudila na tlak v podbrusku a obcasne pichanie... dnes som 6ty den po vklade a cca dva dni ma dost bolia prsia a posledne cca 3 dni mi je tazko na zaludku a pocit na zvracanie ale to moze byt asi aj stresom... a dva dni mam zvysenu teplotu akoby isla na mna nejaka chripka alebo co... dufam ze neochoriem... aj preto som si zobrala dnes a zajtra dovolenku ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre