Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chevalbleu
12. okt 2015

@vevericka13 jeeej ciarky su pekne, ale ktore su novsie, postupuje to zhora dolu a zlava doprava?

malik
12. okt 2015

@meli8412 uz som tambola pred tyzdnom a povedal,ze nemam cystu, ze sa to tam zrejme pripravuje.zrejme ma taha aj jazva po sekcii.

vevericka13
12. okt 2015

@chevalbleu na prvom je z lava posledna a na druhom je spodna posledna. ja velmi dufam, ze to este zosilnie do stredy

vevericka13
12. okt 2015

@malik mas bolesti? ja mavam tiez dost casto bolesti

meli8412
12. okt 2015

@malik Kolko si po sekcii? Je to mozne. A spravila ti utz?

malik
12. okt 2015

@vevericka13
@meli8412 bolesti ako bolesti. Skor tlak, tahanie...neviem to opisat. Zrejme sa embryjko uhniezdilo na tej lavej strane.nemam ich stale. Vcera napr vobec. Hej robil utz. Zatial vsetko ok, videl vysoku sliznicu zatial. Presne pred tyznom. Rodila som na jar 2011. Ale jazva na maternici moze tahat.

meli8412
12. okt 2015

@malik Moze, u kazdej je to ine, nastastie po malej pri malom som nemala s jazvou problemi, zatial ani pri tomto tehu, sice, este je to skoro, ale uvidíme 🙂 To som rada, ze vsetko bolo poriadku, drzim palce.

malik
12. okt 2015

@meli8412 dikes 🙂

leto79
12. okt 2015

baby, poradte - som 5. den po KET, nevydrzala som a testla som. Test negativny. Pred takmer 5 rokmi som mala po ET na 5. den uz slabulilinku ciarocku. Je v tomto rozdiel medzi ET a KET? Pisala som do inej temy, ale tu to zije viac 😉

malik
12. okt 2015

@leto79 kolkodnove ste vkladali, po pk?ved 5 den je priserne skoro. Kazda to mame naozaj inak.

leto79
12. okt 2015

@malik neviem kolko bola pk, vkladali expandovanu blastocystu. Ja viem, ze je velmi skoro, aj som planovala testnut najskor az v piatok, ale nevydrzala som to, kedze po ET uz 5. den sa cosi crtalo....

ria191
12. okt 2015

@leto79 áno je rozdiel pri ET a pri KET-e preto sa aj test po kete robí až na 14. deň po KET-e ukazuje test neskôr veľa šťastia 😀 😀 😀

malik
12. okt 2015

@leto79 budv klude, naozaj po ket beru radsej krv az na14 den. Za take 2-3 dni by simohla mat uz dusik na teste. Drzim palce!

leto79
12. okt 2015

@malik
@ria191 testnem v stredu, isto nevydrzim cakat do piatku 😀 Dufam, ze sa cosi nacrtne... Myslela som, ze to nebudem az tak prezivat, kedze jedno ET sa podarilo a dieta mam, ale zjavne som sa mylila 😨

malik
12. okt 2015

@leto79 ja toto tehu a cele ivf prezivam este viacej ako pri malej. A to som si myslela, ze urcite nebudem, a tetov co som pokupovala, som nemala ani pri dcere 😀 vzdy ma nieco prekvapi.

leto79
12. okt 2015

@malik hlavne ze sa zadarilo 🙂 Takto by som si to predstavovala, prvy ET uspech, prvy KET tiez 😀 . No mozno vela by som chcela 😀

dancez
12. okt 2015

@vevericka13 aj mne si myslim to radto pomali neboj sa alebo choj zase na hcg.
@malik aj ja som nakupila testov 😉
Ja som zacala od 8 dpo

leto79
12. okt 2015

baby ja nveim, testla som asi pred 2 hodinami - gravitest 10

meli8412
12. okt 2015

@leto79 Tolko uz netestuj 🙂 , pockaj 1-2 dni a skus z ranneho mocu, alebo skus nejaku inu znacku alebo na prud mocu.

malik
12. okt 2015

@dancez krasne, gratulujem, uz si bola na utz? Ake si mala hcg?
@leto79 uvidis neskor, zda sa, ze je tam dusik.

dagmarik
12. okt 2015

Baby, chcem sa opýtať , vo štvrtok ma čaká OPU, moje druhé IVF. Pri prvom ET nikto neriešil výšku sliznice, pozornosť sa tomu venovala až pri KET. Akú máte skúsenosť vy? Zisťovali Vám pri ET výšku sliznice? Ďakujem

vevericka13
12. okt 2015

@meli8412 rano som teda skusila aj iny test, bol to druhy ranny moc a poobede ked som na to kukla sa to neako stensilo 🙂 to som este nevidela 🙂

malik
12. okt 2015

@dagmarik ano, vzdy je potrebna dostatocna vyska, sliznica sa pri et az tak neriesi, lebo sa predpoklada, ze vdaka stimulacii porastie. Drzim palce!

malik
12. okt 2015

@vevericka13 uschol 😀 krasny testik..

dancez
12. okt 2015

@malik na hcg som bola 10 dpo a mala som 156 a na uzv idem teraz v stredu, konecne

vevericka13
12. okt 2015

@malik ale ten uschnuty sa nerata a mokry bol slaby...mne uz asi porazi, neurobim uz ni jeden test, lebo to nevyzera dobre, nech sa zbytocne nestresujem

dancez
12. okt 2015

@vevericka13 kedy ides na hcg?

vevericka13
12. okt 2015

@dancez stredu, to bude 14 dni po et

meli8412
12. okt 2015

@vevericka13 Podla mna je ta ciarka viditelna, dobre sice nie je taka tmava, ale je tam. Mas pravdu, divne, ze tak sa ztensila. Mne tiez na tomto teste bola bledsia, ako na iných. Ta vrchna bola 13.den

malik
12. okt 2015

@vevericka13 nestresuj, vies kolko zien mali slabe testy a vysoke hcg. Takze si myslim, silne // este pridu. Pozri, tiez s mala silne az ten 17 den po et...
@dancez takze sa podarilo prirodzrne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre