Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
29. jan 2011

Dievcata sam Docent mi to moc nevysvetli.pretoze maju toho vela anevenuje sa mi poriadne tak ako ma.No viem ze som mala tazku stimulaciu vajecnikov a mala som brucho ako melon nafuknute...dokonca pri odbere vajicok som mala podozrenie na vnutorne krvacanie....a potom som patrala na nete a pisu tu ze som mohla byt prehormonovana...striedal mi dost casto injekcie a vselijako zvysoval davky....Tak ked sa to nepodari vyskusam este raz ale len kvoli tomu ze tam mam este mrazacikov a potom pojdem odtial prec.....
No uvidim ako bude...ale je to tazke.Teraz umyvam cely byt...potrebujem sa odreagovat....Dakujem Vam za podporu.
bbtina ty ides kedy na krv?
anika dakujem za info.no uvidim za aky cas budem moct ist zase.....Drzim palceky aby ti to vyslo.
minka051 klobuk dole....Velmi ti to prajem.

minka051
29. jan 2011

@bbtina tak mne tá mrcha by mala prísť dnes. Zatial nieje tak dúfam že je to dobre. 🙂
@luly3 no som taký posero. To som bola aj minule, ale testnem ráno keď pôjdem na krv. 🙂

bbtina
29. jan 2011

@renattka24 ja si mam na 12 den t.j.utorok robit test,hned volat a na krv sa potom dohodneme. Nenamahaj sa vela,uvidis ze tam budes mat druhu ciarku
@minka051 jejda,to ja by som uz s radostou testovala🙂

anika142
29. jan 2011

@renattka24 dakujem velmi pekne, aj ja ti drzim palce. nehc ti to vyjde.

renattka24
30. jan 2011

Baby robila som si dalsi testik a mam tam ducha 😀 😀 😀 😀 😀
Taku slabu ciarocku vidim,ale je tam..Som stastna......Dakujem za povzbudzovanie ste mi to privolali....Tesim sa.
bbtina dakujem za mrazacika,si mi poslala to druhe vajicko 🙂 Ale kto vie mozno zrovna budeme mat obe dvojicky..... 😀 Je to super pocit.Kto testikuje dalej?Anika alebo Minka051?Kedy idete na krv?

luly3
30. jan 2011

@renattka24 no vidííííš 😉 gratulujeeeeem

renattka24
30. jan 2011

@luly3 Dakujem....Asi to bol len zufaly stav...ale ked bbtina uz mala //ciarky a tak som si myslela ze ked ja nemam nic tak sa to nepodarilo....ale dufam ze ciarocka sa bude len zvyraznovat 😀 A ty ako si na tom?

luly3
30. jan 2011

@renattka24 každemu sa embryo uhniezdni inak 😉 som rada že máš //
teším sa svama.
mnoo ja nijako zvláštne sa necitim hlavne nie tehotne 😠 no ale uvidíme
dnes som 7 den a testík zatial s / ☹

bbtina
30. jan 2011

@renattka24 jejda super,som stastna s tebou.vidis som ti to vcera hovorila,citili sme sa uplne rovnako-netehotne takze to ani inaksie dopadnut nemohlo.a vravela som neupratuj,setri sa lebo urcite najdes druhu ciarku.juj parada😀

minka051
30. jan 2011

@renattka24 ahoj Ja som ešte len vstala Netestla som v noci som musela 2x na Wc skoro som sa počúrala tak som spala na etapy.dnes 12 deň na krv idem v utorok. A blahoželám nech ten duch už nieje duchom ale poriadnou kolajnicou 😵 😵 😵
@luly3 moja ešte je skoro tak žiadny smútok, neboj aj ty uvidíš // 🙂 😉 Ja si to prajem tiež vidieť len som posero testnúť. 😀 😀

anika142
30. jan 2011

@renattka24 novidis gratulujeeeeem zelam prijemne tehulkovanie. Len tak dalej aby z nas boli tehulky vsetky. Ja testujem az buducu sobotu mam to este veeelmi daleko. Este je skoro pre mna. Ja sa tiez necitim tehotne tak snad sa tiez podari.

anika142
30. jan 2011

@luly3 my sme na tom rovnako tiez som len 7 den.

luly3
30. jan 2011

@anika142 viem 😉 a ty vydržíš akože do soboty netestovat?????fuuuuha
pevne nervy 😉
@minka051 nie ja nesmútim 😉 nejako si to neberiem poviem si vždy
ešte je skoro ale keby nahodou tak aspon viem 😀 😀 😀
a inak 12 deň a ty nečúúúraš nechápem 😅 ved tam už budeš mat krásne //
ked som chodila do GF tak tam sme chodievali už 10 den na krv tak na
tvojom mieste bych už cikala 😀 ale asi máš trpezlivosť a možno to je dobre 😉

anika142
30. jan 2011

@luly3 snad vydrzim predchadzajuce ivf som netestla vobec isla som az na krv.

anika142
30. jan 2011

@minka051 ty urcite budes mat na teste ak by si ho spravila ////// za kazde babo // 😉

luly3
30. jan 2011

@anika142 😕 😕 😕 trpezlivosť ruže prináša 🙂
kde si bola v ktorom care na IVF????a kolko drobcou ti vkladali???

anika142
30. jan 2011

@luly3 ahoj, ja chodim do Splnu v Kosiciach tu aj byvam. Z prveho Ivf som mala 2 mrazene. No jedno neprezilo rozmrazovanie, cize len jedno mam vlozene. No sama netusim ako to dopadne. Ano mas pravdu, trpezlivost ruze prinasa. ty mas tiez len jedno pokial si pamatam.

anika142
30. jan 2011

@luly3 ty do akeho centra chodis?

luly3
30. jan 2011

@anika142 hej hej aj ja mam len jedno 😅 mosíme tým
drobcom veriť 😉 to máš super že to maš v rovnakom meste 😉
a čo pocity?????ake su?

luly3
30. jan 2011

@anika142 ja chodím do Brna do RF

anika142
30. jan 2011

@luly3 vies co neviem necitim sa tehotne. Ked som mala prvy pokus tak som viac dufala a nevyslo to no teraz sa snazim ostat pri zemi aby som pri pripadnom neuspechu nebola priliz sklamana. Snazim sa nelietat prilis vysoko. Je to pre mna otaznik ci budem al. nebudem tehotna, zelame si to velmi s mangelom. No urcite sa nevzdame.

anika142
30. jan 2011

@luly3 to som pocula ze tam je to fajn. teda od bab co popisali kadeco. No v tom mas pravdu, ze je fajn ze to mam v jednom meste.

luly3
30. jan 2011

@anika142 je to tam fajn ale úplne najlepšie to bude ked budem
mat odtial babenko 😀 😀 😀

anika142
30. jan 2011

@luly3 samozrejme, velmi drzim palce. Citala som v tvojom profile, ze je to uz tvoje 4. IVF tak sa to uz musi podarit s uspesnym koncom. Pockaj o 9 mesiacov uz budes mat male v naruci.

renattka24
30. jan 2011

@luly3 No vidis ako som dopadla ja robila som si na 5 den test a len s / ciarkou...a ty asi tiez este skoro robis testy tak ako ja🙂Ja mam dnes 10 den a mam tam slabu druhu ciarku takze asi treba trpezlivost🙂
Ale urcite sa ti tam ukaze aj druha ciarocka.A hlavne ked si tu s nami🙂
My vsetky tak silno myslime jedna na druhu,ze si to privolavame....Len dalej babenky.

renattka24
30. jan 2011

@minka051 Inak vies co sa hovori,ze tehotne chodia casto na WC..Tak si myslim ze ty keby si si urobila testik tak tam mas riadne kolajnice ako hovoris🙂Mas doma testik??

anika142
30. jan 2011

renatka24, bbtina poslite prosim nam tehu virusiky prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm

renattka24
30. jan 2011

@bbtina Ani nevies aka som stastna ako blcha🙂Dakujem za myslenie na mna asi to pomaha....juchu tesim sa...Este potvrdenie od lekara a je to.Este budes testikovat??

renattka24
30. jan 2011

@anika142 Dakujem Ti.no ale este nic nemame vyhrane...ale verim,ze to dobre dopadne.Juj to mas este daleko.ale zelam ti dve krasne ciarocky....Moc drzim palceky.

renattka24
30. jan 2011

@anika142 Posielam virusik tak rychlo otvaraj okno a nepusti ho von 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre