Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majka2309
25. jún 2012

baby robila som si testik...mrknite nan je v mojom albume a dajte svoje nazory prosim,lebo mne sa zda ,ze tam nic nieje☹

gelinka75
25. jún 2012

@majka2309 ahoj, kolko si po ET?

cora41
25. jún 2012

@cuculik1 dakujem, si mila, az na to, ze ked ma clovek 42 rokov, tak potom rata kazdy mesiac..cim neskor, tym horsie 🤐

cuculik1
25. jún 2012

@cora41 viem, mam sesternicu , ktora sa roky snazila, skusili vsetko a nakoniec jej presne v 42 vyslo iui.....

cuculik1
25. jún 2012

@majka2309 ktory den po ten testik je? urcite tam druha ciarka je.super.

majka2309
25. jún 2012

@cuculik1 ...obil mi ET 15.6.takze dnes 10 den ak neratam den prenosu

cuculik1
25. jún 2012

@majka2309 a to bolo ET akeho stareho embryjka? je to super, drz sa

majka2309
25. jún 2012

v pondelok bol odber 11.6 a 15 prenos

melisska
25. jún 2012

@majka2309 🤐 🤐 🤐 🤐 mas // super 😉

cora41
25. jún 2012

baby, doktor mi odporucil denne uzivat DHEA...poznate to?

bique
25. jún 2012

@kuspitka zajtra bude 5ty den, cize 5ta davka, picham na obed, takze na 6ty den idem na kontrolu rano a ked bude treba, tak pichnem na obed uz upravenu davku....ale ja mam ine, ako budes pichat ty...

bique
25. jún 2012

@cuculik1 ahoj...ja chodim do KE-Spln...tam je mrazenie uz v cene ivf......u nas stal ket lieky cca 13eur a samotny ukon 90eur...poplatok zahrnal vsetko, aj rozmrazovanie a kultivaciu 24 hodin...za uskladnenie mrazenych embryjok je rocny poplatok 70eur......viem, ze v niektorych centrach mozu ist na ket hned, aj viac ket cyklov za sebou, u nas je stale pauza tak, ze ak je to neuspesne, tak sa caka po vysadeni hormonov na mrchu a na dalsi cyklus, ked dostanes, tak pocas prvych 3 dni zacinas brat estrimax, cca o 14 dni je potom vklad, pred vkladom 4 dni uz zacinas brat aj utrogestan....no, ale v kazdom centre maju ine postupy, predpisuju ine lieky....drzim palce

bique
25. jún 2012

@cora41 DHA je mastna kyselina...ako listova, take nieco, DHA je hlavna strukturalna mastna kyselina v centralnom nervovom systeme a je klucova pre rozvoj mozgu...je sucastou multivitaminovych doplnkov pre obdobie planovania tehotenstva a tehotenstva....calibrum to neobsahuje, ale su ine vitaminy, ktore tuto kyselinu obsahuju....DHAE je hormon urceny na budovanie svalovej hmoty a redukciu tuku v organizme a ma aj ine rozne ucinky...v USA je volne dostupny, v EU je jeho volny predaj zakazany....tak neviem, co ti odporucil, ci jedno alebo druhe, ale dhae je iba na predpis...je to hormon

bique
25. jún 2012

@cora41 hadam som nieco poradila 😉

bique
25. jún 2012

@cora41 nasla som diskusiu aj na konikovi...tak prosim link: https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/dhea-alebo-ine-moznosti-na-zlepsenie-amh/ alebo odbornejsie http://www.sportujeme.sk/fitness/hormon-dhea ....normalne ma to zaujalo 🙂

bique
25. jún 2012

baby, ja zasa nebudem spat ☹ zasa sa mi brucho zacina nafukovat 😝 do nepricetna

kuspitka
26. jún 2012

@bique ja mám pera a picham davku 112,5

cuculik1
26. jún 2012

Rano som si robila test, pockala chvilu, samozrejme snehobiely.....mrknem o pol hodku a je tam duch....tak neviem nakolko objektivne je to....inac uz asi dva dni ma menej bolia bradavky, teda jedna ma uz neboli vobec...tak len si pockat....dnes tu mame aspon pekny slnecny den, hned ina nalada ako pri vcerajsom uprsanom .

javi37
26. jún 2012

@cora41 Zlatko moje, myslím na Teba, musíš byť silná...raz to musí vyjsť, jednoducho MUSÍ. Dovtedy to budeme skúšať, kým to nevyjde. Ja sa nevzdám, NIKDY. A dúfam, že Ty tiež nie 😉 . Včera som tiež preplakala celý deň, pri každej pomalejšej pesničke sa mi tlačia slzy do očí a tiež sa rozplačem, iba čo sa ma niekto spýta, ako sa mám. Včera som volala Hermanovi, povedal, že má v júli samé konferencie, tak že na KET už len v polke augusta.

ria191
26. jún 2012

@majka2309 je to jasné si tehuľka a chvalabohu patríš do tej druhej skupiny. Veľmi sa teším 🙂 🙂 🙂

cora41
26. jún 2012

@javi37 aho moja, mrzi ma, ze TI to nevyslo, ale mas absolutnu pravdu, raz to vyjst musi...Ja som este vcera volala Hermanovi, tak sme sa dohodli, ze ked dostanem mrchu, tak sa na mna pozrie ( zlaty... 😉 ) a povedal mi, ze teoreticky mozme ist do dalsieho IVF hned..aspon som teda nebola uplne zdeptana..Manzelino ide na vysetrenie na andrologiu na buduci tyzden, tak aspon nejaka pozitivna sprava, lebo sme sa mu nemohli dovolat cely mesiac...a ako som uz pisala, kazal si mi zohnat ten hormon, tak hladam..Ako sa moja drzis? myslim na Teba

cora41
26. jún 2012

@bique vdaka moja, aj ja som to vcera trochu studovala, tak uvidim, kde ho ziskam...Srdecna vdaka..a ty? co mas nove? pa

kuspitka
26. jún 2012

dievčata aj vy ste boli unavené veľmi cez IVF

hencidlo
26. jún 2012

@kuspitka hrozne a este k tomu aj leniva 😀

kuspitka
26. jún 2012

@hencidlo moja mna hlava boli strasne a len spat sa mi chce.ja neviem,ako to prezijem,treba mi tolko veci robiť a este mala si chce stale citat knihy asi odpadnem uz.a este aj tu vodu musim pit

hencidlo
26. jún 2012

@kuspitka ta voda je zaklad, ked som jej vypila menej ako 2l denne, tak ma tiez bolievala strasne hlava a mne este pomahali aj prechadzky 😀

kuspitka
26. jún 2012

@hencidlo moja ja tých prechádzok mám dosť denne asi 5km mala behá ,ako o život..

javi37
26. jún 2012

@cora41 No super, vidíš, nevzdávaj to a hlavu hore 🙂 . Inak ja by som bola asi tiež radšej, keby sme na KET išli hneď, keď mám teraz sliznicu pripravenú. Povedal, že to je dobre, že sa to uchytilo, že to je "dobrý základ" pre ďalšiu prácu...a údajne máme zmrazených ešte 6.

cora41
26. jún 2012

@javi37 nooo, tak vidis, pri siestich to urcite vyjde...Ja som si prave objednala DHEA hormon, dojde mi na dobierku a uvidim, co mi povie na kontrole, ci moje telo je OK a mozme ist hned na dalsie IVF, alebo nie..a kedze teraz su dovolenky, ak sa to podari, po transfere ostanem na posteli az do krvi!! a ty ako? uz Ti je lepsie? Neboli Ta nic?

kuspitka
26. jún 2012

@javi37 ako pokracujes dalej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre