Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
7. apr 2011

@silvinnka Tak sa pekne sanuj a hypnotizuj fotecku 😀 Aby fazulka v brusku pekne rastla....pekne hladkaj brusko 😀 A kedy mas ist na krv??Tiez za 14 dni??

makovicka53
7. apr 2011

@ame no pekne dufam ze mna to obide...ja mam ale priserne bolesti tak uvidime

mabumi
7. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovicka, aké máš príserné bolesti? iné ako pri ms? no ak budú také príserné, tak skoč pre istotu na kontrolu 😒 . ale nezúfaj, nemusí to byť zlé znamenie 😉

makovicka53
7. apr 2011

@renattka24 myslis ze aj s takymi bolestami? ani o jednej om sa nedocitala ze by malakrute mrchovske bolesti a bola by tehu..dnes je to uz 2 den aaaau ...tak fajn ze dnes nic nezhorelo 😉

makovicka53
7. apr 2011

@mabumi ahojky no ja ked mavam mrchu tak tieto bolesti dostanem tesne pred nou a potom ustupia a teraz ich mam uz druhy den..hlavne ked som v klude pod perinkou cize ked sa zobudim...su to klasicke krce v podbrusku 😒 ...

makovicka53
7. apr 2011

@makovicka53 dr karjakovic mi povedal ze mam prist na vysetrenie..ale rozmyslam ci nemozem ist aj k svojmu...ale asi lepsie do MT ked oni vedia ako to ma vypadat

squella
7. apr 2011

@brita presne 🙂 nič viac a nič menej

makovicka53
7. apr 2011

@mabumi
@renattka24 @ame ....dr krajkovic mi povedal ze mam prist na vysetrenie, ked mam bolesti..ale rozmyslam ci nemozem ist aj k svojmu...ale asi lepsie do MT ked oni vedia ako to ma vypadat

makovicka53
7. apr 2011

@squella ahoj ako sa dnes citis?

squella
7. apr 2011

@makovicka53 Ahooooooooj, ja furt rovnako 🙂 cize velmi dobre a nic necitim, teda ak nepocitam tie haklive prsia - ale coze by neboli haklive, ked su o cislo a pol vacie ako boli - manzel sa tesi 🙂)))

makovicka53
7. apr 2011

@squella no to je super spravicka pre muzika..mne sa nejak nezväcsili a ani ma nebolia 🙂

squella
7. apr 2011

@dorotka66 no ved to, ze ništ 🙂 len velke DIDI 🙂))) xixixii

squella
7. apr 2011

@makovicka53 bud rada, ja nemam ziadnu podprdu na tie kozy 😀 ktore su citilive, ale ja som sa ti po tych hormonoch cela akosi zvacsila - tak buchtička som 🙂 mala som dlhy protokol a predtym antikoncepciu, aby sa trafili, takze som trošku nakysla 🙂)) ale to nevadi, ved ak som tehu - budem ešte viac, xixixixi

makovicka53
7. apr 2011

@squella hehe no vidis to...jasne ze si tehu...cici tomu nasvedcuju ...male sa tiez bude tesit 🙂 no mna zas brucho priserne boli zajtra idem na vysetrenie do MT, ak to neprejde...

renattka24
7. apr 2011

@makovicka53 No vies co bude asi najlepsie ked pojdes na to vysetrenie,darmo ti tu budeme hovrit co a ako ked kazdy z nas je individualna 😀 Ak mas take bolesti radsej chod...cez vykend by si sa asi nikam nedostala tak len bez a budes mat kludnu mysel 😎 😎 Tak sa hlavne sanuj 😀

brita
7. apr 2011

@makovicka53 Renattka ma pravdu, radsej odbehni ku Krajkovicovi hned zajtra, ten tomu urcite rozumie lepsie nez tvoj gyndos a uvidis, potom budes aj kludnejsia a mozno ti tie bolesti aj ustupia. 😉

makovicka53
7. apr 2011

@renattka24 ano ved prave ze ide vikend a kto by ma riesil a ak mi zoberu aj krv tak budem vediet vysledok...zajtra budem 10 den...a radsej nech mi povie ze som v poriadku akoby mal byt daky problem ...dnes som ani nic poriadne nejedla co mi nechuti...a ty sa ak citis? 😉

makovicka53
7. apr 2011

@brita no kiezby...prsne preto som sa rozhodla z pojdem k nemu a budem mudrejsia 🙂

brita
7. apr 2011

@makovicka53 Ano, moja len pekne chod. 😉 Budeme ti drzat palceky. Inak ja k nemu vdzy idem, ked sa mi nieco nezda. Raz mi asi 9 dni vynechal menzes, co sa mi mi nikdy nestalo. Nebola som po IVF ani IUI, proste len mi to dost meskalo. Isla som ku Krajkovi a on mi hned zistil, v com je hacik. Mala som vo vajecniku cystu naplnenu krvou, ktora uz uz mala prasknuit, tak to bol ten dovod. Tak som isla kludna domov, ze viem, co mi je, cysta vecer praskla a pekne prisiel menzes. keby som isla k mojmu gyndosovi, nic by nezistil, a iba by ma vystresoval. Takto mam zaruku odborneho vysetrenia. 😉

makovicka53
7. apr 2011

@brita no pekne...ale ano oni su odbornici.....chuda si si tiez vytrpela......utros si asi nedam ranko...ak ma bude pozerat co urcite ano...hlavne nech sa ma moja bublinka ok a dufam ze ma potesi...

renattka24
7. apr 2011

@makovicka53 No tak budem drzat pastiky 😀 Ak budes 10 den po ET tak urcite Ti zoberu krvicku a aspon budes vediet co a ako.Ja neviem ten Utros by som si asi dala.O ktorej hodine ho uzivas??Aj ked si ho nedas myslim ze tam budes mat este zbytok toho predchadzajuceho....a ked nam robili ET tak tam toho bolo 😀 😀 Ved oni by mali byt na to zvyknuty 😝 😝 Tak budem drzat pasticky....no mne je uz lepsie......Len ma krize bolia,rano sa tak tak postavim z postele a prsia ma fest bolia a zvacsuju sa ale inak je mi fajn, sem tam pichne v brusku ale inak pohodicka..... 😀 😀

luly3
7. apr 2011

@makovicka53 ja by som si nedala robit sono na 10 deň po ET 😉 a utroš by som tiež dala
nevysadzovala by som ho oni ta môžu kuknut aj ked máš dnu utroš
@renattka24 dnes máš ktorý deň???

silvinnka
7. apr 2011

@renattka24 na krvicku idem 20.4-jaj nech uz mam aspon 5den po KET,sa cudujem aka som teraz kludna,ale stale len vyspavam....

makovicka53
7. apr 2011

@renattka24 no dufajme ze mi zoberu aj krv...davam si ho o 8h ranko...🙂 vsak dam vediet co som vybavila...mna tiez krize boleli riadne 🙂

makovicka53
7. apr 2011

@luly3 preco by si si nedala robit&, ja utros beriem o 8h tak si ho dam ked vyjdem zo sona 🙂

silvinnka
7. apr 2011

makovicka53@budem drzat paste,urcite vysetrenie dobre dopadne a verim,ze aj dobra sprava pride....krv na hcg Ti pravdepodobne zoberu,utros radsej nevysadzaj,daj si ho tak ako si zvyknuta 🙂 aj tak tam mas este vela predosleho utrosu 🙂) pekne oddychuj a zajtra cakame len tie najlepsie spravicky 🙂

dorotka66
7. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička, mrzí ma čo sa ti deje ☹ ale je fakt dobré, že ideš k lekárovi. veď vieš, ako som dopadla bez kontrol ja . verím, že tie bolesti budú len dôsledok tehotnosti 😀 a zajtra držíííííííím palčeky 😉 ja idem od dnes relaxovať....teraz som docestovala a akosi mi bolo blbo od žalúdka, a cítim aj hlavu, ale to bude skôr z tej cesty 😠

marcelka83s
7. apr 2011

Ahojťe dievčatká potrebujem jednu informáciu ktorý den cyklu sa začína so stymuláciou pred ET ?myslím že prvý ale nie som si istá alebo dá sa aj skôr začať stymulovať.Držím silno palčeky každej čakaťelke 🙂 aj úspešným maminkám a veľa síl babenkám ktorým to žial nevišlo určiťe po mesiaci sa na to budeťe pozerať inak a pusťíťe sa do ďalšieho boja hlávky hore 😉

luly3
7. apr 2011

@makovicka53 lebo by som sa bála aby som nezačala krvácať 🙂

luly3
7. apr 2011

@marcelka83s každá stimulka je individuálna 😉 ja som začínala 2 deň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre