Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
28. apr 2011

@shehzade_91 AHOJ..AJ JA POTICHUčky gratulujem..mala si aj predlzenu kultivaciu?

renattka24
28. apr 2011

@dicinka1 Ja neviem preco mi take neskoro ukazalo // ciarky.Babenky mi tu hovorili ze sa embryjko mohlo kludne uhniezdit omnoho neskorej.A asi to tak aj bude neviem si to inak vysvetlit.Pekne si uzi svadbu,ale moc nevyvadzaj aby fazulka nevypadla 😀 😀

renattka24
28. apr 2011

@shehzade_91 To naozaj???Ani nevies aku mam z Teba radost.Vidis som Ti hovorila,ze sa to podari 😀 😀 Tak teraz sa pekne setri a uzivaj si to 😎 Tesiiiiiiiiiiiiiim konecne dalsia tehulka na svete 😀 😀 V piatok ides na krv teda zajtra ze?Vysledky budes mat poobede??Neboj aj krvicku budes mat pozitivnu 😎

dicinka1
28. apr 2011

@renattka24 jasne 😀 😀 😀 ale mala si PK?a kolko bunkove emb. ti vkladali?možno somn sa ta to už pytala..mam vypadky..lebo vela bab mi už pisalo,že ako oni dopadli,že mali // nneskor.. 😵

shehzade_91
28. apr 2011

@dicinka1 ahoj dakujem krasne...predlzenu kultivaciu myslis emryka?

dicinka1
28. apr 2011

@shehzade_91 predlzenu kultivaciu myslim ako dlho boli embryjka mimo tvojho tela..3 dni,.5 dni..od odberu po kolkych dnoch si sla na ET?

shehzade_91
28. apr 2011

@renattka24 😀 dakuejm krasne...aj ja som velmi rada...dnes som vola koordinatorke som jej povedala ze su tam 2 ciarocky ale jedna je slabisa tak povedala ze to nevadi ze pacientky to nazivaju maldy duch 😀 😀 tak sme s manzelom velmi stastny..este ti idem napisat co sa mi stalo tak som ho uz skoro aj porodila..vcera som si kupila 3 testy a spravila som si 1 poobede vysla slabucka ciarka a potom rano obidva som si spravila a obidva vysli so slabou ciarkov a len tak ma napadlo asi po 2 hodinach ze ide si pozriet datum tak si predstav renatka dva testy mi predali v lekarni po zaruke ja som tu skoro infarkt dostala a isla som ho hned vratit a sa mi ani nesopravedlnili..boze niekroy ludia su taky necitlivi a nevedia ake je to pre niektore zeny dolezite ☹ ☹ ale potom som si kupila dalsi a teraz som si spravila a visiel tak isto tiez dve ciarky ale jedna slabsia a potom som volala koordinatorke tak ta ma potesila ...hrozny zaciatok dna ale dufam ze teda ta krvicka bude pozitivna...dakujem renatka za podporu drzkaj sa...

shehzade_91
28. apr 2011

@dicinka1 moja 6 dni embriolgoicka bola velmi zlata chcela aby som to mala 100percentne tak sme cakali azdo 6teho a v ten den mi to pootm aj vlozolo toho 6teho a do akeho centra chodis??

petuska123
28. apr 2011

@shehzade_91 na 1 pokus vam to vyslo?aj ked to este nemas potvrdene od lekara ale len testom tak to uz povazujem za uspech ked mas pozit.test

dicinka1
28. apr 2011

@shehzade_91 JA DO GYNCARU...aj ja som mala 6 dnove embryjko.. 😵

shehzade_91
28. apr 2011

@dicinka1 tak super a uchitilo sa vsak??? 😉

dicinka1
28. apr 2011

@shehzade_91 ☹ ☹ ☹ mne asi nie..uvidime v pondelok budu vysledky z krvi..ale určite nie ☹ test nba 10 den bola len jedna / ☹

renattka24
28. apr 2011

@dicinka1 To je v pohodicke,aj ja mam take vypadky 😀 No a PK som nemala,a ty?Myslim ze kazda zena je ina.A nic ine ma nenapada len to neskore uhbiezdenie.Ved uvidis ale drzim silno pesticky 😎

renattka24
28. apr 2011

@shehzade_91 Jejda tak to si mala teda zazitok to Ti poviem.Tak sa ani neospravedlnili??No uzasne fakt a tie krokodilie slzycky co si kvoli takemu testu mala 😅 Musite mat s manzelom obrovsku radost. 😀 Tak si to pekne uzivajte a hlavne sa teraz sanuj.Prve mesiace su dolezite.
Inak som tu pisala ze aj moja sestra je tehotna.No a mne nic nie je ja len do obeda mi moc nechuti a po obede by som spapala aj klince.No a ona je uz druhy den v nemocnici 😢 Je vraj dehydrovana.Za vcerajsi den vracala 15x......tak si ju tam nechali a davaju jej infuzie..... 😢 Tak snad sa zotavi rychlo.A v utorok ideme na ULT.Tak uz budeme vediet v k torom tyzdni vlastne som 😀 Potom si to aj tu prepisem 😀 😀

dicinka1
28. apr 2011

@renattka24 ja som pk mala... 😉 ☹ ☹ ☹

bielalady
28. apr 2011

No babulky, pekne sa to tu rozbieha... gratulujem @shehzade_91 🙂
@dicinka1- neboj, pekne počkaj do pondelka!
@janet13 - ja som bola na vklade v pondelok, tie Tvoje príznaky som mala dovčera aj ja, tak neviem, či to tak má byť, hádam sa embryjko zahryzkáva, mne teraz začína strašne chutiť jesť.
Tebe vkladali na 6. deň? Tak som pochopila to 6.bunkové embryjko ...

janet13
28. apr 2011

@bielalady , mne vkladali 6-bunkové embryjko na tretí deň po výbere.Čo sa týka chuti do jedla, nepociťujem žiadnu zmenu, ale mám pocit, že ma stále nafukuje a je to dosť nepríjemné.Asi si idem uvariť harmančekový, alebo medovkový čaj. 🙂 🙂 🙂 A držím palčeky nech sa zadarí 😉 😉 😉

bielalady
28. apr 2011

@janet13, no ja som dovčera bola tiež taká nadutá, nevedela som, či ma bolí podbruško, či zväčšený vaječník ešte, či črevá, ešte aj zápchu som mala čo nemávam- strašné, ale popasovala som sa s ňou a problémy sú fuč, teraz už necítim ani to podbruško, čo tiež neviem, či je dobre. Chutí mi jesť, inak ma ani prsia nebolia, neviem, či majú ... Ty si nemala PK, alebo ste to museli urýchliť ?

vivienna
28. apr 2011

@bielalady ahojte....ja som tiež 7 deň po prenose a do včera som bola nafuknutá, boleli ma vaječníky, vlastne všetko dole, aj prsia veľmi citlivé, hlava ma pobolievala všetko ako pred menzes a dnes už nič necítim, nič ma nebolí, neviem či je to dobre alebo zle...uvidíme 😅

vivienna
28. apr 2011

@janet13 ahoj ...a ktorý si den po prenose ? ak môžem

janet13
28. apr 2011

@bielalady ja som PK nemala, lebo nám sa oplodnilo len jedno vajíčko 😉 a vtedy sa PK nerobí, no po konzultácii s embryologičkou, úspešnosť s PK a bez nej je vraj rovnaká a keď sa to má prestať deliť, tak sa to prestane počas PK rovnako ako bez nej...???

janet13
28. apr 2011

@vivienna ahoj! ja som druhý deň po prenose, vklad som mala v utorok

dorotka66
28. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička, ja sa mám v celku dobre, dosť pracovne a tak nestíham na to ani myslieť 😀 , ale som tu nakukla a tak som začala chvíľku zvažovať, kedy sa do toho pustíme 😉 a všetky sa chystáte ísť rýchlo do toho, takže by som nerada zaostala. teraz riešim menzes, kedy asi príde 🙂

bielalady
28. apr 2011

@janet13, no neostáva nám nič iné, len čakať ! 😎

dicinka1
28. apr 2011

no baby..dostala som kramy..kedže lieky som nebrala pravidelne..lebo som to vzdala..a tak som ich brala,ked om si spomenula..no nič..skusime to zase v auguste.. 😉

renattka24
29. apr 2011

@dicinka1 Joj mrzi ma to.Ale neboj, oddychnes si, uzijes si slniecka a v auguste sup do toho 😎

makovicka53
29. apr 2011

@pici jaaaaaj 😀

makovicka53
29. apr 2011

@dorotka66 ahojky jasne pod s nami dotoho 🙂 ja tiez cakam na mrchu ale akurat ovulujem cize este polovicka kym pride...cca 10 maja by mohla dorazit a co ty? ty si zacala skor mrskovat ci?drzkaj sa... 😀

pici
29. apr 2011

ahojte. ja takysto mrchujem o 106, dneska ma usetrili telefonovania za vysledky, kedze prvy test bol negativny... tak skoncim mrchu idem na konzultaciu... a uvidime co dalej.. vsetkym prajem vela sil nevzdavat to a bojovat

shehzade_91
29. apr 2011

@renattka24 ahoj renatka ako sa mas? a tvoja sestra je ako na tom dufam ze jej je uz lepsie vela stastia vam prajme..no ja som dnes bola na krvy a na sone na sone pan docent nic nevydel ale povedal ze to je skoro a z krvy mi vyslo ze som tehotna tak sme velmi statsny len sa torksu bojim lebo mi povedala pani koordinatorka ze mam v krvi HCG 131 a dnes mam valsten 12 den od ET..povedala ze to je dobre len dsufam ze sa to bude zvysovat buduci piatok mam ist zas na krv a na sono a povedala ze o tyzden by mali byt tie hodnoty 2 az 3 krat vascie tak dufajme ze budu ☹ a dufam ze tam nieco uz uvidia to budem mat 19 den...drzkajt e sa papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre