Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivka3901
28. okt 2014

@angel74 dakujem,ale prepáč už nedokážem myslieť pozitívne možno ozaj stačí tak málo pichať si fraxipirin a brať medrol vo vyšších dávkach a potom sa to možno píšem možno podarí ........................ ☹ ☹ ☹

renitr
28. okt 2014

@ivka3901 viem ze je to tazke a uz si si toho preskakala az az, ale verim ze jedneho dna nam sem napises to co vsetky ocakavame 😉 Drzim ti palce a hlavne treba trosku zrelaxovat a nemysliet iba na veci co sa tocia okolo IVF, pretoze clovek sa z toho zblazni... 😉 Drz sa Ivka

katka17044
28. okt 2014

tak dnes sme boli opäť na reprodukčnej zobrali mi znova krv a platili sme 50 eur. je to nejaká novinka čo tiež môže pomôcť v tehotenstve tak som zvedavá na výsledky o týždeň budú...

lucatko1987
28. okt 2014

@ivka3901 moja drz sa! Je jasne, ze teraz je pre teba vsetko cierne, verim, ze cas to zlepsi.. Praca ti urcite pomoze tolko na to nemysliet.. Keby cokolvek, kludne pis.

moo
28. okt 2014

baby držte sa ja som bola na pár zakrokoch pri jednom som končila aj v nemocnici ale zvládli sme to a máme synčeka po 5rokoch a aj ked som to chcela vela krát vzdat ked na malého hladím som rada že som mala okolo seba ludí čo ma podržali a vraveli že raz to víde len treba ist dalej aj ked ja som už neverila. skuste aj iné veci my sme skusili ...... GS mimistar je fajn volba pre lepšiu ovuláciu a skuste mužov nahovoriť na kotvičník 😉

nikolajka2
29. okt 2014

@ivka3901 - ahoj Ivka, je mi luto , ze hcg kleslo. To su strasne nervy. Ani mne to nevyslo. N areprodukcnu immunologiu a hematologiu si sa objednala sama, alebo mas aj nejake odporucania od gynekologa alebo z Brna? J a by som to chcela tiez vyskusat, lepsie povedane, chcem vediet ci som OK. Nechcem premrhat cas teraz cakanim na dalsiu stimulaciu.

ivka3901
29. okt 2014

@nikolajka2 radím čím skor no keby som bola aj ja múdrejšia tak si vybavujem skor no čo už 😒 to som sa objednala sama potrebuješ len výmenný lístok ty aj tvoja polovička od všeobecného lekára a ked máš ešte veľa možností neváhaj a chod si to dať vyšetriť ako je trofoblast a protilátky voči spermiám a tú krvičku 😒

lenka54321happy
29. okt 2014

@haimi
Moja ako si na tom? Ja mam take cudne v krizoch...brucho nic...ty? Citis krize?
Zajtra budes vediet!!! Jupi!!

renitr
30. okt 2014

@katka17044 ahoj, mozem sa spytat ze co je to za vysetrenie a ako si sa k nemu dostala? potrebujes na to nejaky vymenny listok, alebo nejake doporucenie z centra?

lenka54321happy
30. okt 2014

Baby dnes je 14ty den po KET a nedavno som si robila test nemyslite ze by mala byt ciarka uz tmavsia???
Ak mate nejake fotky prosim poslite....dakujem

lilly158
30. okt 2014

@lenka54321happy - ciarka je krasna, ty trdlo. Uz sa konecne tes.! aj mna si potesila 🙂

lenka54321happy
30. okt 2014

@lilly158
Aha ju moju zlatu kamosku!!!! 😘😘😘😘
Dakujem, vsak vies ja posero!!! A vela bab tu pisalo ze na 14ty den uz mali take iste tmave ciarky vies tak sa bojiiiiiim 😳

lilly158
30. okt 2014

@lenka54321happy - no to je to, ze vela citas a potom sa stresujes. Je omnoho viditelnejsia ako pred 3 dnami, takze HCG krasne stupa. 🙂 Uz mi mozes posielat tehulkovske bacilky, nech sa aj na mna nalepia 🙂

katka17044
30. okt 2014

@renitr ahoj ide o reprodukčnú imunológiu v Nitre, lístok mi dal môj gynekológ, lebo to treba. Mne brali krv a manželovi kontrolovali spermie, ale je to iné vyšetrenie ako bežný spermiogram

katka17044
30. okt 2014

@lenka54321happy Leni čiarka kráásne tmavne a to je podstatnéééé, takže je to veeeľmi dobré. Ešte koľko dní do krvičky?

lenka54321happy
30. okt 2014

@katka17044
Tu v UK to tak nerobia...az 10.11. idem na sono do vtedy ma moze az slaktrafit...:-/

santeema
30. okt 2014

@lenka54321happy vidis aka krasna ciarka , vlastne ciarky🙂..si sa bala a uz je to tu🙂...inak to uk ti nezavidim velmi, lebo segra tam zije, ale na gyndu a aj rodit prisla sem a to mala tip tom poistne, no chapem, ze nie kazdemu sa to da

lucatko1987
31. okt 2014

@lenka54321happy super su // , tes sa, ako tmavnu, potichuckz gratulujem 🙂

angel74
31. okt 2014

@lenka54321happy Gratulujem moc 😉 tak dočkala si sa. Je to nádherný pocit, však? 🙂 teraz sa treba už len šetriť. 😉

blcha76
31. okt 2014

@lenka54321happy Čiarky sú krásne, nemáš sa čoho báť 🙂 ... Teš sa 😀 !

moo
31. okt 2014

@lenka54321happy 14ty ? to je užasné že ti už ukázalo niekomu ešte vtedy víde len krv... takže htc krásne stupa... gratulujem

katka17044
31. okt 2014

@lenka54321happy aha oni vôôbec ani neskôr neberú krv,ale hneď sono či počuť srdiečko, no pekne, tak už len 10 dní, dovtedy si asi občas urobíš test, že? Neboj to už ujde ako voda...

lenka54321happy
31. okt 2014

@moo
Ale 14ty den po vklade vies?

lenka54321happy
1. nov 2014

Baby ste tam? Ach revem strasne revem....
Robila som si dalsi test a ciarka na 16ty den po KET taka ista ako 14ty den po KET!!!!
Nestmavla ☹((
A prsia ma bolia menej.....som zufala....placem a neviem prestat.....Tohoto som sa bala tak velmi....ako mat energiu ist dalej! Toto sa mi stalo uz treti krat za 3 roky....musim ist teraz na vysetrenia ze??? Boze co to moze byt baby???? Prosim Vas napiste mi, pomozte mi, potrebujem to lebo sa zblaznim asi....nezvladam to dobra, ach a sama doma....☹((((

moo
1. nov 2014

@lenka54321happy ano viem ze po viadani,,,mne test neukazal a preto sa chodi na krv test veščinou ukaze neskôr 😉

takýto priebeh si už mala? a vravela si to lekaeke? mohli ste sa dohodnut a spravit niake testý navyse ,,,možno to nič neznamená výdržkaj prosím, viem že je to tazké

ja som v tehu začala krvácat a išla na pohodtovost avyslovit vetu že som asi potratila bola najhoršia v mojom živote ,iba som plakala a nenohla to zoseba dostat, bola tam sestrička posadila ma a trpezlivo čakal.

nebojkaj výde to, len nikdy nevieme či už sme na konci snaženia :O(

lenka54321happy
1. nov 2014

@lenka54321happy
Spodny je z dneskajska

moo
1. nov 2014

ved to je dobré 😉 kedy ideš na krv? testík je super

renitr
1. nov 2014

@lenka54321happy kraaaaasa, držím palce. Test je krásny,to proste musí vijst 😉

lenka54321happy
1. nov 2014

@renitr
Moja ten spomdy je dva dni starsi a nestmavol ☹(
Takze nevyzera to dobre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre