Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella1303
4. apr 2012

@bique ja uz od piatku moj vysledok viem. Bohuzial negativny😢 ale mame este 6 mrazacikou tak sa koncom juna chystam do bija;) ale este si dam porobit asi vsetky tie testy. A tebe drzim zajtra päste. A to ze bol test neg. Nic neznamena. Sak vies ta baba co mala pozitivne testy a krv negativnu.ja uz na testy neverim. Aj mne vysiel jeden pozotivny a o par dni som si urobila dalsi a bol negat. Takze ani ty sa testami nestreuj!

tamburetka
4. apr 2012

@bique dakujem za info, ja v tomto zatiaľ len tak tápem. my sme vpodstate obidvaja zdraví, mali sme vždy výborné výsledky všetkých možných testov, akurát mne zistili neprechodné vajcovody! ja som strašne, strašne dúfala že sa nám to podarí prirodzene ked som bola tesne po prefuku, nakoniec sme išli do tohto, aj ked sa priznám, že som dvakrát z toho nadšená nebola, vadilo mi to ako sa zdravá žena začne takto umelo dopovať a začnú jej robiť s telom čo nie sú tak úplne v súlade s prírodou.ale zas chvalabohu za to že takáto metoda vôbec existuje...ale tak som si hovorila že ked sme obaja v pohode, aj odber bol úspešný, tak že tento jediný problém by nemal brániť tomu aby sa mi všetko hladko uchytilo ako keby som prirodzene otehotnela...je mi ľúto tvojich anjelikov... 😢

tamburetka
4. apr 2012

@bella1303 to máš super že ešte 6 mrazáčikov 😉 my už len jeden, ale aj ten by sme vyskúšali. veru, zajtra sa dozviem viac z krvi, dnes ma ten test rozhodil.

karkana
4. apr 2012

@bella1303 to mi je ľúto,ale ešte máš nadej,nie ako ja,ja som mala vložene 23embrií,ked si nato pomyslím,je mi do plaču,koľko a ani jedno z toho sa nezahniezdilo, 😢 ☹ hm,a teraz sa snažím nejak s tým zmieriť,čo sa mi veľmi nedarí,

bella1303
4. apr 2012

@tamburetka drzim palce 🙂 urcite bude krvicka pozitivna.na testy kasli vobec im uz neverim

bique
4. apr 2012

@tamburetka nevesaj hlavu, ak by to nahodou teraz nevyslo, tak nabuduce urcite vyjde 🙂 a ked nie je iny problem ako vajcovody, tak by nemal byt ziaden problem ani otehotniet...a testom neverim, lebo vsak bola tu kocka, co mala viac testov pozitivnych a krv bola negativna ☹ takze zajtra sa uvidi 🙂 budeme na seba mysliet 😅 😕 ono aj pri prirodzenom otehotneni nie kazde tehotenstvo je uspesne, len o tom vela zien nevie, lebo to skonci tak, ze po ceste vajcovodom sa v maternici neuchyti...priroda to zariadila tak, aby to bolo co najlepsie 🙂 pri ivf je to horsie o to, ze telo dopujeme hormonmi co samozrejme vplyva na psychiku, okrem ineho, a od vlozenia embryjka vieme, ze sme "uz" tehotne, takze je to na psychiku este vacsi zaberak....treba mysliet iba na to, ze raz to musi vyjst a aj vyjde

bella1303
4. apr 2012

@karkana este stale dufam.bolo to moje prve IVF. to peco vam ani raz nevyslo??aj vam to povedali?Ale klobuk dole,ze si to podstupila tolko krat.ja som sa rozhodla ze minienme mrazacikou a potom este druhe IVF a ked ani raz nevyjde tak si babo adoptujeme.sa mi dokonca minule snivalo,ze sme si adoptovali take 2rocne dievcatko.modre ocka a cierne vlasky malo 🙂

bique
4. apr 2012

@bella1303 tak to mi je luto, ze ti to nevyslo, ale my sme silne zienky, takze hlavu vztycime a ideme dalej 😉 a jasne, viem o tych pozitivnych testoch...vsak som sa aj na testovanie uz vykaslala, skusila som raz na 10ty den zo zvedavosti, ale nic som na nom nevidela...takze kaslat na to, aj tak to neovplyvnim 😠 v pripade neuspechu ideme hned do druheho ivf, po stymulke od prveho ivf presli uz takmer 2roky....my uz mrazacikov nemame 😖

bique
4. apr 2012

@karkana ach jaj...23? to sa aj tolko moze? tak to si si uz zazila ☹ aj ti povedali, aka je pricina, ze sa neuchyti?

karkana
4. apr 2012

@bella1303 desať rokov som cestovala ,len skušala,celkovo mi robili odber 5krat, 3krat zbytočne ,vajok som mavala celkom dosť,embrá zdravé,aj predlženu kultivaciu sme mali,,mm je tiež zdravý,ja tiež len nemam vojcovody,raz mi vyšlo hcg50,nízke ale išlo to len dole,a prečo?hm,že patrím medzie tie ženy,ktore su zdravé,ale bohužial moje telo sa tomu brani,vraj,asi by mi pomohli heparíny ale mam alergiu a Anopyrin mi bol slaby,ani protilátky nič,všetko som mala OK,tak mi to pripada,že sa len vkladalo,vkladalo,ale že by sa zamýšlali nejak,že prečo,to nemôžem povedať,no teraz som mudrejšia a ináč by som to všetko riešila,ale už je neskoro,

karkana
4. apr 2012

bique tri krat mi po tri embriá vložili,to som verila,že ked si dam tri,že sa to podarí,a predsa nie,no preto tak veľa,lebo som sa s tým nevedela zmieriť,že budem bez ,tak stale dokola ,a ešte ked som videla,ako sa môj manžel trápi,tak som musela,i ked som už mala toho všetkého dosť,až teraz konečne mm suhlasil s adopciu,tak konečne sme trochu šťastní 😖 aspoň že tato možnosť je

bella1303
4. apr 2012

@bique co uz nemoze to kazdej vyjst na prvy krat...ja verim ze nam to cez leto vyjde.neviem preco,ale som o tom presvedcena.este aj astrologicka povedala,ze cez leto otehotniem 🙂 nam sa uz raz podarilo aj bez IVF,len s liekmi na ovulku,ale bohuzial sme o babo v 5 tt prisli ☹ zajtra hned ako budes vediet vysledok napis.urcite bude pozitivny a nas ostatne to nakopne a budeme verit,ze aj nam to vyjde

jajka1980
4. apr 2012

@bique ahoj moja..No vidíš aká som pipi?? A vystresovalo ma to riadne..dokonca som si aj poplakala a z toho smútku aj zaspala na hodinku..
Ja som dnes 9 deň...No neviem, čo ma to napadlo...
Tebe držím zajtra moc moc palce..budem na teba myslieť..
Ja idem zajtra na gyndu pre lieky..No večer prídem pozrieť, ako sa nám ( škeríš) z výsledku..
Verím, že budeš oficiálna tehulka..
Tak prajem len a len pozitívny prístup a čakám pozitívnu správičku..
Pa a držte sa.. 😉
No ja som už v pohode... 😵

jajka1980
4. apr 2012

@makovicka53 Aj ty sa drž...a mrcha? Tá nech ide kade lahšie.. 😵 😉

bella1303
4. apr 2012

@karkana nechapem tych lekarov..preco sa neznazia zistit pricinu.aj to ked chces ist na neake testy tak sa musis pytat sama.ja som bola sice len prvy krat na IVF .na zaciatku som bola s lekarmi dost spokojna.ale potom ked som prisla na krv s tym ,ze spinim a nikto sa somnou ani nebavil,len mi dali papier do ruky a poslali ma zaplatit test na HCG(som samoplatca) a povedali,ze sa ozvu.s toho som bola dost sklamana

bique
4. apr 2012

@jajka1980 ty si teda riadne pipi 😀 no ale vsetky sme a asi to k tomu patri 😀 ja som fakt na zajtra velmi velmi zvedava, lebo test som uz nerobila 🙂

bique
4. apr 2012

@karkana joj moja, tak to si si presla ☹ ja som bola pred ivf aj na hematologii a vsetky vysledky boli ok...tak dufam, ze sa nam to opat podari....drzim ti velmi velmi palce

tamburetka
4. apr 2012

@bique no presne, presne si to vyjadrila...je to veľký nápor na psychiku ked človek stále chce aby všetko bolo inak...ked má okolo seba ženy, ktoré si - poviem to tak nahrubo - ľahnú do postele a sú tehotné, jak si naplánujú, tak majú. je to pravda, aj pri prirodzenom otehotnení nie je nič isté, je to stále lotéria...ale ked už žena toto všetko podstúpi, malo by to mať väčšie predpoklady, väčšiu záruku...ale to by aj lekári museli mať trochu iný prístup, niekedy sa mi zdá že na každú pacientku pozerajú tak šablonovito, ale každá sme iná, máme ine telo, iné reakcie organizmu...mne naplánovali hormony, moje telo sa s nimi nejako neskamarátilo, dr. mi to skoro ako keby vytkla, že moje vaječníky nereagujú tak ako by mali...no nič, musíme si len palce držať navzájom, povzbudiť sa a fakt veriť že to vyjde...ja dám zajtra určite vedieť...

bique
4. apr 2012

babulky, idem ja uz od pc povenovat sa muzikovi 😀 lebo ze ja uz mam za muza konika 😀 😀 😀 dobru nocku...ahojteee

jajka1980
4. apr 2012

@bique No už to viem..asi to bol nejaký skrat v mojom tele, lebo ja som nechcela vôbec testovať..
Už mi je ale dobre..som zasa plná elánu..Pomohla mi k tomu Ursulka a Katka..tie ma veľmi ukludnili..
No tebe držíííím moc moc palce..a verím, že JE TO TAM... 😵
Tak sa drž a zajtra budem na teba myslieť..
A sľubujem, že testu sa už nedotknem.. 😉

jajka1980
4. apr 2012

@bique Aj tebe dobrú noc a sladké sníčky..a zajtra veľa energií a nezabudni potom napísať pozitívnu správičku.. 🙂 😵

mabumi
5. apr 2012

@makovicka53 no ako sa mas dnes? brusko stale boli? to este nic neznamena 😉
drzim palce

momo32
5. apr 2012

ahojte dievčata mna ET len caka v sobotu a dala som si predlzenu kultivaciu a den transferu mi vychadza na 21DC nieje to uz neskoro?lebo uz teraz ma pobolieva brucho ako keby mam dostat a to beriem uz od pondelka utrogestan,ja neviem mozno len vela nad tym rozmyslam,lebo velmi chcem aby sa to uz konecne podarilo.je to moje druhe ivf a velmi sa bojim aby sa nieco nepokazilo.......držim vam vsetkym palce 🙂

makovicka53
5. apr 2012

@jajka1980 dakujem 🙂 pracem ju kade lahsie 🙂...dnes je to zatial OK aj bolesti ustupili 🙂 klop klop klop

makovicka53
5. apr 2012

@mabumi ahojky dakujem ...dnes je to lepsie....zatial neboli ....den je pred nami tak uvidime... 🙂 ...ty sa mas ako?

ria191
5. apr 2012

@momo32 neboj sa aj ja som to tak mala pri 1. IVF a keď som sa pýtala doktora či to nebude problém, tak povedal, že cyklus je vďaka utrogestanu úplne iný a zrovna utrogestan pripravuje telo na tehotenstvo takže všetko je úplne v poriadku a treba iba veriť čo je podľa mňa najťažšie tak veľa šťastia a viery 🙂 🙂 🙂. Verím a dúfam, že sa to veľa kočkám vďaka IVF podarí či skôr alebo neskôr ale podarí sa to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mabumi
5. apr 2012

@makovicka53 no tak to je supeeeeer 😅 😉 ze to prestalo. to bude fajn 😉
ja nic, ani sa nejako extra nesledujem, len stresy, ale uz je to lepsie, zosviatkuva sa 😎 😀
ale v skutocnosti na to aj tak stale myslim 😒

makovicka53
5. apr 2012

@mabumi hehe ved toto ono sa to neda uplne odmysliet...tiez mi pomaha ze chodim do prace....no nechajme sa prekvapit 🙂 ... juuj brucho sa uz ozyva....drzkaj sa

zuzu00
5. apr 2012

ahojte baby, ja som dnes 10 po ET, už som nevydržala a urobila som si test- ale bol negat, tak som z toho dosť nanič.....

momo32
5. apr 2012

@ria191 dakujem ti to som potrebovala počut" asi pretanem o tom tak vela rozmyslat ale da sa to,necham to tak aj tak sa stane čo sa ma stat a nema zmysel sa stresovat 😉 každa z nas čo sme tu to pozname aj ja verim že raz sa podari ved tu nieje ani jedna čo si to nezasluži už len preto kolko sme si preto vytrpeli a budeme raz najlepšie mami na svete 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre