Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
27. jan 2013

@siinda moja este moze ukazat nic nie je stratene

siinda
27. jan 2013

@kuspitka no ved prave ..vydržim do štvrtku kedy mam dostat mrchu..ty sa ako citis?

kuspitka
27. jan 2013

@siinda ja ako keby ma prexiel valec

siinda
27. jan 2013

@kuspitka moja dnesna cinnost: rano som dostala ranajky do postele..neni to pravidlo,,tak som lehnila do desiatej potom o jednej saom navarila vegetariansky obed -na radost mojho draheho a psa a o tretej sme isli pred dom hadzat Sinde lopticku a robit lad na klzisko,,potom som znovu spala o siestej som dojedla cestoviny a zase spanok...no a to sme chcel ist aspon do kina a nedalo sa

kuspitka
27. jan 2013

@siinda oja ana teste nemas ziadneho ducha?

siinda
27. jan 2013

nemam apsolutne nič,,ale je to 6-ty den tak neviem ci este fakt neni skoro,,ty kedy testujes?

lamilka
27. jan 2013

@siinda no ja som nemala vobec nic ten 5 den.ale ze naozaj sa oplaca robit test od toho 10 dna.ja som teraz vyskusala urobit si ovulacny...joj som šiška,ale som nasla aj taku temu, na nom mam taku slabucku ciarocku tak neviem...dnes som 7 den...no neviem kedy sa odvazim urobit si tehu test, zajtra mam dostat menzes a okrem brucha ma uz bolia aj krize,bojim sa rana

lamilka
27. jan 2013

@siinda inac teraz pozeram ze si mala 21.1. ket, ja som mala ten den et 🙂 ,tak teraz neviem to sa uz pocita aj den vkladu?

siinda
27. jan 2013

@lamilka no moja tak si nerob test este dva dni,,lebo to človeka odradi a preco je dobre si robit ovulačný test,,lebo tiež jedna kočka ich tu ma dfotene a su na nich dve čiarky a co ukazuju to teda neviem,,ja mam dostat mrchu vo stvrtok..akolký pokus?

siinda
27. jan 2013

@lamilka den vkladu je nultý..a neviem ci sa to tak rata aj pri KET ale ked som bola prvýkrat na vklad kontrola mala byt o 10-12 dni a po KET o 14 dni..

anika142
27. jan 2013

@lamilka ja som mala ET 23.1. den vkladu sa nerata.

kuspitka
28. jan 2013

Dievcata ktore ste robili test po ET na 5den?

lamilka
28. jan 2013

@kuspitka ahoj, ja som si robila na 5.den.ale bol uplne biely,negativny.uz by som to nerobila,vyckaj este.

kuspitka
28. jan 2013

@lamilka a to bolo kolko dni po pregnyle?
Ani nejdem robit len som zvedava

lamilka
29. jan 2013

@kuspitka to bolo 12 den po pregnyle.

poppy28
2. feb 2013

@siinda ahoj moja tak sa tu zase vidime 🙂 a kukam ze si 6 den po ja som dnes 4 den tak sranda dufam ze tentoraz nam to vyjde co povies 😉 a citis sa ako?

kathrin17
4. feb 2013

ahojte baby tak ja to mam tiez za sebou....vcera sme boli na vklad.Juuuuuuj len o deviatej som vstala a uz mi pripada,ze som hore aspon 12hodin, ten cas sa neskutocne pomaly vlecie, az sa mi to nechce zdat.Je to sila.Aj vam to ide tak priserne pomaly?

siinda
4. feb 2013

@poppy28 ja som bola na krv a je neg., ale už som to vedela ja som si robila na 5 den test a nič..tak som to už čakala,,no neviem ako dalej ☹
ty sa ako cítiš?

yasminne
4. feb 2013

ahojte zienky tak ak mozem pridam sa medzi vas, snad ten cas bude ubiehat co najrychlejsie pre vsetky co sme po ET 😉

kathrin17
4. feb 2013

@yasminne ahooooooj Lucinka 😀 tak to som rada,ze budeme cakat spolu 😀 ako sa mi mas?

yasminne
4. feb 2013

@kathrin17 ahoooj no teda tak to som necakala ze sa tu stretneme 😉 vidim ze si po ET ! Ja som mala vklad minuly tyzden vo stvrtok. Tak budeme cakat na verdikt spolu. To je vase prve IVFko?

kathrin17
4. feb 2013

@yasminne nooo tak to si o par dni predo mnou 🙂 ano nase prve IVF....verim tomu ze uspesne, mame este styroch mrazacikov, tak aj z toho mam docela radost.....a vy ako?Ako sa citis?

yasminne
4. feb 2013

@kathrin17 no sranda po rokoch iui sa stretame pri IVF 😉 pre nas to olo druhe IVFko ( v maji bolo prve). Kolko mate embryjok? My sme mali len dve a tie mi vlozili. Srasne moc si prajme s mm, aby sa ujali obe 😉

yasminne
4. feb 2013

@kathrin17 tak to gratulujem k mrazacikom, no mne bohuzial odobrali len 4vajka a len tri li zrele a len dve sa oplodnili ☹ tak som bola smutna, ale je to na druhej strane uspech bo v maji po stimulke najvyssej moznej som mala len jedno vajko a to sa aj oplodnilo ale neujalo sa to...tak teraz sa velmi nadejam ze by to uz mohlo konecne vyjst.

kathrin17
4. feb 2013

@yasminne nam odobrali 12vajok, zrelych bolo sedem, oplodnilo sa sest a vydrzalo ich pat a z toho jedno mam v brusku, takze mame 4 kvalitnych mrazacikov, chvala bohu....dufam,ze nam to vyjde....a tebe to prajem este o to viac,ze mas toho za sebou strasne vela moja....juuuuj moc ti drzim palceky a zo srdca ti to prajem....ja som nikdy na IUI nebola, pretoze u nas by to nemalo vyznam, kedze manzel ma katastrofalny SPG, tak sme sli rovno na IVF

yasminne
4. feb 2013

@kathrin17 Dakujem Katka! ale mala si krasnu urodu!!! tak urcite budete mat coskoro uzlicek statia na rukach 😉

poppy28
4. feb 2013

@siinda boze to ma mrzi asi sa citis nahovby co? ja nic nejako nepocitujem ziadne neobvykle priznaky ale som este len 6 den tak este dufam ze sa hadam podarilo dnes som skusila test a nieco tam bolo len neviem ci to nenabehne ten dusik ked sa namoci ten test ved ta ciarka tam fyzicky znazornena je tak sa chcem pozriet vecer ked pridem ci to zmizlo alebo je to tam este vidiet a uvidim zase o tri dni ale tiez sa bojim ci sa to podarilo a mas este nejake zamrazene? ja som musela ist po tom prvom IVF teraz na druhe lebo prvy krat nam neostali uz ziadne vajka tak som zase nadopovana hormonmi teraz nam ostalo 3 vajka zo 14 no tak mame este dva pokusy tak sa si hovorim ak nie teraz hadam dalsie 😒

ria191
4. feb 2013

@poppy28 určite tam niečo je, inak by bol snehobiely to mi ver 😀 😀 😀

poppy28
4. feb 2013

@kathrin17
@yasminne ahojte baby tak vam drzim palceky ja som tiez 6 den po ET tak tiez sa tak nejako utesujem ze hadam to vyslo, my mame za sebou teraz druhe IVF po prvom sme mali z 11 vajok oplodnenych 7 a vydrzali 3 a jedno z toho sa nejako pokazilo tak ostali len dve a tie sme tiez dali vlozit obe, zial neujali sa tak sme na druhom pokuse teraz nam ostali zo 14 vajok 3 😒 je to beh na dlhe trate musite mat kopec trpezlivosti a dobru psychiku inak je to hruza ale zvladneme nie? 😉 ved sme nejake baby kamaratke to teraz po 5 razoch konecne vyslo tak treba verit 😉

poppy28
4. feb 2013

@ria191 to myslis vazne? ja som ze mozno si to nahovaram lebo aj prvy krat som tam nieco videla ale potom to zmyzlo tak uvidim vecer ci tam nieco uvidim ked bude suchy ale bojim sa ze to bolo len tym namocenim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre