Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivica7793
28. mar 2011

@luly3 gratulujem....tak si predsa nevydržala? 🙂 teraz si dávaj na seba pozor, pekne len oddychuj.
@tuzba nemaj obavy.....mne tiež vkladali dvojbunkové a štvorbunkové ...a jedno sa tam už 8tt pekne drží 😀 😀 😀 na tvojom mieste by som netestovala...keby že mám ešte raz absolvovať IVF tak netestujem, ja som mala oba tehot.testy, čo som si robila negatívne, aj prvý test z krvi....a bola som z toho dosť nešťastná, ale našťastie sa to obrátilo na dobré 😀 😀

tuzba
28. mar 2011

@ivica7793 no ok....len nech ti pekne rastie...... 😀 tak dufam,ze sa k tebe pripojim.... 😀

ivica7793
28. mar 2011

@tuzba jasné, že sa pripojíš..iné ani neprichádza do úvahy 😀 😀 a kedy máš ísť na krv?

tuzba
28. mar 2011

@ivica7793 na krv idem 5.4...... 😀

luly3
28. mar 2011

@ivica7793 ahoj no prvý test s krvy pokial si pametám si mala 9 cele niečo 😉
a to rozhodne nieje negatívne. Negatívne je 0 😝 😀 a pri takom nízkom HCG
ti tehotenský test ani nemohol ukázať // 😝 😀 to sem chytrá čo ????? 😀 😀 😀
ale naštastie máš drobečka v brušku straaašne šikovného

ivica7793
28. mar 2011

@tuzba budem držať palce
@luly3 máš dobrú pamäť 🙂 negatívne som to brala preto, že mi povedali v GF výsledok "negatívny" 😉 a druhý tehot. test som si robila medzi prvou a druhou krvičkou (13.deň) a tiež bol negatívny a na 14.deň som mala 110HCG...potom asi bol zlý tehot.test 😉 ale je už jedno ako to bolo...hlavné je, že sa to podarilo 😀 😀

tuzba
28. mar 2011

@ivica7793 dakujem... 😀 😀 😀

luly3
28. mar 2011

@ivica7793 presne tak hlavne je že si tehu 🙂 🙂 🙂

miskab
28. mar 2011

Babulky ako dlho ste cakali na schvalenie ziadosti? Toto je trety tyzden co mam podanu ziadost este nevolali,kolko to asi tak trva? Ja som v Dovere.

annamary27
28. mar 2011

@miskab mne trvala prvá žiadosť vo všeobecnej 3týždne a druhá až 6 týždnov.

miskab
28. mar 2011

@annamary27 No ja dufam ze uz konecne tento tyzden mi zavolaju ,uz nech ideme na to pichanie,lebo to cakanie to je hrozneeee 😕 A este sa snazite prirodzenou cestou do centra sa zatial nechystate? Juuuuj mooooc ty drzim palce aby si uz coskoro bola tehu teda vsetky aby sme boli tehu 🙂

annamary27
28. mar 2011

@miskab do centra zatial nie,mám tam mrazáčiky 3 a ešte by ma tam mali čakať výsledky z imunity,ale stačili minulý rok 2pokusy,treba si trochu oddýchnuť a užívať si prirodzene. 😀 😀 😀 😀 😀

miskab
28. mar 2011

@annamary27 sak jasne treba si oddychnut ,,,tak nech sa zadari prirodzenou cestou drzim palceky moooooooc 😉

katy2
28. mar 2011

@miskab v dovere okolo mesiaca.... ale mne dali cislo na revizneho lekara a telefonicky mi dali vsetky info o schvalenej ziadosti.... takze som nemusela cakat, kym ju poslu postou.... zacali sme skor..... dali mi cislo schvalenia a pod.....

annamary27
28. mar 2011

@miskab dakujem 😵 😵 😵

momo82
29. mar 2011

@mabumi ahoj. Maternica sice je 12 mm, ale z krvi mi nepotvrdili, ze som tehotna. Brusko ma boli, a z casu na cas citim pichanie. Spinenie ani krvacanie som nemala.

momo82
29. mar 2011

@miskab ahoj v dovere to trva cca mesiac. Podla toho kedy to tam dostali. Prve schvaluju zakroky a potom lieky.

momo82
29. mar 2011

@mabumi prvy krat po ET po 14 dnoch som mala maternicu 8,5mm a z krvy mi zistili mierne pozitivny test. Pričom sa prave spustila vo svojej parade mrcha. Teraz som po 14 dnoch mala 12 mm a z krvy mi vyslo negativne, pricom som ani nespinila ani nekrvacala, brusko ma bolelo, a aj ma pichalo tak ja si to uz neviem vysvetlil. Tak mi kazali teraz vysadit lieky a mam cakat ked sa dostavi mrcha, som zvedava kedy sa dostavý vo svojej parade.

mabumi
29. mar 2011

@momo82 ahoj, a kedy ti brali tú krv, včera? to je zvláštne, ja som sa už tešila, že tu máme ďalšiu šťastnú tehulku 😖 . škoda, ale snáď nabudúce to vyjde. držím palce, aby ms prišla čím skôr a mohla si vhupnúť tentokrát do úspešného ďalšieho pokusu 😉

luly3
29. mar 2011

krásne ranko žienky 🙂
@momo82 je mi lúto ☹ nikto si nevie neuspech vysvetliť treba bojovať
ďalej a nevzdávať sa 😉

luly3
29. mar 2011

žienky dnes je čiaročka silnejšia ako včera 😅 😉

mabumi
29. mar 2011

@luly3 to je super 😀 😀 😀 . o chvíľu nám budeš posielať tehu vírusíky 😉 . Gratulujem

tuzba
29. mar 2011

@luly3 no a mam po nadeji....... ☹ dnes som si robila tehotensky test a ani naznak po druhej ciarke...... ☹ ☹ ☹ ja sa asi zblaznim..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

renattka24
29. mar 2011

@tuzba Este nestracaj nadej.Ved este mas tyzden na to kym pojdes na krv.Uz si viac nerob test,len Ta to rozrusi a teraz budes zle naladena.......Pekne si hovor,ze sa to podarilo a uvidis,ze si to privolas. 😎 Tak pohodicka a uz ziadne testy.....jo?Podari sa to,uvidis.

renattka24
29. mar 2011

@luly3 Super.Tak teda tehulka je na svete 😀 Teraz uz nech len silnie.Budu dvojicky?? 😀 😀

tuzba
29. mar 2011

@renattka24 bodaj by si mala pravdu....... 🙂 ale ja mam take bolesti ako keby som mala mrchu dostat..... ☹ mala by som ju mat zajtra....... ☹

luly3
29. mar 2011

@renattka24 nebudú dvojičky ja mám len jednoho drobca vloženého 🙂
@tuzba nevadí moja ty si mala menej bunkove ako ja nestracaj nádej 😉
kludne ti môže ukázať až na 12 deň 🙂 🙂 🙂

tuzba
29. mar 2011

@luly3 ale moze to byt aj ked mam bolesti ako pred mrchou?lebo ja sa dnes citim ako keby sa mi mala pustit...... ☹

luly3
29. mar 2011

@tuzba to je normalne 😉 aj mna pobolieva bruško 🙂
nespustí sa ti neboj veď berieš aj utroš a si tehulka tak ani nemôže 😀 😀 😀

tuzba
29. mar 2011

@luly3 no dobre nebudem stresovat uvidime ako to dopadne........ 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre