Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivanka7799
11. júl 2011

No takže ja som začala v nedeľu krvácať, takže predpokladám že z toho nič nebude, je mi z toho všetkého na vracanie, som znechutená a dosť nešťastná ☹

sisab
11. júl 2011

@ivanka7799 kolky den od ET si? Mala si uz dostat normalnu ms?Vies, ze vela bab krvacalo a nakoniec boli tehu. Drz sa. 😉

ivanka7799
11. júl 2011

@sisab Dnes je 9 deň, a v sobotu, nedeľu som mala dostať ms a robila som si dnes aj test a bola tam iba jedna čiarka takže tak babenky....

sisab
11. júl 2011

@ivanka7799 to mi je luto ☹ ja som dnes 10drn po et, testovala som poobede va zdalo sa mi ze tam vidim ducha, ta som sa zacala tesit. zdriemla som si e potom ked som sla na vecko tak som objavila spinenie aj pri zavadzani utrosu som zaregistrovala, ze krcok je makky, rano bol este tvrdy ☹ tak ma hned radost presla a neviem, co so sebou ☹

milejra
11. júl 2011

ahojte babenky, v stredu idem na krv, 14. den po KET, nemam ziadne priznaky, a bojim sa aj testovat, uz som na nervy! 😖

gabi.k
11. júl 2011

@milejra drzkaj sa a viem ako sa citis.... ja som dnes 10ty den...na krv mam ist v piatok... no ja som taky posero, co sa tyka testovania... akosi sa neviem odhodlat.. 😒

ivanka7799
12. júl 2011

@sisab Fu, tak len oddychuj....prípadne zavolaj do centra aby ti poradili čo robiť, neboj.....

susi0303
12. júl 2011

@jane1 ajojik moja....tak sme velmi ,velmi stastny......je to neopisatelneee.....srdiecko nam bilo a krasne ako zvoncek......som na zacitku 8tt a babenko cakame 27.2........

lululka555
12. júl 2011

@susi0303 ahoj gratulujem 🙂 ,nam nebolo ešte nič vidiet,ideme ešte vo štvrtok na utz...mam strach či to bude ok,ale už asi 5 dní mi byva zle rano a aj počas dna,ked sa najem je už lepšie...ale aj tak sa bojím,či je všetko v poriadku ...

susi0303
12. júl 2011

@lululka555 ajoj moja....dakujem ti.....na kolky utz ides od vkladu?....tie pocity ze ti byva zle mavam aj ja.....a hned ako sa rano prebudim....ked sa napapam tak celkom ok....prejde to...ale vela toho nezjem......tak sa neboj a mysli hlavne pozitivne.....lebo si privolas opak....tiez som sa vcera bala co mi povedia ci sa daco nestalo.....lebo byvalo mi len zle a prsia boleli...nic viac

lululka555
12. júl 2011

@susi0303 doktor povedal,ze je to 6tt+3,včera mi bolo dokonca aj večer zle,a toči sa mi aj hlava a som bleda,...no dufam,že bude ok a budem sa tiež tešiť,zatial si to nemôžem ešte uživat pokial nebudem počut dobru spravu...ale možno je to aj ine ked ja som po KET...prsia aj mna bolia...včera mi robil len som cez bruško a vo štvrtok je vaginalne...tak uvidím...nerada by som zažila to čo predtým... 😒

susi0303
12. júl 2011

@lululka555 moja velmi ti budem drzat palceky.....neboj bude to dobre a mas na to predpoklady....daj mi potom vediet.ok?....

lululka555
12. júl 2011

@susi0303 dakujem a dam vediet...ty sa opatruj a oddychuj 🙂 🙂 🙂

dicinka1
12. júl 2011

@lululka555 MNE BOLO N Začiatku tehu tak zle..ked som bola hladna..ešte na posteli..

sisab
12. júl 2011

Ahojte, tak za vcera vecer to boli tri kusky hnedeho hlienu, co som spominala. Dneska rano zase 3kusky. To je vsetko. BT dnes rano 37.2, test Pepino duch, a mamatest, ale ten nie z ranneho mocu, tiez duch. Ale ozaj ze len duch. 😒 Takze nie som o nic mudrejsia ani dnes. Brucho a krize ma bolia. Zostava len cakat. 😒

lululka555
12. júl 2011

@dicinka1 ved to byva aj mne,ked uz niečo spapam je lepšie,ale včera mi bolo aj večer zle,som musela mat misku pri posteli pre istotu....

dicinka1
12. júl 2011

@lululka555 takže nemusíš sa bat..tehulka určite si..a všetko je ok..ked ti je zle...

lululka555
12. júl 2011

@dicinka1 tehulka som,ved to mam potvrdene,ale vidno len plodovy vačok a nič vo vnutri zatial..tak musím čakat a veriť ,že to bude dobre 🙂

dicinka1
12. júl 2011

@lululka555 jaj aha.. 😀 tak to je ešte skoro aby niečo bolo vidno..srdiečko je trošku neskôr..

lululka555
12. júl 2011

@dicinka1 ved už som to tu všetko preštudovala a verim ,ze sa ukaže ten naš bojovníček... 🙂

jane1
12. júl 2011

@susi0303 no vidis mojik, ved som ti hovorila zlatko 🙂 !!! juj som strasne stastny, ze sa tvoje zle myslienky nepotvrdili 🙂 pekne oddychuj. aky mas dalsi postup? bola si uz aj u svojho gynekologa?

jane1
12. júl 2011

@lululka555 to je ok, ja som tiez bola v 6tt+4 a mali sme gastacny vacok. je to skoro aby bolo drobca vidno a aj na srdiecko. tak len musis este pockat 🙂

pufa
12. júl 2011

@jane1 @miskab tak, volali mi z gynfivu pred chvilkou, ze to krasne stupa!! 🙂 🙂 🙂 v piatok som mala 44 HCG a dnes uz 732, tak sa velmi tesim 🙂 takze je to tak ako som si myslela, zahniezdovali sa na 9-ty den od ET, preto na 10-ty den bolo len 44.. dakujem vam vsetkym za podporu, tie dni cakania by som bez vas zvladala ovela horsie. dufam, ze to takto pekne pojde aj dalej. 2. alebo 4. augusta mam ist na ultrazvuk.

jane1
12. júl 2011

@sisab duam ze to bude oki, teplotka je ok, a viac ako ducha este asi ani nemozes mat, ved vies ako to je, kazdemu to hcg stupa inak. a ten hlien zaarbeny troskou krvi, to moze byt kludne este z uhniezdovania. neviem kedy mas kontrolu, tak pripadne po 3 dnoch skus opät test, mala by aspon trocu zosilniet ciarka. a kym nekrvacas, tak je dobre . drzim palceky

jane1
12. júl 2011

@pufa Puííí, no vidis moja 🙂 je to uuzasne, a teraz cakanie na utz 😀 😀 ale zbehne to uvidis! tesim sa moc moc

lululka555
12. júl 2011

@jane1 dik za povzbudenie,v kolkom týždni sa ti ukazalo?

pufa
12. júl 2011

@jane1 to uz bude ovela prijemnejsie cakanie ako to doteraz, to uz sa tak nebojim 🙂 verim, ze uz sa to nezmeni 🙂

jane1
12. júl 2011

@milejra to obdivujem, ze neurobis testik, ja by som bola od nervozity aj zvedavosti asi umrela 🙂 ale neboj, uz zajtra sa dozvies 😵
@ivanka7799 juj, to mi je luto, ale kym nebudu vysledky, musime verit, naozaj vela bab krvacalo a uz boli tehu. uvidime

sysula11
12. júl 2011

@jane1 ahojki dnes mi na 8 den doslo slabe spinenie doki hovoril ze to moze dojst ale uz som z toho nervozna malo by to byt normalne?

sisab
12. júl 2011

@jane1 dnes som 11den po ET 3-4bunkovych bojovnikov. tak uvidime. Dakujem za podporu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre