Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lucka119
23. máj 2011

dakujem vam kocky za odpovede ja dufam ze budeme mat stastie a podari sa nam to.ja len nechapem preco mi to telo nechce prijat......citala som si ze mrazacikovia maju troska mensiu kvalitu ako pri normalnom bez mrazenia ...ja uz neviem co mam viacej spravit...... odychovala som zobrala som si dovolenku nenatahovala som sa proste snazila som sa vsetko dodrziavat... tomuto ivf-ku som strasne verila ze sa to podari a zase nic.zacala som spinit hned na 4 den od vkladu volala som do centra ( chodim do gyn- fiv) a pytala som na utrogestan tam mi len stroho odpovedala sestricka ze pokracujte ako doteraz a na siesty den som zacala normalne krvacat a az tu som sa dozvedela ze si mam zvysit davku utrogestanu ale nepomohlo mi to uz bolo neskoro preco mi to nepovedali ked som tam volala ved ja predsa niesom studovany doktor aby som take veci vedela sama mozno keby mi to povedali hned na ten 4 den mozno by mi to pomohlo (mozno)ja neviem nechcem uz nad tym spekulovat potrebovala som sa len vykecat:((( viete preco mam tomu teraz verit viac ako predtym ked pri mrazenych je este mensia sanca uspechu ......nechcem vas tu zatazovat mojim psychyckym stavom ale nemam to komu takto povedat mam tazke srdiecko:(

annamary27
23. máj 2011

@lucka119 ahoj,a nenavrhli ti urobiť testy na protilátky a testy na hematologii?či telo neodmieta kvoli nim embryjká?

mabumi
23. máj 2011

@lucka119 ahoj, co to tu citam, takze sa nepodarilo? ☹
no vyzera to, ze ani mne ☹ . dnes som 11. den po a test je stale negativny 😢 😢 😢 . uvidime kedy pôjdem na krvicku a co bude. lebo zatial som nespinila, ale dnes ma uz pobolieva brucho. no pri mojom cykle sa ani necudujem, u mna nic nie je normalne 😒
neboj sa, KET nie je menej uspesne, tiez som si to myslela, ale asi to tak nebude 😉 . z tych mrazacikov sa ti to urcite podari 😵 . ja musim ist do toho od zaciatku, takze predpokladam, ze niekedy na jesen 😔

rabarka
23. máj 2011

@lucka119 ahoj, to ma mrzí, ale ozaj netreba prestať dúfať. Stále sú tu marziačikovia, takže držím palce do ďalšieho boja.

rabarka
23. máj 2011

@mabumi ahoj, takže testuješ, ja som ešte nenabrala odvahu a neviem vôbec či ju naberiem. Nie som ešte pripravená vidieť neúspech 😒
Každopádne ešte nezúfaj a čakaj čo povie krvička.

lucka119
23. máj 2011

@annamary27 nie nerobili mi ziadne testy ale opytam sa nato uvidime co mi povedia dakujem🙂

lucka119
23. máj 2011

@mabumi ano presn tak nepodarilo sa ale musim bojovat ja to nevzdam🙂)a tebe velmi velmi drzim palce vieme vsetky co prezivas to cakanie je strasne pockaj na krvicku a nerob si uz testiky deprimuje ta to potom ..potom nam dufam das vediet ako sa tesis a mi s tebou drz sa

annamary27
23. máj 2011

@lucka119 mne to navrhli po druhom neuspešnom ET.

lucka119
23. máj 2011

@annamary27 tak asi aj mne to teraz navrhnu nechame sa prekvapit a ako ti to dopadlo????

mabumi
23. máj 2011

@rabarka ja som tiez nechcela testovat, ale isli sme do prahy a chcela som vediet, ci nahodou uz nebudu //, lebo som to nechcela riskovat. nakoniec som aj tak volala do car ci môzem ist. no a ked sme vcera prisli, tak ma zas cert ponukol, ze nech skusim, ze ak by boli //, tak by sme mali pekny zvysok nedele, kedze mm cez tyzden chodi zavcasu rano prec a v noci neskoro pride, tak kedy mu to poviem? nemala som robit ani jeden test a bol by pokoj 😖 .
a ty mas nejake priznaky alebo pocity? to je dobre znamenie, ked nespinis ani nic, ci nie? 😉 kedy mas ist na krv?

@lucka119 a tebe kolky den brali krv, je to uz definitivne? ale urcite sa to uz podari 😵 . a dakujem, ze mi "fandis" 😵 😵

annamary27
23. máj 2011

@lucka119 štítna a hemato bolo o.k ,ohladom imunity som sa ešte neinformovala,lebo sme začali chodiť k liečitelovi a teraz si dávam od centra pauzu,bolo toho dosť za rok 2krát ivf.

lucka119
23. máj 2011

@annamary27 a kolko si cakala na vysledky????

annamary27
23. máj 2011

@lucka119 na štítnu asi 2týždne,na hemato týžden a tie protilátky mali byť za mesiac.

annamary27
23. máj 2011

@lucka119 jaj a ešte mi moja gyn dala spraviť aj toxoplazmozu.

lucka119
23. máj 2011

@mabumi mne brali krv na 9 den ale uz mam aj po mezese a poriadne silnom takze moje sance uz skoncili put🙂))))))

lucka119
23. máj 2011

@annamary27 no tak mam sa este naco tesit ze??

annamary27
23. máj 2011

@lucka119 hlavne,aby sa prišlo na to kde je pes zakopaný 😉

rabarka
23. máj 2011

@mabumi no ja zatial pri 2x2 utrogestane ani nešpiním, ale mne funguje systém na 100%, takže keď povedia, že krvácať a špiniť nebudem, tak nebudem, keď mám dostať menzes na 28 deň, tak ho vtedy dostanem, ide ma z toho šlaktrafiť koľkokrát 🙂 Či je to dobré znamenie teda neviem, lebo inak žiadne pocity nemám, bolia ma prsia, ale to bude skôr z toho utrogestanu. A na krv až budúci pondelok, dovtedy ma porazí.

tinusasa
23. máj 2011

@marcelka83s ahojko ked sa mi bude chciet ist kupit test a takto rozmyslam aj ja 😀 ja chodim do Splnu Ke. Si spokojna v Gyncare ?

lucka119
23. máj 2011

@annamary27 tak tak

renattka24
23. máj 2011

@mabumi Ahojky tak ako bolo v Prahe???A este nezahadzuj svoju sancu este ju stale mas.Pokila nekrvacas.Kedy mas ist na krv??

rabarka
23. máj 2011

@mabumi Inak som bola ešte v januári u jednej pani, povedzme že u liečiteľky (aj keď ja jej skôr hovorím šarlatánka) a tá mi bez akýchkoľvek mojich slov povedala, že nemôžem otehotieť 😕 , ale že v máji počnem, tak som strááášne zvedavá, či jej to vyjde. Ak áno, tak tam budem chodiť.

mabumi
23. máj 2011

@rabarka teeeeeda, das mi potom kontakt? musim ju navstivit 😀 , urcite vie o com hovori 😉 . a teraz mas kolky den cyklu? teda aj ja beriem utrogestan, ale pri ET som aj tak zacala spinit na 28. dc, nepomohol ani on. teraz nespinim, ale zas u mna su tie cykly nepravidelne, podla toho sa nemôzem riadit 😒

@renattka24 v prahe bolo dobre 😎 , snad som to nepokaslala 😖 . na krv neviem, zajtra zavolam do car ked si urobim test, lebo zajtra ho mam po spravnosti robit 😀 a objednam sa na krv. dufam, ze ma vezmu hned na dalsi den 😵

rabarka
23. máj 2011

@mabumi ak jej to vyjde, tak jasné, že kontakt dám. Dnes mám 9 deň po ET, 30.den cyklu, tak hádam to ten utroš udrží a žiadne krvácanie nepríde.

mabumi
23. máj 2011

@rabarka asi to nebude len tym utrosom 😀 😀 😀 , som si ista 😉

rabarka
23. máj 2011

@mabumi no to sa uvidí, budúci pondelok to istí 🙂

renattka24
23. máj 2011

@mabumi Tak snad si nic nepokaslala.Pokial ti tam bolo dobre tak to je dobre 😀 No uvidis ako dopadnes.Ale tak ti prajem aby Vam to vyslo.Ale podla testu sa snad nebudu oni riadit na krv pojdes tak ci tak nie?

mabumi
23. máj 2011

@renattka24 aj keby som ich musela zbit 😀 😀 😀
uz to je teraz hop alebo trop, nezmenim to, tak sa neviem dockat vysledku 😅 . dufam, ze ma prijemne prekvapiiiiiii 😵 . ako to bolo aj u teba 😵 😵 😵 . vecer a noc boli najhorsie, teraz sa mi trochu nadeje zas vracia, tak uvidim, ci ma to rano dorazi od stastia alebo od nestastia 😖

marcelka83s
23. máj 2011

@tinusasa neviem to porovnať s inými centrami lebo od začiatku som začala chodiť k Hermanovy ale rozmýšlam ,že ked to teraz nevijde asi stým prestanem a skusime to prirodzene aj ked nemam jeden vajíčkovod viac mi robí starosťi že mam vrodenu vývoj.vadu maťernice,alebo ked nie tak to asi skúsim aj ja v Splne .Neviem ešťe kolko mrazených embryjok mi ostalo vravel ,že mi to povie ked pojdem krvičku.A ty so splnom si spokojná?oplaťí sa mi zmeniť centrum?

sobka
23. máj 2011

@marcelka83s urcite krvicka bude pozitívna a mrazaciky na nejaký cas, roky nebudes potrebovať! ja by som ostala v gyncare, kto je trpezlivý ten sa docká, dr. ta už pozná a urcite sa snaží po vsetkých odborných stránkach, aby každá z nás otehotnela u neho🙂 je dost citlivý na to, že nám to nevychádza, že nas to stojí kopec penazí, aj sestricka vravela, že kto to u nich nevzdal, každý otehotnel len bohužial, niekto musí pokusat dlhsie svoj osud aby sa naplnil jeho život stastím, ale je to o genetike, o náhode, aj v prirodzenom cykle ženy, ktorá je zdravá jedna pocne hned v prvý mesiac , ked sa zacnu snažiť a iným sa nedarí aj rok!!! tak hlavku hore, nesmiem prestat bojovať...co mam ja povedat? moje 5IVF neuspesné bez akejkolvek diagniozy a nepomohli mi ani v SPLNE ani V gyncare, zatial, hoc velmi verím 🙂 o centre to nieje, skor o psychike ako sa naladís a dobrom embryologovi, vsetko ostatné je v rukách božích, uspech sa urcite dostaví, kedy a preco, je to medzi nebom a zemou 😒 V gyncare ma dr. najlepsieho embryologa na SK, dr. Lazár je jednicka vo svojom obore, treba vydržať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre