Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

squella
10. apr 2011

@renattka24 Ano, aj ja zajtra 🙂 takze zajtra sa tu vidime 🙂

squella
10. apr 2011

@dorotka66 no vidíš, ja ani neviem kedy mrcha príde a odíde už po 2 dňoch - ja som vždy len špinila, tak a teraz budme mudre, ked kazda sme úplne iná, mame uplne ine tela a funkcnosti, nech uz mame za sebou tie krvicky a budeme si gratulovať 🙂

squella
10. apr 2011

@makovicka53 no, myslela som tu tvoju krvičku, ale tu čítam, že si dala prednosť zubárovi a na krv ides až v utorok, takže sa o spravicky podelime az potom - ja si na teba pockam 😉

makovicka53
10. apr 2011

@dorotka66 neboj uz len malicko chyba ku // testiku ....no rano som testovala a nic...ale stale verim ...mierne ma pobolieva podbrusko a chvilami akoby na mrchu inak ma neboli nic...neviem necham sa prekvapit 🙂 a co ty? ako si sa rozhodla s testovanim?

makovicka53
10. apr 2011

@squella moja si zlata zajtra budem na teba mysliet a cakam len pozitivne spravicky urcite sa mi ozvi 😉 totalne som zabudla na zubarku 😀 no co..vsak aj tak po spravnosti mam ist v utorok na krv 🙂 aspon mi povies ako to prebiehalo a ci pojdes na utz 😀

makovicka53
10. apr 2011

@renattka24 no moja co uz narobim...necham to tak ako to bolo naplanovane ved co 1 den hore dole....a zubarka je tiez dolezita 😀

makovicka53
10. apr 2011

@squella silno drzim palce 😉 😵

munuska
10. apr 2011

@christie ahoj Christie, velmi ma potesila tvoja historia z minuleho roka, aj ja som mala tento rok 1.4. odber vajicok 8 a vsetky sa oplodnili a 6.4. mi 2 po PK vlozili. Dufam, ze budem mat rovnake stastie ako ty a vyjde to. Mas dvojicky?

munuska
10. apr 2011

@makovicka53 drzim vam vsetkym palce dievcence, ja tiez cakam...v piatok idem na krv..

christie
10. apr 2011

@munuska moc ti drzim palceky, daj vediet, ked budes mat po odbere krvi 🙂 my sme mali termin 23.12 ale narodili sme sa uz 23.11. Lauri vsak uz strojnasobila svoju porodnu hmotnost (mala 2 kila, teraz cez 6) a miško ma už skoro 7 kil. Opatrujte sa

dorotka66
10. apr 2011

@renattka24 no pôjdem v piatok k svojej lekárke, nie do caru. nesadli sme si s lekárom 😒 a dnes som trávila čas von a asi som nachladla...do hájaaaaaaaa, ale brucho som cez deň necítila 🙂 ozaj, tak to ma predbehneš o 1 deň? 🙂

dorotka66
10. apr 2011

@squella tak drahá ja mám menzes 2 dni, potom to nie je skoro ani špinenie ☹ , ale nedávno som čítala jednu štúdiu, že vraj ak si vegetariánka, alebo ješ len málo mäsa môžem mať veľmi skrátení menzes....a ja moc mäso nemusím 😉 . ale za to mám 1. deň desné krŕče ☹

dorotka66
10. apr 2011

@makovicka53 jaj makovička, ja som bola včera ráno sama zo seba sklamaná, že som to zbytočne unáhlila a testla sa zbytočne skoro. no a tak to možno nechám, až na tú piatkovú krvičku. a stále čakám, že začnem vracať....alebo niečo podobné a potom sa rada otestujem 😀

dorotka66
10. apr 2011

@squella zajtra sa držkaj 🙂

munuska
10. apr 2011

@christie jeeej, tesim sa, ze mas parik deticiek, to je uzasne. Najkrajsi vysledok, takto by sme si to zelali asi vsetky, si nasim krasnym pozitivnym prikladom a nadejou, ze nam to moze vyjst. Zelam tebe aj tvojim detickam vela zdravia a radosti. A dakujem za podporu!

renattka24
10. apr 2011

@dorotka66 Co to tak s lekarom??No ja by som tiez mohla o tom rozoravat....no asi ano predbehnem Ta ale zacinam mat taku tremu az no 😠 Bojim sa strasne sklamania............Akoze mam dost...mame dalsiu zhodu ja mavam 2 dni MRCHU!!!! a z toho bolesti pred nou ako ........a potom uz len take spinenie ale nezhodujeme sa v tom ze ja maso normalne papam.......Ale u mna to bude asi tym ze mam Endometriozu....aj tu mas??? 😀 😀 😀

munuska
10. apr 2011

@christie Christy, este by si nam mohla dat recept na uspech-co si robila, ked ste hniezdili? Ja som 4 dni viac lezala,citala knihy.. iba dnes som bola vonku a to mi dost pomohlo, lebo doma som sa vela sledovala, kde ma boli, kde ma picha a citila som sa hypochondricky. Zajtra uz idem normalne do mesta, posta, nakup a pod. Brala si aj nejake lieky? Ja len kyselinu listovu, utros a prednison-ten mi naordinovali v Prahe na imunologickom vysetreni. Moja diagnoza-nepriechodne vajcovody, inak som dufam ok.

christie
10. apr 2011

@munuska no hlavne oddych, klud, pozitivne myslenie. A nestresovat sa robenim testov, to sa len zbytocne nervacite. Ja som mala kupeny len jeden a ten som na desiaty den pouzila a potom uz na krv 14ty den. Pracovala som v cestovke a zobrala som si volno, vypla som a v tomto obdobi prave bola ta nestastna sopka na islande, to som uz bola tyzden doma, ale ja som prosto neriesila 🙂 nesedela som len doma, oddych teda nielen ze prespim cely den 🙂 my sme boli napr. aj vo viedni, doma som si citala, pozerala telku, pisala s babami z MK 🙂 a nepripustala som si vobec, ze by to nevyslo 🙂 Urcite to vyjde aj vam 🙂

mabumi
11. apr 2011

ahojte čakateľky, vidím, že tu cez víkend bolo živo 😉 . ale nemáme žiadne nové výsledky 😕 (klamlivo negatívne testy nepočítam 😀 ) , teda verím, že sa oplatí čakať 😀
tak dnes držíme palce @squella , zajtra @makovicka53 a v stredu komu??? vo štvrtok @renattka24 - inak aj ja mám endometriozu no a v piatok konečne @dorotka66
bože, máme to ale perné 😝 😀

renattka24
11. apr 2011

@mabumi Dobre ranko Cakatelky 😀 Aka bola noc?Dnes som konecne spala dobre, ale to asi kvoli tej sobotnajsej noci ta bola hrozna tak som asi teraz dospavala 😀 Ty mas ist kedy na krvicku??Ja hlasim dnes krasny 10 den po ET.....myslite ze by uz bolo nieco vidiet na teste??dnes som ukecala manzela aby sme isli vecer do Tesca a tam kupim test ale to este nevie 😀 😀 😀 Tak uvidim ci ma to nebude lakat zajtra.......Ach a endometrioza??Ja trpim bolestami od 14 rokov....takze by som mohla pisat o tom knihu.........Bojim sa ze nam zabrani v tom aby sme ostali tehotne......ty ju mas tiez dlho?Ale zistili mi ju pred 2 rokmi,ked som sa stale stazovala na bolesti.....Tento tyzden bude zaujimavy ako vidim 😎 😎

renattka24
11. apr 2011

@makovicka53 Takze ty to zajtra rano zacnes??Aj budes robit test alebo pockas na krvicku??To budu ale nervy..... 😀 😀

mabumi
11. apr 2011

@renattka24 myslím, že už dnes to začína squella 😉
ja mám bolesti tiež od 14-tich, ale pred rokom mi zistili tú pliagu 😠 . ale nám nič nezabráni, my všetko zdoláme 😉 😵 😵
ja ešte nečakám na krvičku, ja len to prežívam s vami a chystám sa na májovú vlnu 😉

squella
11. apr 2011

@makovicka53 Ahojky, ultrazvuk nebol, len krvička a výsledky budú o 14:00 - potom píšem 😉

squella
11. apr 2011

@mabumi ale ake to bude bombove, ked budeme všetky V TOM 😀

squella
11. apr 2011

@dorotka66 No, ja mam cely zivot len to spinenie, ktore trva 2 dni a FUČ. Takže uvidíme dnes o 14:00 😅

luly3
11. apr 2011

@squella držím palce nech je krvička pozitívna 😉
a aj si testíkovala bo počkáš????

mabumi
11. apr 2011

@squella 😀 no to áno, a keď mi potom všetky budete posielať vírusíky, tak to už musím aj ja zostať V TOM, veď nemôžem byť taká odolná voči toľkým vírusom 😠 😀
potom si založíme spolu škôlku 😅 😀

silvinnka
11. apr 2011

dobre ranko,ako citam,tak pomalicky tento tyzden ma niektora krvicku.....jupiiiiiiiiiiiiiiii,pribudnu tehulky 🙂) rozhodla som sa,od zajtra idem light do roboty,dnes som 5ty den po KET a doma mi z vecneho lezania a nic nerobenia len sibe,zbytocne sa nervujem a pozorujem, a dnes ma chytila depka,tym,ze nemam ziadne priznaky,co viem,ze je normalne v takomto skorom stadiu....snazim sa mysliet pozitivne,ze sa podarilo,ale dnes to nejak nejde ☹ ,tak a zajtra pridem aspon na ine myslienky a rychlejsie mi ubehnu dni 😠 ....

makovicka53
11. apr 2011

@munuska podobne drzim palce 🙂

renattka24
11. apr 2011

@mabumi Dufam,ze ,mas pravdu.... 😀
@squella Inak ja po vysadeni Antikoncepcie to bolo asi pred 5 rokmi.mam teda krchu 2 dni ale teda ak sa to da nazvat mrchov.....Krvacanie take plynule nemam,,,len take kusy idu zo mna....a potom uz len spinenie.....takze neviem.
Strasne Ti drzim pastiky. 😀 😀 Verim ze sa to podari a budes prva co tu spusti tehotensku horucku 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre