Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
16. feb 2012

@bique Je mi to ľúto s tými bábätkami..no ale pravda je taká, že my ženy vydržíme všetko..sme proste silnejšie osobnosti ako chlapi..čo sa týka psychiky..ale my to dokážeme..sme riadne bojovníčky.. 😀 😀

jajka1980
16. feb 2012

@gaganka81 Tak musíme veriť, že to bude pozitívny mesiac....a spolu si budeme písať, aké máme príznaky..kedy máme presný termín pôrodu a pod... 😀 😀 😀 😀
Len musíme myslieť iba pozitívne..a všetko bude ako má byť.

jajka1980
16. feb 2012

@camelco Ahoj..Tak ako sa cítiš? Všetko v poriadku? čo malinké? Páči sa mu v brušku? Rozprávaš sa s ním / s ňou? Držím všetkých 20 aby si napísala pozitívnu správičku...a priložila foto s // 😉

camelco
16. feb 2012

@jajka1980 no dúfam, že o 2 týždne to budú // ............. snažím sa na to myslieť čo najmenej, ale každý večer sa s nim porozprávam 😀

jajka1980
16. feb 2012

@camelco Tak to má byť..verím ti..A o 2 týždne..// + pozitívny krvný test...iná možnosť neprichádza do úvahy...len sa nekontroluj a ver..no mysli aj pozitívne..a všetko dobre dopadne... 😉
Tak sa držte obaja..ty a bábätko...pri rozprávaní mu dohováraj, nech ostane v brušku... 😵

camelco
16. feb 2012

@jajka1980 to mu dohováram, len nechcem tak na to často myslieť, aby ma to nepoložilo ako minulý rok 😢 .......... odkedy nám zavolali že nám schválili žiadosť ja myslím iba pozitívne 😀 😀 😀 ........... počas stimulky, po OPU aj teraz 😀 😀 😀 😵 😵 😵 ............ tebe tiež držím palčeky, už vieš kedy začneš?

jajka1980
16. feb 2012

@camelco Tak ešte nám nedošla odpoved..to čakanie je hrozné...ale už teraz myslíme pozitívne a veríme, že sa to teraz podarí..niečo mi hovorí..že teraz to vyjde...
A...vdaka za palčeky..budeme ich veru potrebovať.Ale začať by sme mali nasledujúcou mrchou..aspoň tak mi povedala sestrička zo SPLN-u. Vraj by mala žiadosť dôjsť každú chvíľu a hned ideme na to... 😉

camelco
16. feb 2012

@jajka1980 a aký budeš mať protokol? už vieš teraz, alebo to sa dozvieš neskôr?

jajka1980
16. feb 2012

@camelco Tak to ešte zatiaľ neviem... 😕

camelco
16. feb 2012

@jajka1980 veď to uvidíš neskôr, hlavne nech už to je 😉

mirkakn1
17. feb 2012

@camelco ahoj, tak ja som 8 den, vcera som to nevydrzala a testla som, bola len jedna ciarka, ale ja sa nevzdavam, mozno bolo este skoro a drzim ti prsty, nech sa to podari, ja som mala vcera teplotu, bolelo ma v podbrusku, aj teraz boli tu pichne, tam pichne, ale inak v pohode 😵

jajka1980
17. feb 2012

@camelco Presne tak..už nech príde odpoved a začne boj...do ktorého vkladám všetku nádej a verím, že sa to tento krát podarí...niečo mi našepkáva, že to vyjde... 😉
A urobím pre to čokoľvek...aj ked ma bude treba priviazať o postel...budem ležať a šetriť sa a navyše dohovárať fazulke / fazulkám, nech ostanú. 😀 .Neviem ešte koľko dáme vložiť / respektívne koľko budú života schopné embryjka..

jajka1980
17. feb 2012

@camelco A ty sa ako dnes cítiš? Všetko v poriadku?? Nejaké pocity?? 😵

pufa
17. feb 2012

@bique Áno , výsledok sa dozviem skôr ako ty 😀 musim povedat, ze obdivujem tvoj optimizmus, citala som co vsetko mas za sebou. Ja som v juni bola na svojom prvom IVF, vkladali mi dve embrya, obe sa uchytili, ale jedno sa prestalo vyvijat a druhe sa usidlilo v rohu maternice v tej dutinek co spaja maternicu s vajcovodom, takze nasledovala operacia. Pre mna bude teraz v prvom rade dobra sprava ze sa neuhniezdilo v druhom rohu, az na druhom mieste bude pozitivny tehotensky test 🙂

bique
17. feb 2012

@pufa och, to je smutne ☹ velmi ti drzim palce, ale ja sa drzim toho, ze dvakrat sa to iste neopakuje, takze teraz to bude ok, uvidis 🙂 nam teraz prve KETko nevyslo, este mame 7 snehuliakov, tak toto uz musi vyjst...ono, vyhodu mame tu, ze vieme, ze mozme otehotniet, aj sa to chyti....lebo niekto bol uz 4-5ty krat a vobec nic...tak mozno aj preto ten optimizmus 😀 ale ja som aj tak celkovo optimista, co ma nezabije, to ma posilni, hoc niekedy je to nahrane ☹ vsak co nam zivot pripravi, tomu sa nevyhneme a s pozitivnym myslenim sa predsa vsetko lahsie zvlada....a ako sa citis?

jajka1980
17. feb 2012

@84matulik Ahoj..Ako sa cítiš? Všetko v poriadku?? A dvojky sa ako majú?

jajka1980
17. feb 2012

@katka1177 Ahoj Katka.. Tak čo nové? čo porábaš?

84matulik
17. feb 2012

@jajka1980 ahoj jasné všetko je OK🙂))) včera sme boli na ultrazvuku a je to OK...dievčatko a chlapček na 100% potvrdený🙂))) takže sa tešíme....hih....chlapček váži 488 g a dievčatko 422 g....takže sú valibuci....🙂))

pufa
17. feb 2012

@bique ja si tiez myslim, ze dva krat by sa to iste opakoval nemalo 🙂 super, ze mate zamrazene, ja som prave pred chvilou volala do GF s tym, ze druhe dve ktore sme mali sa dalej nevyvijaju. Ak by to teraz nevyslo asi sa poobzeram po inom centre, mozno by som zasla aj do Brna, lebo tolko hormonov som do seba dala, na kazdej kontrole hovoril doktor kolko toho bude vela a nakoniec dve pouzitelne embrya zo styroch vajicok. Mozno skusim soft. Inak sa citim dobre, vpodstate som uz spat v mojej konstantne dobrej nalade, merala som si teplotu, mam skoro 37, to som mavala pri prvom tehotenstve tak som zvedava ci to nieco znamena. Kazdopadne, budem uz len pozitivna 🙂 Citala som, ze ty sa chystas na druhe KET v marci, tak ti velmi drzim palce! aspon jedno z tych siedmych urcite bude to prave 😉

jajka1980
17. feb 2012

@84matulik Tak to je super..držte sa všetci traja...a priberajte.. 😉

pufa
17. feb 2012

@camelco ahoj 🙂 drzim aj tebe palce. minuleho roku nas bolo viac smutnych veru.. Kolko ti vkladali jedno ci dve? Ja teraz z dlhej chvile porovnavam 🙂

ursula5
17. feb 2012

@jajka1980 ozaj aj mňa príšerne bolievala hlava 🙂

ursula5
17. feb 2012

@84matulik super mám radosť, že bude párik 🙂

jajka1980
17. feb 2012

@ursula5 tak to nieje veľmi dobre..hlavne teraz, ked nemôžeš vziať nejaké analgetiká..hlavná vec, že sa ti konečne zadarilo...čo ma nesmierne teší.. 😉

bique
17. feb 2012

@pufa jeeej, dakujem..a neboj, pozitivna budes urcite...ono vtedy, ked si myslime ze nic, tak vtedy sa to podari...a ked sa nam zda, ze ano, tak nic...stale naopak 😒 ja uz nepamatam, ze ako som stimulovala, viem ze 10 dni do bruska, ale co, uz napamatam a potom myslim na vyvolanie ovulacie menopur myslim...no a mali sme 24, z toho 16 oplodnenych...ale teraz museli rozmrazovat az 7, aby z toho bolo jedno super a druhe slabsie ☹ takze uvidime teraz, hm...ale ja verim, ze este nam nejake ostanu...lebo, ze ked je vela, tak mrazia v roznych stadiach...mali sme ET dve embryjka na 5ty den po PK vlozene a aj sa nam obe chytili...ako to dopadlo, uz vies, ale to aj pri prirodzenom sa moze stat ☹ jasne, ked to nevychadza, treba skusit inde...vsade podavaju inu liecbu, maju ine postupy a zalezi aj od problemu...ja mam ovu presne na 14DC, cyklus 28dni, hormony ok, spermiogram tiez pohoda, my len u mna vajickovody nie su napojene na maternicu...takze ja som aj na stimulku reagovala velmi dobre, mne dozrievali vajka aj bez stimulky...drzkam palce, urcite to vyjde 😉 ja by som kazdej priala aby to vyslo 😉 je to ten najkrajsi pocit na svete priviest na svet dietako, aj ked ja som ho zazila iba velmi kratko 😒

camelco
17. feb 2012

@pufa len jedno, zatiaľ sa cítim fajn, celý týždeň doma vegetím, mám dovču, a aby som na to tak nemyslela, tak budúci týždeň budem už v robote, 27.2. krv tak uvidíme
@84matulikaké milé párik ON&ONA ......... tak nech sa drobcom aj maminke darí 😉
@bique riadne pozitívne na nás vplývaš, vďaka 😉 ............. určite sa všetky konečne dočkáme vytúžených //

jajka1980
18. feb 2012

@camelco Ahoj..neboj..toho 27.2 to bude pozitívna krvička..verím tomu a držím palce.. 😉
Pocituješ už niečo? Je dobre, že sa cítiš fajn...len mysli pozitívne..Tak sa obaja držte! 🙂

camelco
18. feb 2012

@jajka1980 keď ja ani neviem, ako by som sa mala cítiť, dnes ráno som mala bolesti v podbrušku, presne ako pred MS a tiež mám citlivejšie a väčšie prsia, ale to všetko mávam aj pred MS

camelco
18. feb 2012

@jajka1980 ďakujem za milé slová, dúfam, že fakt to bude pozitívne 🙂

ysarion
18. feb 2012

@camelco drzim palec!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre