Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

petuska123
10. apr 2011

@luly3 nie pred.protokol a kultivacia som sa sekla

renattka24
10. apr 2011

@makovicka53 Tak budem moc drzat pastiky nech to dobre dopadne 😎 To tu bude zasa zajtra napinave 😀 😀
@squella Aj ty ides zajtra na krv????Sak sa snazim vydrzat a budem musiet asi...... 😝 😝
@luly3 Ja som na PN a lekaren mam daleko....a bojim sa ze by mi zrovna prisla kontrola.....nic vydrzim to 😅 😅

makovicka53
10. apr 2011

@renattka24 no ano hlavne nech uz viem na com som lebo toto je do zblaznenia :-/

renattka24
10. apr 2011

@makovicka53 No nieco mi o tom hovor.... 😀 😀 Nekonecne cakanie.....

makovicka53
10. apr 2011

@renattka24 veru a to pozorovanie sa...vsak ja som sa setrila cele dva tyzdne...dokopy som nic neurobila...a co si si nepytala vychadzky hmm?

silvinnka
10. apr 2011

dobre ranko....pmoooooc,dnes mi je hnusne,pobolieva ma podbrusko,nervozna som jak svina ....a o bradavkach ani nehovorim,kurnik moj organizmus sa z tych vsetkych liekov asi poblaznil ☹ ,Renatka aj u mna tato noc bola strasna,pravidelne som sa budila na tupe pichanie zo spodu a vkuse nutkanie na cikanie...no nevadiiiiiii,dnes pekne 4 den po KET 😀 ,zajtrajsim cakatelkam krvicky drzim paste!!!

renattka24
10. apr 2011

@makovicka53 No ono to je take komplikovane.....ja som odysla od mojho gynekologa a dala som si kartu cez kamosku novej gynekologicke,teda s tym ze by som chcela hned nastupit na PN a nie kazdy doktor by vypisal noveho pacienta na PN nemyslis?Tak som radsej nepokusala a bola som rada ze ma vypisala bez problemov 😀 😀

renattka24
10. apr 2011

@silvinnka Jaj o tej nervozite mi ani nehovor!!!!Vsetko mi vadi.....hruza a tie lieky mi tiez idu pekne na mozog ale mysli na mimi ktore bude na ceste 😀 😀 Tak gratulujem ku 4 dnu len tak dalej.A s tym pichanim mno budes sa s tym asi zmierit nejako....mna to picha tiez stale a to som 9 den po ET a dokonca som citala ze taketo pichanie moze mat tehotna az do 3 mesiaca.....Tak snad bude dobre.....Oddychuj peknu nedelu slnecnu Ti prajem 😎

silvinnka
10. apr 2011

@renattka24 ty si moje slniecko,jasne,treba vydrzat,ved co by sme pre deticky neurobili 🙂) ,to pichanie a pobolievanie by malo byt o.k,ved predsa pomocou estrofemu sa nam roztahuje sliznica maternice 😀 aj Tebe prajem krasnu nedelu 🙂)

makovicka53
10. apr 2011

@renattka24 podla mna keby si sa s nou porozpravala tak by nebol problem...ja som takto nastupovala k obvodnej lekarke a vypisala ma hned 😉

makovicka53
10. apr 2011

@silvinnka drzim palceky

renattka24
10. apr 2011

@makovicka53 Uz pockam do stvrtka a ked by to bolo pozitivne tak by som skocila za nou aby mi dala vychadzky.....Ale ak nie tak nastupujem do prace ☹ Ved uvidime ako to vsetko dopadne...
@silvinnka Tak sa mi pacis 😀 😀 Paaaa

silvinnka
10. apr 2011

@makovicka53 dakujem 😉 😉

luly3
10. apr 2011

@petuska123 no neviem kam chodíš do car ja mam 5 IVF zasebou a nikdy ma
nestalo ICSI 300 eček 😉 ono záleži natom kolko maš embryok 😉

dicinka1
10. apr 2011

@silvinnka nutkanie na cikanie niečo naznačuje 😉 😵

silvinnka
10. apr 2011

@dicinka1 bodaj by to konecne vyslo,ale este je asi skoro rozpravat o priznakoch,dnes som len 4 den po KET s PK 😎

makovicka53
10. apr 2011

@renattka24 oki tak dufajme ze test dopadne pozitivne 🙂 drzim palce 😉

dicinka1
10. apr 2011

@silvinnka kuknem sa do knižky..kedy som začala ja chodit často na wc..ale je to sposobene tym,že sa maternica roztahuje,čiže podla mna si na dobrej ceste k // 😵

christie
10. apr 2011

ahojte, uplne si spominam, ako som to prezivala v tomto obdobi vlani 🙂 my sme mali OPU 1.4, ET 6.4. Na krv som mala ist o 14 dni, teda 20.4, ale nevydrzala som a 16.4 som si urobila test (skor ako 10 dni sa ani neodporuca). A bol pozitivny.... Krv tiez, s velmi vysokym HCG 🙂 Dievcata, drzim vsetkym moc moc palceky, pozitivne myslite a ono to vyjde 🙂 Ziadne nerovovanie, oddychujte.
Ultrazvuk sa robi az tyzden po krvi, ako ste pisali, este by nic nebolo vidiet. A ja som isla na ultrazvuk uz k svojmu obvodnemu, z Ferticentu mi dali papier.

silvinnka
10. apr 2011

@christie ahoj,mas taky isty datum ET ako ja...u mna to bol sice 6.4 KET, 20.4 cakam na krva testnut by som chcela,ak sa rozhodnem 16.4 😀 ,tak hadam to budu aj premna sastne datumy 😀

dorotka66
10. apr 2011

@squella ahoj squella no celú noc som mala bolesti, ale keď mám menzes už 4 roky mám hrozné kŕče (nedá sa mi normálne šoférovať, musím zastaviť auto) ale túto noc som to prežila a stále menzes nie je ...štastie 😉

makovicka53
10. apr 2011

@dorotka66 ahojky tak to je super nech len zostane tam kde je mrcha jedna mrchava 🙂 mna tiez boli brucho ako na mrchu...jeden den pohoda a druhy den bolesti...hruza...preto som sa aj rozhodla ze pojdem na krvicku zajtra myslim si ze ten jeden den nezavazi..co myslis 🙂

renattka24
10. apr 2011

@makovicka53 Urcite to nebude vadit, ze pojdes o den skorej.Budem drzat pasticky nech je pozitivny vysledok 😎

makovicka53
10. apr 2011

@renattka24 no uz mi to zatrhli takze idem v utorok.zajtra som objednana k zubarke...som zabudla na to...takze to si vybavym zajtra a v utorok moj velky den D 🙂

dorotka66
10. apr 2011

@makovicka53 makovička držím ti palčeky, verím, že to zajtra dopadne OK 😉 ja mám stále poobede problém, ako keby som mala niečo v hrdle (keď vám je blbo), neviem to popísať. ale môže to byť fakt z toho množstva liekov. dnes som bola na MK len 20 min. to je pokrok. na krv sa chystám v piatok, tak uvidíme. inak v noci som si už fakt myslela, že ide mrcha. 😠

dorotka66
10. apr 2011

@makovicka53 jaj tak utorok, budem na teba myslieť 🙂))))

makovicka53
10. apr 2011

@dorotka66 to presne ako ja 🙂 ...a dnes som mala znovu taky pocit ale len zo 2 hodky potom to preslo 🙂 vraj to asi sposobuje utros alebo zeby tehu? 😉 .ano idem v utorok ja som zabudla ze mam zajtra na plane zubarku...brrrrr...nuz co aj to treba 🙂..mze byt ze t je zle z tych liekov vsak ich mas hodne 😒

dorotka66
10. apr 2011

@makovicka53 veď to aj aj si myslím, že ich je strašne veľa. ako som čítala, žiadna z vás ich neje toľko 😀 keby ešte tak aj pomohli 😉 makovička dnes to bolo už lepšie? myslím pocity?

renattka24
10. apr 2011

@makovicka53 Ale sakra to nieeeee.Dalsi den cakania.No tak som zvedava a kazdopadne Ti budem drzat pastiky 😀

renattka24
10. apr 2011

@dorotka66 Tato noc bola akasi divna a co sme vsetky spolu citili a mali sme spolu bolesti???Haluz teda fakt.Takze ty ides v piatok??Ja idem vo stvrtok a dnes som sa pytala manzela ci mi kupi test na stvrtok a ON nechce!!!!No budem ho musiet prehovorit....Chcem to vediet takto a nie od sestricky do telefonu........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre