Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
3. okt 2011

@enanena ahoj mnooo to ti závidím ja som vracala prvých 5 mesiacov a 3 krát denne schudla
som 8 kg 😀 😀 😀 takže kočky radšej nech vám zle nieje 😀
aaaaaaaa gratulujem 😉

enanena
3. okt 2011

@luly3 😉

jajka1980
3. okt 2011

@enanena ...nieje zač....mám rada, ked niekto napíše pozitívne správičky...dvihne to náladu a začne si každá veriť.. 😉

enanena
3. okt 2011

@jajka1980 to som rada....vsetko len a len dobre prajem 😉

dasyka
3. okt 2011

@ursula5 dufam, ze Ti to spinenie prejde a vsetko bude v poriadku. Drzim palce. Ja som volala do centra kvoli mojmu krvacaniu. Zajtra mam prist na krv 😒

ursula5
3. okt 2011

@dasyka tak Ti držím palce nech tiež všetko dobre dopadne, ja len trošku špiním a ktorý deň si po ET? kde chodíš do centra keď Ti kázali prísť na krv??? mne nič nekázali iba že sa mám držať 😉

adlerka
3. okt 2011

@jajka1980 ahoj, neboj sa , ani ja som nešpinila ani náznak, mala som všetko ,čo píšeš ty. Práve som prisla od lekárky, chcela mi dat PN, ale ešte som jej povedala, že by som radšej bola v práci.Chcem byt v pohybe a normál režime aj po psychickej stránke, lebo by som sa stále len sledovala. A ked budem doma kysnut tak fakt skysnem a kilečká by sa naberali skor ako by som chcela 😝 Teraz už mávam akurát silnejšie krče v brusku a začalo mi dost chutit papat. 😉 Menzes som mala mat v sobotu. Ale uz v piatok som vedela vysledky krvi ,tak stres pominul. Neviem, ako mali mat ostatné mrchu, mozno podla toho maju náznak spinenia. Záleži v ktorý den cyklu mali vklad. Tak tento týzden ides na krv,že. Potom daj vediet ako si dopadla. A ži stále ako doteraz ,to je najlepší liek.Držím velmi pršteky.

ursula5
3. okt 2011

@adlerka ja som mala vklad 22DC a menzes som mala dostať v sobotu 1.10. podľa normálneho cyklu začala som špiniť v nedeľu a je to máličko, len fliačik ale zľakla som sa včera keď na WC som uvidela krv ale bolo to len raz ráno a dnes som 9 deň po ET tak ja sa nevyznám kedy sa to má zahniezďovať, okrem včerajšej občasnej bolesti v podbrušku už dnes nič necítim ale malý fliačik pošpinenia je tu stále 😉 Na odporúčanie lekára som nasadila Duphaspon a polihujem aj keď by som bola radšej v normálnom režime. 🙂
Nevzdávam sa a stále verím že to bude OK. 😉

adlerka
3. okt 2011

@ursula5 tak to si mala dostat mrchu kedy ja. No mne to vkladali uz na 15 DC, tak mozno preto špiniš, ale nevzdávaj to, ked máš leškat, tak leškaj a urob všetko, čo je v tvojich silách,aby to vyslo. Ja som si stále hladkala bruško, ked prišiel na mna stres. A po pobediach vyšívam obrazy.😉 Ja som taký maniak do ručných prác. Už som to roky nerobila, ale teraz som začala, ked som musela absolvovat IVF. Zistila som, že ma to neskutočne ukludnuje a nepobehujem po byte ako utrhnutý plagát. 🙂 A boli tam aj obrázky do deckej izbičky, tak som si vždy predstavovala ,ako ich budem vyšívat, ked pojdem na PN pred materskou 😉 Jednoducho si holky nejako zamestnajte mysel a ruky a chvílami budete zabúdat na ten neskutočne príšerný stres, ktorým musime prejst.

adlerka
3. okt 2011

Chcem sa podakovat všetkým holkám na tomto fóre 😵 🙂 😵 🙂 . Prečkala som s vami tých neskutočných 14 dní a dodavali ste mi obrovsku psychicku podporu. čítala som všetky príspevky a vyberala som si stále len tie pozitíva. To bolo, ako napojit sa na elektriku a v zotrvačníku frčat zbitok dna nabitá energiou a dobrou náladou. Želám všetkým holkám ,aby zažívali to ,čo teraz ja. Viem ,že este nemám dobojovane, ale už len to pozitívum, že mi bolo schopné narast HCG je dobré znamenie aj keby sa niečo stalo. 🙂

dasyka
3. okt 2011

@ursula5 dakujem 🙂.....krvacala som aj pocas celej stimulacie, ale nie z maternice ako pri menzese, ale z posvy, kde mam endoloziska. Tie reagovali na stimulku tym, ze krvacali. Vystelku maternice som mala v poriadku, aj krcok cisty. Tajne dufam, ze zasa krvaca len lozisko a nie je to menzes........ ale ratam uz s najhorsou alternativou...takze nebudem sklamana. Dalsi pokus bude hadam uspesnejsi 🙂
Dnes som 6 den po ET. Chodim do Gyn-Fiv.

ursula5
3. okt 2011

@adlerka krásnu správu si napísala 🙂 aj pre mňa aj všeobecne ja to cítim tiež tak podobne 😎
takže som mala vklad o 7 dní neskôr 😀 tak ja stále dúfam, že nie je nič stratené a verím tomu, ja hodne čítam 😉 ale aj ručné práce som kedysi robila, ale to ma akosi neláka začať od znova, ale možno ak budem mať pozitívny test začnem štrikovať aj vyšívať 😉

ursula5
3. okt 2011

@dasyka ver si trošku hádam to bude Ok a ak náhodou nie hor sa do ďalšieho pokusu 🙂

deni73
3. okt 2011

@jajka1980 Ahoj, nie každá žena má špinenie, ja som vôbec nemala, ani kvapku, iba dosť silné krče na 9. deň. Ani odvtedy nemám také problémy, skôr sú iného charakteru - nevoľnosť, ospalosť atď. 🙂

dasyka
3. okt 2011

@ursula5 presne tak 🙂

jajka1980
3. okt 2011

@adlerka ...ahoj a diky za spravu...ano, teraz v stredu mám isť na krv...dúfam,že všetkpo dopadne dobre...dám vedieť ....výsledok.. 🙂 😉

depa
3. okt 2011

ahojte kočky vo štvrtok som bola na ket po akej dobe sa može testikovat trocha sa ojim čera som mala krv potom to prešlo do nedeho vytoku aj dnes mam ešte trocha hnedy výtok neviem čije to zle ale už po tolkych snaženiach mam boja....

jajka1980
3. okt 2011

@deni73 vdaka za spravičku, lenže ja nemám skoro žiaden problém, len trocha bolesť v prsiach a sem tam pichnutie vo vaječníku...to je asi všetko...žiadna ospalosť, práve naopak...večer mám problém zaspať,,.. 😀 Ale uvidím v stredu...idem na krv..tak dufam,že bude všetko OK.. 😉

lara16
3. okt 2011

ahojte, môžem sa k Vám pridať?...som dnes 14. deň po ET vkladali mi 2 embr. ...nemala som vôbec žiadne bolesti podbruška, nič...od 7 dna po ET som si začala robiť testy ...psycho strašné... 😀 od 8 dňa slabá čiarka...každý deň som poctivo testovala...a nie raz... hneď dva krát...ráno aj poobede 😎 ...ciarka postupne tmavla, na 10 deň som začala ružovo špiniť 😒 ..11 deň krv HCG 42,4...dr. povedal, že je to málo...a že asi nič...v testoch som pokračovala a čiarka stále tmavla....aj keď už som moc neverila...dnes som išla na krv do centra a HCG 480 🙂 ..dr. povedal, že je to úplne normálna hodnota...že sa nemám báť ,.... a inak každý deň od obeda ružové špinenie...a večer normálne slabé krvácanie asi 5 minút...a zas nic 😝 ...dr. povedal, že to môže byť a nezostáva nič len čakať...

renkita
3. okt 2011

@jajka1980 Ahoj, ani ja som nemala ziadne priznaky, ani to povestne zahniezdovanie, nic len sem tam pichnutie a len tak jemne citlive prsia no a na 10 den po ET som mala pozitivny testik a na 14 den HCG 1166 tyzden na to dutinka na UZV mala 9,5 mm. Teraz som zacala 7tt a stale mi nic neni. Prsia stale len tak light, sem tam pichnutie v maternici. Tiez nemozem vecer zaspat a kazdu chvilku som hore a skoro rano uz buntosim. Takze klud, kazda sme ina a nie kazda musi mat tehu priznaky. Niektora ich ma hned a niektora neskor, alebo vobec. Drzim vsetkym palceky 😉 😉 😉 😉

nikitka2
3. okt 2011

@surik ahoj ja som bola v sobotu na vklade a tiež čakám na prvé signáli rada by som sa dostala ku téme ako rýchlo sa prejavilo že sú žienky tehotné

zuzancek22
3. okt 2011

@renkita presne ako opisuješ ty, tiež mal len také občasné pobolievanie v podbrušku ale inak ani neviem, že som tehu, a tiež večer nie a nie zaspať a skoro ráno už sa vrtím zo strany na stranu a myslím si že ešte zaspím ale už sa mi to nepodarí. bodaj by to takto bezstarostné a bezbolestné zostalo dokonca

nikitka2
3. okt 2011

@adlerka ty si prípad som sa nasmiala ked som čítala tvoj príbeh o vklade a cválaní po Blave a rušnom víkende.Ty si to zvládla na 1.Ja som odychovala 1 den a druhý den som tiež behala po meste ešte aj na stavbe. Som sa aj zlakla ked som zostupovala zo zvýšeného schodu či som si dačo neurobila..ale ešte musím čakať týžden kým si urobím prvý test.Tebe želám aby si to takto zvládla do konca takým reským cválaním 🙂

nikitka2
3. okt 2011

@ursula5 ahoj ja som bola na vklade v sobotu a tiež sa mu prihováram či je ešte u mňa nech to so mnou vydrží a aj sa modlím deviatnik a krásnu modlitbu ku sv.Gerardovi o dar materstva

nikitka2
3. okt 2011

@ursula5 ahoj ja som bola na vklade v sobotu a tiež sa mu prihováram či je ešte u mňa nech to so mnou vydrží a aj sa modlím deviatnik a krásnu modlitbu ku sv.Gerardovi o dar materstva
@ursula5 aj mne vkladali 1blastocystu a tiež som prvý krát po IVF.Ty si kedy bola na vklade, ja v sobotu

nikitka2
3. okt 2011

@misik1 aj ja sa chcem pripojiť ja som bola na vklade v sobotu tak len čakať a čakať

lara16
3. okt 2011

@ursula5 vôbec sa nevzdávaj ja som žiadne špeciálne príznaky nemala a tiež špiním...dokonca večer slabé krvácanie...a konečne po 3 rokoch dve čiarky...a snažím sa veriť , že aj ostanú... 🙂

lara16
3. okt 2011

@renkita mala si PK ?

ursula5
3. okt 2011

@nikitka2 ja som bola na vklade 24.9. minulý týždeň 🙂 dnes je 9 deň

ursula5
3. okt 2011

@lara16 tak teraz si ma potešila 😀 😀 😀 že Ti nič nebolo a nič si necítila a ešte si aj špinila a si tehu, gratulujem hneď sa mi zlepšila nálada a pekne si ešte chvíľku počkám, ja som dnes 9 deň a od včera som začala trošku špiniť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre