Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lilitela
10. sep 2015

@snowww1 Praveze to bol piaty den, som v uplnom soku.

snowww1
10. sep 2015

@lilitela ked len piaty deň tak to je ešte môže byť HCG z Pregnylu, vydrží v tele cca 10 dní

isabella22
10. sep 2015

@lilitela veru pokial si mala pregnyl pichnuty moze byt aj on skus neskor testovat...preistotu...

lilitela
10. sep 2015

@snowww1 Ved prave, Pregnyl som mala pichnuty pred 12-timi dnami.

snowww1
10. sep 2015

@lilitela a nemala si Pregnyl aj po transfere?

lilitela
10. sep 2015

@snowww1 Nie iba na ovulaciu. Vsak zajtra testnem rano, ak nezabudnem. A tebe davali aj po transfere? To sa kvoli comu? Pomaha uhniezdit?

snowww1
10. sep 2015

@lilitela mne dali aj po transfere, netuším kvôli čomu, to som sa nespýtala, ako sa citiš? bruško pobolieva?

lilitela
10. sep 2015

@snowww1 Ano stale pobolieva, po prvych troch dnoch sa ta bolest zmenila na nejaku inu, ani neviem popisat, ale dost ma rozbolelo, tak to som si povedala, ze to je urcite koniec, ze sa chysta menzes, aj sa mi akne vyhadzalo, a potom zas na druhy den rano ziadna bolest, ani prs, tak panika - no sisi 😀 (asi aj preto som ten test ocikala). Ty sa ako citis?

lilitela
10. sep 2015

@snowww1 Ale ty teda fakt musis este pockat, kym ti ten Pregnyl zmizne. Kolko ti ho dali dohromady?

snowww1
10. sep 2015

@lilitela mňa včera bolelo ako pred menzesom, som si istá že ti bolo uhniezdovanie, dnes len troška, prsia vôbec.
Pregnyl som mala po transfere 1amp. a 36 hodín pred Opu 1 inj,HCG ale inak sa to volalo

lilitela
10. sep 2015

@snowww1 No na tieto priznaky sa neda ani spolahnut. Ja ich mam po kazdom transfere trosku ine, dokonca ked som mala chemicke tehotenstvo, tak som nemala skoro ziadne priznaky. Toto je tvoj kolky transfer?

snowww1
10. sep 2015

@lilitela mala som teraz prvý transfér, TY?

georgia2411
10. sep 2015

@biga7070 bodj by to nzobrala osobne ked to bolo mylsené aj osobne stači si prečitať správy aj ja by som sa nasrala...a je neskoro sa potom niekomu ospravedlnovat nemam slov...

lilitela
10. sep 2015

@snowww1 Chces to fakt vediet? ak dobre pocitam, toto je deviaty transfer, ale aby som bola fer, z uplne prveho mam dceru, potom sa 7x nepodarilo, a toto je teda deviaty posledny transfer.

scheflera
10. sep 2015

@anina303 Čo sa týka kočíka,tiež sa mi ich páči viac,a možno mi ešte padne do oka niečo iné,aj postieľku mi treba,stačí lacná a jednoduchá,ale nová,a také prenosné lehátko je fajn vec.
Len aby ozaj všetko šťastne dopadlo,lebo nikto nemá vyhraté,kým dieťa nie je vonku a v nejakom rozumnom týždni. 😲

georgia2411
10. sep 2015

@scheflera presne máš pravdu mne bolo jedno čo to bude hlavne aby to bolo zdrave..a riešiť kočik a iné veci ked som nebola ani po prvom trimestri??no nehorzi nikdy človek nevie čo sa može stať...pride mi to strašne hlúpe a detinské reišit taketo veci a pohlavie dieťaťa ako šiši ...a dost sebecké...ale nepozastavujem sa nad niektorými ženami už v tejto skupine ked to vidím a čitam... takže máš pravdu že reišia hluposti
moja kamoška mala 2 týždne pred terminom!!a dieťa zomrelo v nej brušku! nikdy nie je nič iste zapamätajet si to baby!!kým nie je na svete dieťa...

snowww1
10. sep 2015

@lilitela ach jaaaj, máš všetko vyšetrené,prečo sa nedarí?

biga7070
10. sep 2015

@katka17044 ahoj Kati, tak zajtra ideš na to?

katka17044
10. sep 2015

@biga7070 ahoj 🙂 si zlatá ako si to pamätáš. Ano tak zajtra okolo pol 12 tam máme byť, tak som veľmi zvedavá či mi tam niečo objavia...

biga7070
10. sep 2015

@katka17044 verím, že to bude v poriadku...a znížia Ti ešte tú štítku a ďalší transfer sa podarí!!! verím tomu 😉

rada2002
10. sep 2015

Dievčatá zajtra idem na vklad embrya. Chcem sa spýtať ako to prebieha? Som dosť nervózna.Ďakujem za odpoveď.

macicka52
10. sep 2015

@rada2002 je to skoro ako bežné gyn.vyšetrenie, embryo ti pomocou tenkého katétru zavedú do maternice, potom si poležíš asi 10 minút a ideš domkov. Vôbec to nebolí, nemusíš sa ničoho obávať, je to v pohode, nemusíš byť nervózna 🙂

katka17044
10. sep 2015

@biga7070 velmi kraasne ti dakujem 16.9 by som uz mala mat aj vysledky na tu stitnu tak som zvedavá. zajtra dam vediet

vevericka13
11. sep 2015

baby boli ste pri ivf na pnke?

lucia2505
11. sep 2015

@vevericka13 ja som mala 3 vklady, prve dva som si len zobrala par dni dovolenku a treti som bola pn.

ivanka0603
11. sep 2015

@vevericka13 ja som mala ET na konci augusta a dr. mi odporučil byť doma aspoň do výsledku krvi, t. j. pondelok bud. týždeň. Ale rozhodla som sa, že ak to výjde a budeme čakať bábo, tak zostanem doma počas celého tehu, pretože žiadne peniaze ani robota mi za to nestojí, a v robote by som zažívala len stresy, lebo u nás musí byť hneď všetko hotové, ako si šéf pískne..po vyše dvoch rokoch snaženia, čakania a trápenia sa mi to za to nestojí.

biga7070
11. sep 2015

@vevericka13 ja mám za sebou 6.IVF a mnoho vkladov, asi raz som bola doma tuším dva dni po transfere. Samozrejme deň transferu vždy áno. Po odbere iba v ten deň. Inak vôbec 😉 ale je to na každej, ako to cíti.

vevericka13
11. sep 2015

dakujem za odpovede ste zlate

rearo
11. sep 2015

@vevericka13 mne v utorok vkladali a hneď v stredu som cestovala do cudziny do roboty...nebola som vôbec doma z práce...a dieťa sa drží...je to hop alebo trop...ked to ma byť tak to bude.

lilitela
12. sep 2015

@snowww1 Nie, u mna sa predpoklada, ze ked uz jedno dieta mam, tak by nemal byt problem. Myslim, ze vsetky tie predosle embrya boli zle, aj ked statisticky by malo byt u mna kazde tretie dobre. Ale ktovie, ci pri tych par dobrych zase nebol zbabrany transfer. Inak som si opakovala ten test, a je stale pozitivny, dokonca bola ciarocka silnejsia, tak hadam, ak je tentokrat to HCG tak silne, tak bude vsetko ok. Dufam, ze nam to vyjde obom, teda vsetkym, samozrejme. Skor ci neskor. Niekedy to proste fakt trva a je to zbytocne trapenie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre