Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
5. feb 2011

@moncibubu Prajem Ti aby si nacerpala co najviac sily na dalsi pokus.Je to tazke ale co neurobime pre mimi🙂))Ved vy ste ma to tu naucili takze Baby bojujeme dalej...Skusim to co najskorej uvidim kedy...ale urcite sa ozvem ked budem cakat tych dlhych 14 dni...pa a vela stastia.

bbtina
5. feb 2011

@anika142 ale pozor, neni Martin ako Martin,je tam aj Helios aj Iscare.ja chodim do Iscare a je tam individualna starostlivost,nemozem sa na nic stazovat a nie je to ovplyvnene tym,ze som ostala tehotna,ale ich pristupom

bbtina
5. feb 2011

@renattka24 ja kebyze mam tolko mrazacikov tak na dalsi cyklus idem hned do toho,ved beres len estrofem a ani suma neni taka hrozna

renattka24
5. feb 2011

@bbtina No uvidim co mi povedia ked pojdem na kontrolu ale to musim pockat kym mi pride mrcha.Nevies za aku dobu po vysadeni liekov by mala prist??
A akosi sa bojim...ist zase do toho.
Suma snad neni ziadna alebo ano?ved poistovna plati transfer a ja mam vsetko po transfer zabezpecene nie??

anika142
5. feb 2011

@renattka24 ahoj, neboj sa do toho ist, drzim palce, ved musime byt tehulky vsetky nenechame v tom samu bbtinu predsa. Ja si chcem dat este porobit vysetrenia uvidim co mi na to povedia. A potom do toho chcem ist co najskor uz sa zacinam aj tesit. Plakala som uz dost. Ved nam to raz predsa musi vyjst.

anika142
5. feb 2011

@bbtina ahoj, ano viem ze su dve centra, dakujem za pripomenutie, prajem pekne tehulkovanie, uz som strasne vela for precitala o tom kto je kde ako spokojny. No este nie som rozhodnuta ci tam pojdem.

annamary27
5. feb 2011

@mima263 ahoj,tak moju prvú žiadosť schválili za 3týždne a druhú za 6týždnov.

sonulienkas
5. feb 2011

@renattka24 🙂 dakujem ti za podporu , , kiež by si mala pravdu , že tentokrat sa to podarí 😉 ,
ja ti tiež prajem , aby sa ti podarilo KETko, aby si krásne tehulkovala , 😉 ako dobre , že máš ešte mrazačikov 😵
@mima263 my sme mali schválenu žiadosť za mesiac , som tiež vo všeobecnej 🙂

renattka24
5. feb 2011

@anika142 No veru nenechame v tom bbtinu samu 😀 😀
Uvidime kedy sa dame na to.A ake vysetrenia si chces dat?Myslis ze aj mne budu nieco robit ked sa to nepodarilo?alebo to musim byt ja ta iniciativna aby so mnou nieco robili...??
@sonulienkas Nemas vobec za co,ved na to sme tu 🙂 😉

anika142
5. feb 2011

@renattka24 ahoj, chcem si dat vysetrit krv na hematologii co citam vela bab si to dalo robit ako napr. luly a aj na imunologiu chcem zajst. Ja sa na to chcem pytat v centre ked pojdem na krv.

renattka24
6. feb 2011

@anika142 Aha.Tak to sa na to skusim spytat aj ja.Oni by mali podla mna patrat preco a kde sa stala chyba ked sa to nepodarilo....Nevies kedy alebo za aku dobu dostanem mrchu??

anika142
6. feb 2011

@renattka24 ja som minule dostala po vysadeni liekov na treti den no dalsiu som dostala az o 41 dni, ale to bolo po IVF, predtym som sa bavila z babami ked ze niektore dostali az na 65 den a tak, zalezi aj ake lieky beries resp. si brala, ale vacsina bab to dostalo do tyzdna.

moncibubu
6. feb 2011

@renattka24 ja som po prvom vysadeni liekov dostala tak do 5 dni,ale su baby ktorym to meska strasne dlho.No ja som si chcela už predtym dat spravit nejake vyšetrenia,ale som to akosi nestihla,ale teraz pojdem urcite.

renattka24
6. feb 2011

@anika142 Dakujem za odpoved.Ide totiz o to ze ja mavam tak kazde 3 mesiace take stavy ze skoncim na pohotovosti s velkymi bolestami.Tam mi vacsinou pichnu injekciu a niekde dokonca zasnu nad tym preco som vobec prisla ze sak to je len menzes....Tak uvidim ako dopadnem...Hlavne sa bojim, ze ked pojdem do roboty a tam to zacne...zakon schvalnosti.
@moncibubu To je dost dlha doba...takze minimalne 3 mesiace budem musiet mat pauzu asi sa mi musi aj cyklus upravit aby som mohla ist na KET....
Baby drzim paste na zajtrajsiu krv...verim ze to bude dobre....

luly3
6. feb 2011

renatka na ket nepotrebujes pauzu na druhy cyklus môžeš ísť

moncibubu
6. feb 2011

@renattka24 ja som mala po tom et strasne silne krvacanie a ta bolest,ale to treba len vydrzat.My sme strašne silne ženy,ved čo nespravime pre to malinke.

anika142
6. feb 2011

@renattka24 ja som mohla ist na Ket po IVF uz na druhu menstruaciu. Take stavy s menstruaciou mala aj moja sesternica a aj moja mama. No to mali ked boli este v puberte.

anika142
6. feb 2011

@luly3 ako sa ty mas? nieco nove z testami?

luly3
6. feb 2011

@anika142 ahoj fajn dobre to znášam 😀 až som s toho prekvapená 😀 😀 😀
nie netestujem ved aj načo aby som mala tu hnusnu / 😝 😀 nechcem 😀 😀 😀
testnem toho 9 ako mám a oznámim že negatívne dokimu
ty ako testíkovala si????ja premýšlam vysadit aj lieky

anika142
6. feb 2011

@luly3 no ja vcera samozrejme ze negativne uz netestujem, ved naco aj ja som uvazovala ze by som vysadila lieky no mangel ma prehovoril. Idem v pondelok na krv ale tam im poviem ze test negativny. chcem ist na imunologiu aj hematologiu a co najskor do dalsieho pokusu uz sa aj tesim. Akosi som sa s tym zmierila ze nic z toho.

luly3
6. feb 2011

@anika142 ja ma hematologiu zasebou 😉 je to debre si urobit mne tam
našli že mam 3 geny zmutovane a dali mi fraxík

renattka24
6. feb 2011

@moncibubu No musime vydrzat nic sa neda robit,nech to je uz za mnou...
@luly3 To naozaj???som nevedela ze tak rychlo.No tak som zvedava co mi povedia ked pojdem na kotrolu.Dakujem za info.A co to znamena ked mas 3 geny zmutovane??
@anika142 Tak zeby som bola v puberte?? 😀 😀 😀 Ja tie bolesti mam uz 10 rokov...nemam to kazdy mesiac ale ked sa to ukaze tak to stoji za to...Minule ma manzel a svagor niesli do auta co som nebola schopna....A urcite neprerusuj liecbu pokial ti to nepotvrdia....naozaj moze sa stat zazrak 😉 😉

luly3
6. feb 2011

@renattka24 ja ked som išla na ket tak hned na druhy cyklus po IVF 😉
a čo znamená že mám 3 geny s mutovane????no to neviem 😀 ale viem že
mosím pichat fraxík to je na riedenie krvy pretože ju mám hustu a neprechádza
mi cez placentu krv k babetku lebo ju mam hustu tak ho nedokážem vyživovat a preto ten fraxík asi takto
mi to vysvetllila doktorka 😉

anika142
6. feb 2011

@luly3 nedavala si si robit pred tym genetiku?

renattka24
6. feb 2011

@luly3 A to nezistia na genetike??Lebo my sme boli na tom vysetreni a mali sme vsetko v poriadku.To ta poslal zensky lekar na taketo vysetrenie....??

tremonti
7. feb 2011

@luly3 väčšinou to zistuju na hematologii ale aj genetika moze nieco naznacit. ze mas zmutovane 3 geny znamena ze to je dane geneticky ze tie geny nefunguju tak ako maju netvoria to co maju v takej miere ako by mali.dolezite je ktore geny mas zmutovane . a fraxiparin ti len pomoze lebo ti riedi krv a babo bude dobre vyzivovane. tzv husta krv z dovodu mutovanych genov je castym dovodom potratovosti.takze je super ze mas to vysetrenie a teraz uz bude babo v bezpeci...🙂

renattka24
7. feb 2011

@anika142 Uz si bola na tu krv??Ako?A Luly3 ty si nebola??

moncibubu
7. feb 2011

ahojte babenky tak ja to mam potvrdene,je to negativne.Chcem sa vam za vsetko podakovat a drzkam vam vsetkym palce,aby sme raz tehulky boli.Som strasne smutna,ale budem dalej bojovat a nevzdam to.Mame si dohodnut dalsie stretnutie.čo a ako dalej,ake vyšetrenia a tak.Som sama zvedava,čo nam povedia,čo ešte budeme musieť podstupit.

renattka24
7. feb 2011

@moncibubu Je mi to luto.Ale neboj sme na to viacere...a treba bojovat.No je to tazke a viem velmi dobre ako sa citis...ja som sa vyplakala a uz som s tym zmierena aj ked mi to je luto a hlavne to nie spravodlive...
Kedy mas ist na stretnutie?Toto bol tusim tvoj 2 pokus?Drz sa.

anika142
7. feb 2011

@renattka24 ahoj, samozrejme ze je negativna, ako som cakala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre