Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zumike1
9. jan 2012

@iaia ides do BA Iscare v piatok? mne sestricky povedali ze preto treba, aby si mala lepsi pocit, akokeby to prislo prirodzene 🙂 ale pravda je TREBA OPATRNE!!! ziadne akrobaticke kusky 🙂 🙂 🙂drzim palce

annamary27
9. jan 2012

@klaudia10 držím palce,aby to vyšlo hned na prvý šup 😀

silvinnka
9. jan 2012

@iaia v papieroch je to zle napisane,preklep....za kazdym som sa na to informovala 😉 ziaden sex

jaja101
9. jan 2012

@porinka
@brita
@timmka
@camelco
@jajka1980
@kiera
@katka1177
@deinad takze babenky....mam po tom.fyzicky nic hrozne ale psychicky...prvy krat som sa rozrevala ked mi dali vypisat papier o umelom preruseni tehotenstva...druhy krat uz sedim s tou smiesnou ciapkou na predoperacnej izbe a sestricka sa ma pyta "a vy co taka smutna?" a ja taky reeev ze ma musel Dr utisovat...inak tu PN mi neschvalil,tak neviem..uvidime...musim teraz nazbierat sil do noveho boja.DAKUJEM VAM BABENKY ZA VSETKO,VELMI SOM NA VAS MYSLELA,PRECO MY MUSIME TAKTO TRPIET....ale ja verim ze novy rok bude pre nas ten najkrajsi a najststnejsi... 🙂

jaja101
9. jan 2012

este som sa vas chcela opytet,ci ste brali nejake doplnky,alebo vitaminy,na obnovu sliznice...ja som si kupila alchemilku,femibion a E vitamin...neviem,ci dobre....

porinka
9. jan 2012

@jaja101
kua, je mi to hrozne ľúto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ale buď silná...ja som sa tiež rozrevala, keď ma prvý krát viezli na sál...a ten papier o UPT je pekná pizzovina 😠 a povedala si im o tej histologii a genetike?

porinka
9. jan 2012

@jaja101
ja som pila len alchemilku. a už si doma z nemocnice? 😕

jaja101
9. jan 2012

@porinka ahoj moja,ved vies...obe sme vedeli,ze to uz dobre nebude...uz som doma,po dvoch hodinach ma chceli prepustit,ale nakoniec som cakala na prepustaciu asi dve hodiny ☹ ☹ no ten papier-citila som sa ako keby som sla na potrat.katastrofa...povedala som mu za tu hystologiu aj genetiku,tak hystologiu,ze urobia,ale genetiku im nechcu vraj robit,bo ze je to drahe...tak ja uz neviem.alchemilka sa pije len po ovulaciu,ci ako...dobre si myslim?a ako casto ju mozem pit,a hned do zajtra,ci mam pockat na prvu ovu?dakujem...este poplackavam,ale uz viem,ze anjelikovi je v nebi dobre a ze sa raz stretneme

porinka
9. jan 2012

@jaja101
určite si už drobček hrkúta s mojimi anjelikmi 😉
na iné pizzoviny prachy sú, ale ak sa chceš dopátrať po info, že prečo, tak nič 😠 ja som pila alchemilku hneď a asi až do mrchy. ako často pozri na návode 😉
mňa po kyretoch púšťali domov až na druhý deň po vizite

deinad
9. jan 2012

@jaja101 ahoj zlaticko, jedine pozitivum je, ze to prebehne rychlo a ze nic neboli..no na druhej strane radsej by sme zniesli fyzicku ako psychicku bolest..ver, ze to preboli a ze opat budes mat chut posunut sa dalej. Ja som pila alchemylku, citala som na nete, ze je vhodna na regeneraciu maternice a podporu zenskych veci. Jedno balenie caju, tusim 25 tych sackov kazdy den som si robila jeden, cize zhruba mesiac. Este som uzivala kyselinu listovu a vitaminy ako zinok, cecko a b-vitaminy ale to len ako doplnok k imunite. Alchemilka skor maternicu stahuje, takze pred dalsim snazenim ju uz nepi. Vyhrad si cas, pocas ktoreho sa budes davat do kopy a vtedy ju pi a papaj vitaminy, ja som sa takto po "tom" liecila zhruba dva mesiace, dalsi mesiac stimulacia a na 4 mesiac som isla na KET a druhykrat tiez takto na 4mesiac OPu a ET. uvidis, ako sa budes citit, urcite pojdes aj na kontrolu a spolu s doktorom si poviete, kedy je na to vhodny cas opat ist.
Histologiu robia automaticky, teda mne 2x robili a aj tak nic nezistili, aj ten druhykrat mi doktor povedal, ze to sa jednoducho stava a niekedy zeny az po 3 potrate sa dockaju pekneho tehu, ze to jednoducho netreba vzdavat. Aj ked si clovek nijako rozumne nevie vysvetlit, preco sa to deje, je to tak a my jednoducho musime ist dalej. Oddychni si a keby nieco, sme tu vzdy jedna pre druhu 😉

jaja101
9. jan 2012

@deinad budem pit tu alchemilku,a skusim aj ten femibion,tam su vsetky vitaminy,aj kys.listova....ono je to aj tak asi vetko na tom tele,kedy sa da do poriadku a bude znovu pripravene..ale tak aj farmaceuti musia z niecoho zit,tak som ich kus podporila 😉 .je to krasne,ako sa drzime,jedna druhu nad vodou,aj ked kazda z nas je na dne,dokaze este zdvyhnut tu druhu,aby jej bolo lepsie...dakujem.za vsetko.a verim,ze aj tebe sa to konecne podari.musi. 😉

katka1177
9. jan 2012

@jaja101 rychlo na to zabudnut a sup pozitivne dalej... myslim na Teba...drzkaj sa. Na sliznicu som si aj ja kupila alchemilku... tak uvidime

jaja101
9. jan 2012

@porinka no ti nasi anjelikovia tam isto robia riadnu sou,ale verim,ze budu davat pozor na svojich surodencov...neviem,preco ta nechavali tak dlho,ja som od kazdej baby pocula,ze dve,maximalne 4 hodiny po ich pustili....ja som to pozrela,tak 8.50 zaciatok kyretu a 9.00 som uz bola na pooperac.izbe a 9.30 uz uplne prebrata na normalnej izbe...rychlovka.

jaja101
9. jan 2012

@katka1177 drzkaj sa aj ty.do spolocneho boja musime ist s hlavou hore...myslim na teba,nech ti to dopadne dobre...kedy ides?

porinka
9. jan 2012

@jaja101
mňa robievali až pred obedom, potom 4 hod ležať na chrbte, stále o hlade a smäde...potom sledovali krvácanie až do vizity 😠

jaja101
9. jan 2012

@porinka tak taketo daco pocujem prvy krat......pocuvaj,ja hned ako ma pustili,cca 4 hod po,smer mekáč-za normalnych okolnosti tuto kuchynu neznasam,ja neviem,co to do mna voslo,ci z depresie,ale jeden velky chickenburger,velke hranolky,6 kuracich nugiet a velka kola...vies co,som sa bala a nic mi nie je.....asi som to potrebovala....3 mesiace som nepila kavu,ani kolove napoje,nejedla tazke veci...asi som to fakt potrebovala.neviem preco ta tolko trapili,ale mozno sa bali.mne uz pol hod po,doniesla sestricka piskoty a vodu.

porinka
9. jan 2012

@jaja101
nuž v SI to tak funguje 😠

jajka1980
9. jan 2012

@jaja101 ..držím ti palce do dalšieho boja..Ja viem ,že je to ťažké, no my všetky z tohto fora to zvládneme a dokážeme..Sme tu jedna pre druhu.. 😉
Len sa netreba vzdávať, treba bojovať..a hlavne myslieť pozitívne. 😉

katka1177
10. jan 2012

@jaja101 ja to asi znova po 3x skusim vo februari.... snad do trreetice vsetko dobre🙂)))

timmka
10. jan 2012

@jaja101 moja drz sa, viem co akurat prezivas, poplaces si este.... ale uvidis ze to prejde, nasi anjelici sa teraz spolu hraju a pozeraju z nebicka na maminy a chcu aby sme dalej bojovali, ja som pila do menst. alchemilku 2x denne a kup si aj sezamovy olej,je hnusny ale kazde rano jednu lyzicu, je super, velmi pomaha, tak drzim palce aby prisla cim skor a aby si sa dala do dalsieho boja 😉

camelco
10. jan 2012

@katka1177 určite to bude pozitívne 😉

camelco
10. jan 2012

@jajka1980 to si tak pekne napísala, "my všetky z tohto fora to zvládneme a dokážeme..Sme tu jedna pre druhu." - dúfam, že sa nehneváš ze som to skopla 😉

iaia
10. jan 2012

zuminke1, silvinnka, Ďakujem pekne, odpoveď som si prečitala až dnes. Som si myslela že nejak to pomôže, že sa prekrví maternica. Ja tiež si myslím že račej nie, a preto aj pri prvom vklade račej sme nemali sex. Teras stimulujem 10 deň, a od 4 dňa pijem 4-5l tekutín. Na piatok idem na OPU.

iaia
10. jan 2012

zuminke1, ano, na piatok idem na odber OPU do ISCARE BA

silvinnka
10. jan 2012

@iaia drzim paste aby si mala peknu urodicku 🙂 a ET bol uspesny 😉

iaia
10. jan 2012

silvinnka, ďakujem pekne 🙂

gaganka81
10. jan 2012

Ahojte milé čakateľky, budúce maminky a maminky, mám jednu otázočku. Máme za sebou 2 IVF, z toho 1 KET, všetko neúspešne, teraz som bola na konzultáciu v dr. chcela som aby mi urobil nejaké vyšetrenia prečo to stále nevyšlo (totiž do centra sme boli odoslaní iba kvôli zlému spermiogramu, ja by som mala byť v poriadku). Dr. povedal, že škoda zastaviť "vlak" na pol ceste, nech ideme na druhé KET, a keď to nevyjde, budeme skúmať prečo. Dosť ma to zarazilo, pripadalo mi to akokeby čakali len na ďalší cyklus a s tým ďalšie peniaze. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Poraďte mi prosím aké vyšetrenia by som mala žiadať?

jajka1980
10. jan 2012

@camelco ..pohodička..ved je to pravda,,všetky prežívame rovnaké stavy..raz radosť, obavy a aj poniektoré sklamanie..no my sa nevzdáme..raz sa to podarí nám všetkým.. 😉
Ved predsa jedna druhú podporíme a tým aj povzbudíme... 🙂

jajka1980
10. jan 2012

@camelco ..a niekedy tie pozitívne správičky a podpora od všetkých z tohto fora zahrejú pri srdiečku a dodajú silu v boji.. 😉

alex81
10. jan 2012

@jaja101 😢 myslim na teba ... strasne silnoooo ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre