Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
3. jan 2012

@alex81 dakujem 🙂 budeme si paste drzat navzajom 😉

haannka
3. jan 2012

@brita a ty čakáš dvoječky? super, super...krása

haannka
3. jan 2012

@brita a ty si aké mala hcg-čko..ktorý si tt?

brita
3. jan 2012

@haannka Ano, zatial to tak vyzera. 😉 Ale este su tam len dutinky, plodiky este nie je vidno.

brita
3. jan 2012

@haannka Ja som mala HCG na 12. den po ET s PK 1223 a 16. den 7500. Dnes som 5+1.

haannka
3. jan 2012

@brita wau a akú si mala PK?

brita
3. jan 2012

@haannka Pk sme mali 5 dni a vkladali mi dve blastocysty, jednu expandovanu a jednu normalnu 🙂

haannka
3. jan 2012

@brita tak to budem vo štvrtok na kontrolnej krvi múdrejšia, ako sa to vyvíja ďalej..to musí byť radosti...veľmi držím palce, nech to dotiahnete spolu do úspešného konca 😉

jaja101
4. jan 2012

babenky,tak fazuľka sa nevyvíja ,musím v pondelok na kyretáž ☹ ☹ ☹ ☹ .máme ešte jedného mrazáčika,no strach,že to dopadne stejne ma desí...nechcem ísť do vtedy do práce,pracujem v infekčnom prostredí a potrebujem sa aj dať do kopy,len sa bojím,že ma gyndoš nenechá doma tak dlho (3-4mesiace).neviete,či je nejaka stimulácia aj pred KET?dakujem....všetkým čo mi držali palce

jajka1980
4. jan 2012

@jaja101 ..Ahoj. Tak je mi to ľúto.Držím palce v dalšom boji...My to nevzdávame..nie?Raz sa to podarí každej z nás..

katka1177
4. jan 2012

@jaja101 velmi ma to mrzi.... ale nevesaj hlavu, vsetko pride v spravny cas. Na KET sa bere len estrofem ohladom rastu sliznice maternice

timmka
4. jan 2012

@jaja101 moja to mi je strasne luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , vies ako, prezivali sme to spolu, i ked u mna to skoncilo o nieco skor 😢 😢 😢 😢 hrozne, ale neboj bude dobre, uvidis, treba tomu verit, volala som hned po kyretazi dr. do car a povedal mi, ze mozem ist na ket hned ako dostanem prvu mrchu, tak uz netrpezlivo cakam, fanjne, ze nemusim cakat 3 mes. ako odporucaju obycajní dr., ked som sa ho opytala ci to mozem tak skoro, tak mi povedal, ze nevidi dovod cakat, pred ket budes brat tabletky na nejake endometrio, kazde car ma ine lieky, ja budem brat estrimax a pojdes 2x na ultr. tak sa daj do poriadku a v marci mozes ist, drzim palceky, velmi ti to prajem, normalne nemam slov, cim sme si to zasluzili????...... 😢 😢 😢 😢 😢

porinka
4. jan 2012

@jaja101
kua... 😢 😢 😢 😢 a v ktorom si tt? bojím sa, že ma čaká zajtra rovnaký rozsudok ☹

jaja101
4. jan 2012

@timmka ahoj timi,ved som tu citala,ze uz ides,vidis,tak sme nakoniec dopadli stejne...mne aj moj gyn.aj z centra povedali cakat tri MS,lebo skor by bola vyssia pravdepodobnost neuspechu,ze aj maternica sa musi spamätat..ale vsade asi inak hovoria,ja pockam tie tri,nech si potom nic nevycitam...ja ti strasne strasne drzim palceky.

jaja101
4. jan 2012

@porinka som 7-8tt.ale ak ti uz pocul srdiecko,tak sa neboj.mne od zaciatku nepocul.vacok rastie,hcg stupa,ale mimču sa nechce ☹ ☹ ☹ .zajtra ti drzim silno palce.a nestresuj,tebe sa to urcite nestane 😉

timmka
4. jan 2012

@jaja101 moja ako chces,zena musi byt pripravena, dufam ze si to nebudem vycitat, ale citala som, ze ked potratis v skrom stadiu, tak mozes ist hned, ze netreba cakat, poznam aj baby co boli po potrate a hned otehotneli, napr. moja svokra, on a potratila v 5 mes. a hned po cisteni , tak uvidime, ze vr

porinka
4. jan 2012

@jaja101
aj ja som tak, na druhý sviatok vianočný som išla do nemocnice kvôli špineniu, merali mi hcg, najprv som mala niečo cez 12000, o dva dni stúplo na 16000 a čosi a na ďalší deň len o 100 narástlo. Akciu srdca označili +-. Prognózy neboli pozitívne...

jaja101
4. jan 2012

@porinka ja som mala min.tyzden okolo 18000hcg,a do druheho dna,ani nie 24hod.len dakych 19 hodin mi stuplo na skoro 20000.gynekolog povedal,ze pri MA klesa,no mne stupa dalej...nicomu uz nerozumiem a chcem uz aby sa to cele doriesilo,lebo od zaciatku to je u mna take hop,alebo trop, a ja uz som psychicky na dne...radost,smutok,radost,smutok...dookola

katti77
4. jan 2012

@jaja101
@porinka mne sa stalo nieco podobne, v 6tt po KET som zacala spinit utekala som do nemocky, dali ma na pozorovanie, hcg stupalo ale vraj nie tak ako ma, vraj ma stupat kazde 2 dni o raz tolko, a mne stupalo menej, nevideli akciu srdiecka bola som v 6+1 a poslali ma o tri dni domov, ze je koniec, babo odislo, mam cakat na mrchu alebo pridem na cistenie...a viete co, som stale tehu, teraz som v 17tt tak ak vam hcg stupa nedajte sa rozladit, pockajte aj ked u vas uz by to srdiecko mohlo bit ale radsej sa poradte aj s inym lekarom, aby ste nesli na cistenie a nebolo treba...dufam, ze to dopadne dobre, drzim vam palceky

porinka
4. jan 2012

@jaja101
ja mám za sebou už 3 MA... ☹ no uvidím, čo z toho zajtra vylezie 😕

porinka
4. jan 2012

@katti77
tiež ma poslali domov, prestala som špiniť, v nemocnici kázali prísť tento pondelok na rizikovú poradňu na kontrolu, ale nešla som...bo povedali, že tam sa to rozhodne...no ja sa nevzdávam, ale... ☹
som rada, že si sa ozvala, svetielko nádeje...

porinka
4. jan 2012

@jaja101
a vysadili ti aj lieky?

jaja101
4. jan 2012

@katti77
@porinka lenze baby ja ani nekrvacam,ani nespinim,nic...beriem len duphaston,co je len 10% ucinnej latky z utrogestanu,co som brala pred tym,a aj tak nezacinam krvacat
som uz ale asi 7tt+4 a akcia nikde....

jaja101
4. jan 2012

@katti77 tak napr...som z LC ale gynekologa mam na sliaci,ale min.tyzden ma bolelo podbrusko,moj gyn. mal dofcu,tak som bola u jedneho tu,v LC.on videl plod,ale ze je maly.to bolo vo svr.a v piatok. v pondelok som sla na sliac k mojmu,a on vraj este plod nevidi...kazdy ma asi ine sono ci co...preto mi povedal este tyzden pockat...

porinka
4. jan 2012

@jaja101
ja som pri MA tiež nekrvácala, ani nešpinila...a máš ísť ešte na kontrolný uzv?

porinka
4. jan 2012

@jaja101
no ohromné...sú slepí či čo?

jaja101
4. jan 2012

@katti77 este mi prosim napis,ako dlho si este cakala,co sa bude diat,a ako ti nakoniec prisli na to,ze je vsetko ok,a po akej dlhej dobe od planovania kyretaze....mysliz,ze ak v pond.nebude akcia,mam este furt cakat?

jaja101
4. jan 2012

@porinka no mam..v pondelok.ako si ratas tyzdne ked si po ET? ja som 49den po ET,to by bol presne 7tt,ale vraj sa to inak...

porinka
4. jan 2012

@jaja101
poslala som ti ip

zumike1
4. jan 2012

@jaja101 ahoj, teraz citam co sa ti stalo, nevdzavaj to... ani mne sa nepodarili, nemam ani mrazacikov... takze zacinam odznova, v pondelok iden k DR aby sme sa dohodli na dalsom postupe. Aj ja som PN, a sestricky mi povedali ze mozno o mesiac, max 2 mozem zacat odznova, a to dufam, chela by som dovtedy byt PN, lebo inac by som bola o pár dni nezamestnana, zatvaraju obchod kde som robila.Takze drz sa, anevzdavaj to, drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre