Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gaganka81
12. aug 2012

Baby neviete mi poradiť či sa robia cvičenia podľa Mojžišovej aj v NR? ďakujem

jajka1980
12. aug 2012

@ursula5 Nieje zač..a teší ma, že si si na mňa spomenula, aj napriek tomu, že vkladáš kopu času bábätku..Tak to má byť..
Držte sa obaja a prajem, aby bábätko bolo zdravučké, aby pekne rástlo a priberalo.. 😵 😵

deinad
12. aug 2012

@ivka3901 ja uz tie produkty aloe tiez beriem aj macu, tiez dufam ze pomoze a budem mat viac vajok...

michelitta
12. aug 2012

baby ahojte,neviem kto tu kto nie,ale isto sa vsetky snazime o to jedno,ja som bola na 4.pokuse a zial to vyzera,ze to zase nevyslo..vkladali nam posledne 2 z druheho ivf a to som bola aj trochu nahnevana lebo bez akehokolvek opytania nam rozmrazili 2..a ja som chcela iba 1,aby som si zas tak skoro nemusela pichat..takze,spravila som si test na 11 den a bielo..a to uz som bola v max psychickej pohode ani pc ani som na to nemyslela..ja uz neviem co mam robit..najhorsie je ze ide zima a ja uz teraz v chladnych podveceroch citim vajecniky..nechcem si moje telo nacisto dodzubat..asi pojdeme za 2 tyzdne na dovolenku,ale vobec sa z toho netesim..stvrtok mam este krv ale nie som naivna,takze sa drzte kocky,neviem co poradit cakatelkam,asi je to na tom hore..prajem vela stastia a zdravicka..

rienok
12. aug 2012

@michelitta ahoj je mi to ľúto ale nevzdávaj to , určite sa raz dočkáš
neviem kde si bola....ale pokial si dobre spomínam ak boli zmrazene v 1 spoločnej pejetke tak sa nedalo rozmraziť len 1 embryjko

annamary27
13. aug 2012

@bique dík za nápad,chcela som si k tej nivey ešte dačo špéci prikúpiť. 😵

annamary27
13. aug 2012

@michelitta držím palce

bique
13. aug 2012

@annamary27 nie je zač 😉 ten Eucerin je fakt super, aj co som od kamosiek pocula...je sice drahsi..okolo 15R, ale vraj stoji za to...a inak aj v DM maju olej Babylove pre mamicky a buduce mamicky proti striam a ten je tiez super a stoji do 3E...ten som pouzivala cele minule tehu a na brusku ani prasklinka...ten Eucerin som teraz zobrala kvoli prsnikom, lebo tie mi trosku popraskali ako som uz pisala...podstatne je ale natierat natierat natierat...aspon 1x denne 😉 🙂

bique
13. aug 2012

@annamary27 presny nazov toho v DM je MamaBabylove...myslim ze tak 🙂

bique
13. aug 2012

@michelitta ahoj moja...nadej zomiera posledna 😝 lahko sa mi to hovori, tiez som prezivala co ty 😝 ale ty si mala stale kratky protokol, vsak? nechcela si skusit dlhy? predsa je to mensia zataz na vajecniky, tym co maju malo a menej kvalitnejsich vajok sa odporuca skor dlhy.....no vsade je to inak...ale ked sa nedari, skusila by som zmenu...aspon nejaku...my sme mali 2x dlhy protokol a obidve ET sa vydarili, hoci ten prvy dopadol uz ako dopadol...verim, ze tentokrat to bude na konci uspech...ale u teba este stale nic nie je stratene, uvidids, co krv a potom nazbierat nove sily a podme do boja 😉 alebo to uz mozno ani nebude potrebne 😉 drzim silno silno palce.... 😠

bique
13. aug 2012

@jajka1980 ahoj...ako sa mas? uz ste s gynekologickou prisli na nejaku pricinu? ci stale patrate? a chystate sa na dalsi pokus, ci zatial to nechavas tak? 😕

kuspitka
13. aug 2012

ahojte,ako sa máte?my celkom dobre.menej vladzem a zle mi,ale dá sa to..

foryou25
13. aug 2012

Ahojte utz dopadol zle po tyzdni jeden gestacny vacok stale prazdny, v druho boli nejake embryonalne struktury, ale bez sdiecka, primar povedal, ze to nevyzera dobre, ze ked som mala transfer 17.7 s PK tak uz by malo byt babo vacsie a byt sdiecko :(((((

kuspitka
13. aug 2012

@foryou25 joj moja to mi je lúto naozaj...možno začne neskôr byť srdiečko..

jaja102
13. aug 2012

@michelitta skus si dat trosku dlhsiu pauzu,nech sa vsetko zregeneruje..ja som to tak skusila a medzi nevydarenym IVF a KETom som pauzovala 7mesiacov,ak aj nie viac a podarilo sa.genetiku ste skusili?pa,oddychuj a naberaj sily do dalsieho, uz urcite uspesneho boja.

jaja102
13. aug 2012

@foryou25 velmi ma to mrzi,po tom vsetkom,cim si si presla este viac...no este uvidis,kym sa gynekolog nevyjadri jasne,tak to znamena,ze aj on este caka...drzkaj sa,pa

bique
13. aug 2012

@foryou25 a kde si v nemocke? co ta vkuse strasia? mozno to babulko dobehne a mozno vobec nie je male....vies ako sa oni vyznaju do tych tyzdnov po IVF? uz som ti pisala ako! vedia s prepacenim velke hovno! ja som bola 4+4tt, to bol skutocny vek od oplodnenia, robili mi uzv v centre a tiez tam boli iba embryonalne struktury a na srdiecko mi povedali, ze je este skoro a kazali sa mi objednat az po 2 tyzdnoch na potvrdenie akcie....tak len tomu drobcovi ver, nezahadzuj jeho ani svoju sancu, mysli pozitivne, rozpravaj sa s nim, hladkaj brusko a este nech ty sprostaci lekari nerobia zavery, lebo je to este velmi skoro na nejake zavery.....a ked lezis na Rastislavke, tak zbohom..tam su oni fakt velky profesionali...az taki, ze mne odpravili na druhy svet obidvoch chlapcov ☹

bique
13. aug 2012

@foryou25 a ked jedno odislo, asi to tak malo byt, aj ked je to velmi tazke ☹ tomu druhemu drzim silno silno palce, aj tebe, aby si mala vela sil na to cakanie 😉 😠

cuculik1
13. aug 2012

@foryou25 myslim na teba....kedy mas kontrolny utz? Ja som dnes bola na kontrole pred ket, sliznica 9 mm, vklad ak sa rozmrazia bude v piatok, ale ta sliznica vraj nie je idealna......

foryou25
13. aug 2012

@bique ja som gynde v bardejove, su tu dobri lekari, aspon mi nedavaju lane nadeje
inak 8.8. -hcg 5371, dnes 13.8. - hcg cez 19 900,dnes je 27 den od Et, podla mojich vypoctov by dnes malo byt ez 32 000, ak sa ma zdvojnasobit, ale asi je nozsie kvoli tomu ze druhe odislo, ale co z toho ked to jedmo je malicke a bez srdiecka

jaja102
13. aug 2012

@cuculik1 netrap sa,to mas krasnu sliznicu,paradnu.ja som mala v den vkladu len 6,5mm,cely vklad som koli tomu preplakala a embryjko zabojovalo a bojuje doteraz.pri 9mm sa bude mať ako vo vatičke,neboj 🙂 🙂 🙂

javi37
13. aug 2012

@cuculik1 Tiež si myslím, že si pripravila krásnu "postieľku" 🙂)).

radina
13. aug 2012

Ahojte kocky, tak ja som dnes 14 den po ET s PK. Na krv som ani uz nesla, lebo od vcera mam desne silnu mrchu s krcmi a s odlupujucou sa sliznicou. 😖 Takze teraz ocista tela a o mesiac na Ket.

annamary27
13. aug 2012

@radina ahoj,to je mi ľúto,ale ja by som na krv šla aj tak,ja som mala pri prvom pokuse pred prvou krvou 2dni strašne silnú ms a krv bola pozitívna.nedáš si spraviť hcg aspon u svojej gyn?

annamary27
13. aug 2012

@kuspitka ahoj ,aj my sa máme fajn...včera sme boli u našich na hodoch...mňam mamkina kačka nemá chybu,našťastie papkanie mi ide 😀 😀 😀 .Zajtra kontrola v centre,uvidíme bambuľku/ky/ a poobede u homeopata.

ursula5
13. aug 2012

@jajka1980 jasné, že si na Teba spomeniem, veď si držíme palce už koľko 😉 aj ty sa drž 🙂

cuculik1
13. aug 2012

@jaja102 javi37 , ja som si myslela , ze to je tiez celkom ok sliznica a od dnes som mala zacat jest len jeden estrofan denne, ale doktor povedal, ze by rad videl vyssiu sliznicu tak ze mam ostat na dvoch denne......

cuculik1
13. aug 2012

@foryou25 podla mna je na srdiecko tiez este velmi skoro.... ja viem ze je lahke povedat ze sa treba zrelaxovat, ale predsa len, ked si si uz tolko odlezala , pockaj este s nadejou v akom takom klude par dni .....nejako sa snaz zamestnat, pozeraj filmy ak sa da, citaj knihu....

javi37
13. aug 2012

@cuculik1 Ja ani neviem, akú mám 😅 ...fakt je lepšie asi nevedieť, lebo sa takto iba zbytočne vystresujeme. Podľa mňa by aj doktori mali chodievať na tieto diskusie POVINNE 🙂, aby sa niečomu priučili. Pre niekoho je aj 6 mm super, niekomu nestačí ani 9 mm 😠 , no vyznaj sa v tom potom 😀 .

melisska
13. aug 2012

@cuculik1 podla mna mas tiez krasnu sliznicu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre