Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

blcha76
13. okt 2014

@angel74 Držím palce, keď ti z tých 6 super vložia 1 najsuper, určite sa krásne u maminky usadí 🙂 ...

blcha76
13. okt 2014

@ingrid0105 Nepália ťa prsty otestovať sa aj skôr? Ako sa ja poznám, ja by som už začala 😉 ... ale to som ja 😉 . Vo štvrtok určite budú // 🙂 , musia!
Inak ako sa cítiš?

ingrid0105
13. okt 2014

@blcha76 jasne ze ma svrbia prsty ale nechcem sa sklamat a ten 12ty den to uz bude jasne na 100percent.citit sa praveze necitim skoro nijak, a dnes ma prestali boliet prsia tak si myslim ze je dobojovane ☹ ☹ dnes, zajtra by som mala dostat ms a beriem len utros ako pri ET a aj vtedy mi prisla, mi to nezabrzdil ani ten. Neviem ci sa tento rok do toho pustim ak to nevyjde, som z toho celeho dost sklamana . uvidime nadej stale je tak pockam 😉 😉 ale dakujem za povzbudzovanie. pomaly vsetky co tu so mnou zacali su uz tehulky len ja tu strasim

ingrid0105
13. okt 2014

@angel74 no my dve sme ako cez kopirak. ja mam 2 deti, tiez sterilizacia a novy partner bez dietata. v zivote by ma nenapadlo ze budem mat s otehotnenim taketo problemy 😒

blcha76
13. okt 2014

@ingrid0105 Mna prsia tiež nejako neboleli, len som ich mala zo začiatku citlivšie a kým som išla na krv tak som ich necítila vôbec, takže v tom to byť nemusí. Dôležité aby ms neprišla a ani nepíde 🙂 , tým pádom si tu "dostrašila" a od štvrtka si medzi nami 🙂 . Veľmi tomu verím a držím silno palce! 🙂 🙂 🙂

ingrid0105
13. okt 2014

@blcha76 bodaj by si mala pravdu 🙂 dakujem a dam urcite vediet nech je vysledok akykolvek. ty sa opatruj a davajte na seba velky pozor 🙂

angel74
13. okt 2014

@ingrid0105 budem silno držať palčeky😉

angel74
13. okt 2014

@ingrid0105 tak to s tebou úplné súhlasím. Tiež som neverila ako sa so mnou môže osud pohrať. Len ja mám už 40 rokov a myslím že už tretie IVF nepodstupime.Je to finančne dosť náročné. A ten stres....Ale ja stále vravím čo mi je súdené ma neminie. 😉

ingrid0105
13. okt 2014

@angel74 to mi hovor, tiez budem mat v maji 40, takze tiez samoplatcovia a tiez nekradneme 🙂 takze ak toto nevyslo tak 2 IVFa zhasla fajka, bude co ma byt. Ja verim ze vsetko sa deje pre nieco, nic nie je nahoda 🙂 takze cakam na svoju chvilu 😀 a verim ze aj tebe aj mne este bude dopriate byt maminou este raz 😀 😀 😀 teraz si doma az do stvrtku?

angel74
13. okt 2014

@ingrid0105 ja som nezamestnaná a ani nič nehladam počkáme ako dopadne druhé IVF a potom začnem hľadať prácu. 😉

babo78
13. okt 2014

Ahojte baby
tak tyzden mam za sebou este tyzden cakat a idem na krv.
Je to dlhe cakanie...

nikolajka2
13. okt 2014

@ingrid0105 lenka54321happy babo78 -ahojte babenky - chcem sa k Vam pripojit do diskusie - som 6ty den po transfere a mam nervy z toho kazdy den. Ani nie , ze by som bola zvedava, ale bojim sa ze sa to neuchyti. Uziva niektora z Vas Crinone gel, je to take nieco ako Utrogestan. Boli ma z toho brucho , dokonca vecer aj riadne stipe, tak mam este vacsie nervy z toho. Ako sa dari Vam? Cim sa zamestnavate , aby ste na to nemysleli.Pekny dnik zatial.

nikolajka2
13. okt 2014

@ivka3901 ahoj Ivka- dali ti v Brne Crinone gel na kazdy den? Neboli ta z toho brucho? Mna kazdy vecer.

ivka3901
13. okt 2014

@nikolajka2 áno dali beriem ho zakaždým len raz za deň ráno a v pohode nič mi z neho neni 😒 teba hej?

ingrid0105
13. okt 2014

@angel74 tak nech nemusis hladat zamestnanie 😀

ingrid0105
13. okt 2014

@nikolajka2 ja chodim do prace nemam narocne zamestnanie, a doma robim v podstate vsetko ako inokedy len nic tazke nedviham a neprepinam sa. mysliet sa na to neda, musime vydrzat 🙂 si po ET alebo KET?

babo78
13. okt 2014

@nikolajka2
ahoj
no ja to znasam tak rozne, mam divne nalady, chute, bolieva ma brucho, prsia a hlavne bradavky ani nehovorim, este sa mi dost aj zvacsili, som cela naliata a nafuknuta. Snazim sa nepripistat si tieto stavy ale nie vzdy to ide. Chcem verit ze to urcite vyjde.

babo78
13. okt 2014

Baby poculi ste o pripravku Hemann Femigard?

nikolajka2
13. okt 2014

@ivka3901 prve dni nic, ale potom ma zacalo riadne boliet brucho a troska stipkat. ja to davam zase na vecer. Dnes mi je inak OK, tak neviem od coho to zavisi.

lenka54321happy
13. okt 2014

@nikolajka2
Ahoj, jaj moja mna KET este len caka stvrtok...strasne sa bojim sklamania....obdivujem baby co pisu ze sa tesia....neviem precou mna prevazuje strach....ako mam mysliet pozitivne????
Na zblaznenie toto ☹(

lenka54321happy
13. okt 2014

@babo78
Moja ver ver, verime!!!
Musi!
A aj mne....

ivka3901
13. okt 2014

@nikolajka2 ahá mne nič neni od neho v pohode možno si na neho alergická či? 😒 lebo mne ho dal aby som nemala problémy s zháňaním utrogestanu,lebo na slovensku je problém zohnať utroš ☹

renitr
13. okt 2014

@babo78 prajem ti aby ti ten tzyden ubehol ako voda a hlavne nech je vysledok ten vytuzeny 😉

babo78
13. okt 2014

@renitr dakujem krasne.velmi si prajem aby 4 ty pokus vysiel 🙂

viva13
14. okt 2014

Ahoj, chcem sa opýtať či možem mať pre KET masáž,akupunkturu,laserom chodenie po krku a ultrazvukom? kolko dní pred je vhodné dakujem

nikolajka2
14. okt 2014

@lenka54321happy 0 jaj tak drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo. Ja tiez citam reakcie, ale tak je dobre ked vidis , ze ako to prezivaju ine zeny, nez byt v tom sama a rozmyslat nad tym 🙂 Napis ako si dopadla vo stvrtok. U mna ked robili ET , tak vsetci boli strasne mily, tak uz tam som sa tesila 🙂

nikolajka2
14. okt 2014

@ivka3901 - to som ani nevedela. Som si myslela ,ze v RP dostavaju vsetky Crinone. K akemu Dr chodis? 🙂

nikolajka2
14. okt 2014

@babo78 - no ja si myslim, ze ty uz musis byt tehotna - ved mas vsetky priznaky 🙂

ivka3901
14. okt 2014

@nikolajka2 k štelclovi a on volal do lekárne či ho majú a nemali ho tak mi dal gel,ale ja som spokojná je lepšie má aplikátor asi si pichať 4 tabletky ráno a večer prstami nemám to rada 😒

nikolajka2
14. okt 2014

@ingrid0105 ahoj po ET a uz som sa aj tak nejak spravne naladila, nejak tomu uz nechavam volny priebeh, lebo rozmyslanie nad tym mi nepomoze 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre