Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

biga7070
27. okt 2015

@katka17044 ahoj, dobre sa nám darí, už máme výsledky tých testov na poruchy, všetko je ok, a doktor nám hovoril už na konci tretieho mesiaca, že to bude chlapec a je to potvrdené na 99% 🙂
Ja som nevydržala toľko netestovať...ale moc Ti budem držať palce!!! a ako sa cítiš?

Inak baby, vydržte, každej to HCG stúpa inak, záleží aj od testu. Ja som mala na 7.deň ducha, ale veľmi slabulinkého a potom testla na 9.deň a bola pekná čiarka, tak počkajte ešte a verte! 😉
A opäť pripomínam, toto je moje 6.IVF, počet vkladov cca okolo 10...jeden jediný raz slabo pozitívny test, biochemické tehu, inak nikdy nič...
A teraz to vyšlo, treba vydržať, niekto trochu dlhšie, niekto menej...treba skúšať....a veriť....viem, o čom hovorím 🙂

bellabelluska
27. okt 2015

@champselysees no vies uz to absolvujem po 7 x a tych duchov bolo az az... tak kym neuvidim ruzovu ciarocku- velmi sa netesim... ja testujem len 1 x denne ale mala som aj take obdobia ze aj rano aj vecer tak ta uplne chapem... teraz na to uz kaslem, nemame nase dalsie mrazene a nove ivf uz len s darcovskymi buduci rok prichadza do uvahy tak u mna je to hop alebo trop.. a naozaj kym mas vajecniky je to super a chce to len trpezlivost 😊

champselysees
27. okt 2015

@bellabelluska ja zas nikdy nemám duchov. a tiež mám tých IVF aj vkladov za sebou ☹ , prečo darcovské? Nemáš vaječníky už? Držím ti palce, nech to vyjde, nech nemusíte ísť do darcovských. Bože nech ti to vyjde!

bellabelluska
27. okt 2015

@champselysees dakujem ...
nemam uz vajecniky , o druhy som prisla v decembri min roku... a do styroch dni aj o babatko 😞
aaaa odvtedy bojujem ako drak so svojimi zvysnymi embryjkami ale nevyzera to dobre 😞 a s darcovskymi sme sa chtiac-nechtiac museli znmierit.... uz ked raz pocitis v sebe babatko...chces ten pocit naspat a hlavne dotiahnut to do uspesneho konca....

a mas aj nejake vysetrenia porobene ked hovoris ze mas toho tiez za sebou dost ? repro-imuno, hematologiu napr ? my zeny si vytrpime dost a tie neuspechy su hrozne ale sme silne a zvladneme to, musime!

katka17044
27. okt 2015

@biga7070 ahoj veeeeeeelmi gratulujem 🙂 velmi si to zasluzis 10 vkladov fuu naozaj krasny zazrak.... paráda ze mas za sebou uz aj tie vysetrenia
Aj si nieco citila prve dni po vklade? Ja vzdy aj pocas menzesu aj ovu citim lavu stranu a dost to boli aj vzdy po vklade len lavu stranu pravu akoby som ani nemala tú mam inak v poriadku na lavej mi chýba vajicovod no a dnes rano okolo 5 som sa zobudila na tahavu bolest ale na pravej strane pre mna veľký šok... No na jednej strane sa bojim snad sa neuhniezdilo v pravom vajicovode ked som to prvý krát citila na tej strane... tak neviem teraz.Teraz to uz nebolí zatiaľ nič necítim ale ráno to bolo dosť výrazne. Dnes som 4 den ked ratam aj den vkladu

stella25
27. okt 2015

@champselysees
@bellabelluska
nie netestovala. Bojím sa sklamania. Ešte počkám, uvidím zajtra. Predtým som vždy testovala od 7 dňa a bolo to sklamanie hrozné. Teraz sa držím a našťastie mám doma len jeden test, tak si ho setrim.

meli8412
27. okt 2015

@malik @pufa tak tu jeeeee, mame srdieckoooo!!!!! Strasne sa mi ulavilo

mozartka
27. okt 2015

@meli8412 nadherna fotka 🙂 gratulujem

meli8412
27. okt 2015

@mozartka Dakujem. 😀 Skakat by som chcela od radosti. 😀

mozartka
27. okt 2015

@meli8412 no to ti verim, prijemne tehulkovanie a hlavne bezproblemove

meli8412
27. okt 2015

@mozartka Dakujem, si zlata. Aj ja ti prajem vsetko dobreeee, vytuzene... 🙂

biga7070
27. okt 2015

@katka17044 a to sa môže uhniezdiť aj vo vajcovode?? mňa tiež po vklade ťahalo na ľavej strane a potom neskôr ma bolelo brucho ako na menzes...

biga7070
27. okt 2015

@meli8412 🙂 gratulujeeeem!

meli8412
27. okt 2015

@biga7070 Dakujeeeem!

yanka88
27. okt 2015

@meli8412 blahozrlam zo srdca@!@ nech ste zdravi hlavne!!

yanka88
27. okt 2015

@bellabelluska velmi ta obdivujem, aj ostatne baby tu, klobuk dole, fakt.

meli8412
27. okt 2015

@yanka88 Dakujem, si Zlata. 🙂

dani412
27. okt 2015

@meli8412 gratulujem, a teším sa s tebou 🙂

meli8412
27. okt 2015

@dani412 Dakujem!!!!! 🙂

bellabelluska
27. okt 2015

@stella25 tak ak budes mat potom chut sa podelit s nami o vysledok... napis... drzim tuho palce

katka17044
27. okt 2015

@biga7070 ano bohuzial moze islo by o mimomaternicove tehu tiez som myslela ze pri ivf to nie je mozne ked embryjko davaju do maternice, ale ono tam este potom chvíľku pláva a môže zablúdiť a býva to pri ivf dosť časté mimomaternicové.

katka17044
27. okt 2015

@meli8412 jeeeeeej krááásne gratulujem

meli8412
27. okt 2015

@katka17044 dakujem velmi pekne 🙂 🙂 🙂

vevericka13
27. okt 2015

@champselysees to bol mozno pregnyl

champselysees
27. okt 2015

@bellabelluska to ma ozaj mrzí s tými vsječníkmi. prišla si o ne kvôli endometrióze? samozrejme, rozumiem túžbe po bábatku. tak by som chcela, aby to to vyšlo teraz. ja mám genetiku, hematológiu, endokrinológiu, imunológiu porobenú. Ty máš tiež asi, že?

champselysees
27. okt 2015

@stella25 Držím palce, nech je pozitívny!

bellabelluska
28. okt 2015

@champselysees dobre ranko, tak ty mas porobene naozaj vsetko podstatne ... a zatial testy nic neukazali? nechcem ta bulikat lebo viem akóskoro mne ukazal test tehu pri malinkej ale teraz mi ukazal omnoho neskor iba slabeho ducha (9 den) a dnes taku ruzovu ciarocku (10 den) tak skus pockat do toho 10--12 dna ci nahodou motyka nevystreli ... joj bodaj by ! drzim ti palceky 😊🙏
a mne chyba este endokrinologia - tu jedinu som si zatial nedala vysetrit lebo nikdy s nou nebol problem ...a vajecnik? nasledkom horm.pripravy sa mi otocil a potom odumrel... tak musel von a odvtedy nespoznavam svoje telo. (dnes mam krvicku ale prejavy ziadne tak stres a panika samozrejme na dennom poriadku u mna 😞)

champselysees
28. okt 2015

@bellabelluska Bože! Ja som taká šťastná, že máš ružovú čiaročku! Ešte som si včera hovorila, že nech to tentokrát mne nevyjde, radšej nech to vyjde tebe. Veď mne to vyjde nabudúce. Strašne ti držím palce, nech máš pekné HCG a nech ti pekne rastie a nech to dotiahneš do úspešného konca! O mňa sa neboj, ja som ok, budúci cyklus bude môj , tento je tvoj, musí ! 😉 . Ak máš TSH v norme, tak by som tou endokrinológiou nestresovala. Čo sa týka toho vsječníka, tak to som nikdy nepočula. Ako si na to prišla, že sa ti otočil a odumrel? aj si cítila nejaké príznaky? a stalo sa ti to následkom hormonálnej prípravy - stimulácie IVF? Držím ti silno palce na krv a na všetko!

bellabelluska
28. okt 2015

@champselysees joj dakujem velmi za palceky a podporu 😘 a cakam aj na tvoj vysledok a hlavne jeden z mrazacikov musi byt ten pravy 🙏🏻
ja som este pevne nohami na zemi lebo... vecer napisem ako som dopadla ale nie som si ista ci budu este dnes vysledky... 😊
a ten vajecnik- velmi to bolelo, z bolesti to preslo az na vracanie a najhorsie bolo ze mi nevedeli tie bolesti velmi tlmit lebo som bola tehotna... par dni som prezivala muky a potom to odznelo... a o par tyzdnov znova to iste... az kym ma nemuseli otvorit lebo sa to nedalo vydrzat . ale ty na taketo ani nemysli ! ja som fakt speci pripad .

pufa
28. okt 2015

@bellabelluska velmi velmi drzim palce, po tom vsetkom co si si odskakala by to bolo pekne odskodne 🙂 drz sa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre