Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alexia17
6. mar 2015

@martuska00 to bute ET a v pondelok uvidime ci bude co mrazit

martuska00
6. mar 2015

@alexia17 ja do Brna

zuzicek88
7. mar 2015

@nelka79 Ahoj aj ja uz som tehulka,ja som bola na odber v piatok,to je 11 ty den a mam ist aj v pondelok,ze na kontrolny odber

nelka79
7. mar 2015

@zuzicek88 jeeeejj super, tesim sa stebou. a do ktoreho car chodis? ja nemam ist na kontrolne hcg. asi v kazdej car je to inak.

zuzicek88
7. mar 2015

@nelka79 ja chodim do GIN-FIV a ty?

nelka79
7. mar 2015

@zuzicek88 gyncare...... a ako sa citis?

zuzicek88
7. mar 2015

@nelka79 akurat dnes som mala dostat ms a cely den som bola neskutocne unevena,len by som spala a boli ma podbrusko,tak ma tam picha,len nechapem,lebo to je na pravej strane. takto ti to vysvetlim v pondelok sme boli na vklad a v sobotu vecer,ako som vystupovala s auta ma pichlo v podbrusku a odvtedy ma stale tak jemne pichalo v lavomvajecniku,kazdy a aj mi bolo divne,ze ja vzdy ked som rano vstavala mi bolo hrozne zima a posledne dni som vstavala a bolo mi priserne teplo,nenormalne. Som dnes 12 den po vklade a v pondelok idem este na tu krv,tak verim ze bude HCG rast a ty si mala pocity ?

nelka79
7. mar 2015

@zuzicek88 no ja som mala vklad pred dvoma tyzdnami, citila som take pichanie v podbrusku. ale inac nic. jaj a 1tyzden boli cicky strasne citlive a pevne, na druhu sobotu to prestalo. uz som si myslela ze je problem, že hormony nepracuju akoby mali. na 10 den som si robila test a bol biely. isla som na krv. preplakala som den. dalsi den som si urobila zase test a tam som uz mala slabu ciarku. tak uz mi bolo trocha lepsie. a ked som volala do car s vysledkami tak dr. potvrdil , a zagratuloval. a az o 3t mam prist na kontrolu. a na 14 den som si spravila zas test a uz tam boli // pekne kolajnicky.
a teraz už asi 3 den som tak unavena, je mi stale na spanie. inač ja ležim, oddychujem.

zuzicek88
7. mar 2015

@nelka79 presne ako aj mne,mna to chytilo az dnes,este ze mam navarene,aj strudlu som chcela robit,no nezmohla som sa,este ze nemusim do prace,inak neviem...ach uz musime len verit,ze fazulky nam budu krasne v brusku rast

nelka79
7. mar 2015

@zuzicek88 presne tak, nase fazulky su tam a dufam ze sa im tam aj bude pačiť😉 už mam zasebou jeden MA . takze tentokrat to uz musi vyjsť.
kolko ste vkladali?my 2 .....

zuzicek88
7. mar 2015

@nelka79 no co ti poviem,aj my sme chceli dve,lenze chciet,je pekna vlastnost. Presvihli mi odber folikulov a zostalo mi jedno jedine vajicko,plakala som ako male dieta,teraz hodiny strachu,ci sa vobec oplodni v sobotu bol odber v pondelok ho uz vkladali,ale dali sme ho napichnut najlepsou spermiou aj to lepidlo specialne sme dali,tak pre nas je to ako taky maly zazrak 🙂

nelka79
7. mar 2015

@zuzicek88 drzim ti velmi palce. aj ja sa ešte bojim lebo 3t je dlhy cas. a dovtedy nic neviem. testovast sa uz nechcem. tak len lezim, v byte chodim hore dole, davam si pozor na seba. aby sa nic nestalo. je to tvoje prve ivf. moje ano.

zuzicek88
7. mar 2015

@nelka79 ano nase prve IVF a aj ja pojdem potom od pondelka o tri tyzdne na prve sono,uz sa tesim

prdolet
12. mar 2015

Ahojte, som 3. den po ET, je tu niekto, kto tymto celym prechadza priblizne rovnako ako ja?

candour
12. mar 2015

@zuzicek88 chudiatko:( to v ktorom centre ti to domrvili?drzim velmi pakle nech prave to jedno je to stastne!!

zuzicek88
12. mar 2015

@candour Gyn-Fiv Nitra tam som chodila na ultrazvuk a dakujeeem si zlata,ze na mna myslis,verim,ze bude dobre,musi

candour
12. mar 2015

@zuzicek88 otras ten GF, ja by som im normalne nezaplatila za to

zuzicek88
12. mar 2015

@candour vies co na BA sa stazovat nemozem,ale tu v nr sa mi to nepaci,sestricka je strasne zlata ustretova,no ale si myslim,ze ked ma raz objednaju na konzultaciu na urcitu hodinu a este ked za kazdu konzultaciu zaplatim 10 euro,mali by ma zobrat na cas a nie o tristvrte hodinu a este bez ospravedlnenia v BA nas vzdy zobrali presne na objednany cas

prdolet
12. mar 2015

Baby, prosim vas, viem, ze to sem asi velmi nepatri, ale hladam po nete kade tade, spytam sa vas - treba po vaginalnej aplikacii utrogestanu lezat? neviem sa dopatrat. ci vy ste to neriesili? dakujem

nelka79
12. mar 2015

@prdolet no ja si ešte poležím asi tak hodinku, lebo mi stale vytekala.

prdolet
12. mar 2015

Okej, tak ja som to asi neurobila dobre, som v praci, tak som nelezala, ale sedela. No neviem co teraz mam spravit. Neviem, ci sa ucinna latka vstrebala ci nie. Asi si dam dalsiu davku o trochu skor.
Nelka, ty si tehotna, ze? Ja ti tak zavidim.

prdolet
12. mar 2015

V dobrom samozrejme.

alexia17
12. mar 2015

@prdolet ja som mala ET v pondelok

nikusa6
12. mar 2015

@prdolet ahoj.s utrogestanom mozes robit co chces aj tak vyteka;) ja ho uz mam asi 7 tyzdnov...ako vecer ked lahnes ano niekedy nevytecenie ale potom rano co si najdes na intimke je isto aj z noci...a to by si sa nalezala.ja si davam rano kolo 8-9 a az okolo jednej druhej mi uplne prestane vytekat ale potom vyteka zas daka "voda"no je dost mastny takze verim ze to co sa ma sa udrzi neboj ;)

prdolet
12. mar 2015

@alexia17 a ako sa drzis? ako to zvladas? Ja nie moc dobre, po psychickej stranke som na tom biedne.

alexia17
12. mar 2015

@prdolet zatial dobre. Strasne sa sledujem, bojim sa tiez. Ked sa bud blizit krv to este len bude
Preco si tak zle?

nelka79
12. mar 2015

@prdolet skus sa zobudit skorsie kvoli utros a potom si este lahni trocha. to bude vytekat je to normalne ale odkedy si polezim tak uz velmi malo. kolko si davaš? a ano som tehu 🙂 ale este som velmi na zaciatku , prve sono o dva tyzdne.
preco si na dne? mysli pozitivne a vsetko dobre dopadne,uvidiš

majkulik
12. mar 2015

Ahojte. Som 8 den po ET a mam pocit akoby mala prist mrcha. Ziadne ine priznaky. Je tu daka kocka, ktora dostala ms a napriek tomu mala pozitivny vysledok?

martuska00
12. mar 2015

@prdolet aj ja som 3den po ET ak rátaš den vkladu

candour
12. mar 2015

@majkulik ja som dostala ms obe ivf pred testami krvi.neuspech ale kamaratka mala ms silnu a je tehu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre