Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katyka10
10. dec 2010

@annamary27 chyba mi robota,deticky,kolektiv,maleho mi vodi svokra do skoly je s toho unavena.a stejnak mi nezrusila pn.pozerala ze mam vela vytoku v sebe tak mi predpisala nejaky caj na vyplach zo spodu.a tlak mam na prd a cele podbrusko boli.ja uz nevladzem.necakala som ze budem mat este taketo problemy.uz nech je pondelok uz chcem vediet na com som.fnuk fnuk

annamary27
10. dec 2010

@katyka10 už pondelok ideš na prvú krvičku?jak to ubehlo.tak nech ti je lepšie a krvička nech je vysoko pozitívna. 😵 😵

katyka10
10. dec 2010

@annamary27 veru ubehlo to rychlo.dakujem moja dufam ze budes mat pravdu.ale ziadne zmeny u seba necitim len mam bradavky citlive bolia ma a stale teplotujem.ty sa ako citis?po kolkych mesiacov mozem ist znova na embryotransfer po neuspesnom ivf.

annamary27
10. dec 2010

@katyka10 ak nemáte mrzáčikov,tak by mala byť prestávka aspon 4mesiace ale zatial si môžete podať žiadosť do poisťovne.ja už som v pohode,práve dnes trpííííííím,lebo mi došli krámy a ani ibalgin400 zatial nezaberá,tak sa len mrvím v posteli,hladkám brucho,odfukujem a furt behám cikať.

katyka10
10. dec 2010

@annamary27 mame 4 mrazacikov.skus si dat predpisat algifen ale tablety a uvidis ako ti pomozu mam to odskusane.mne to poradila gynda.

depa
10. dec 2010

@annamary27 ak su mrazáčikovia tak sa môže vklad znova zopakovať? Lebo mi mame a teraz neviem či je to skoro znova začiatkom roka ist na prenos.

monka88
10. dec 2010

@depa my sme boli na KET v septembri a potom v novembri...takze mesiac sme mali vlastne pauzu...

roja310
10. dec 2010

@cherryl Ahoj, ako sa vám darí? Na kedy ti vychádza termín?

annamary27
10. dec 2010

@katyka10 mne nepomohla raz ani skporo celá flaška algifenu v kvapkách a prečupela som celu noc pri posteli.a v škole sme sa učili,že algifen veľmi zaťažuje pečeň,tak preto ho nechcem užívať.Našim pomáhaju tabletky Nimed pri velkých bolestiach,ale ja som mala doma len ibalgin400 a paralen,tak som to trochu skombinovala a teraz začínam cítiť nejakú úľavu. 😵

annamary27
10. dec 2010

@depa ja som ešte na Ket nebola,ale vraj po jednaj mrške sa už dá na to hupsnúť.uvidím čo mi povedia 22.12.ideme na konzultáciu.

cherryl
10. dec 2010

@roja310 dari sa nam dobre uz aj dni do prveho UTZ sa minaju /4noci/ a potom sa uvidi presne ako sa nam dari a bude aj termin 🙂

katyka10
10. dec 2010

@annamary27 haha sa aspon dobre vyspinkas.mne bolo tak super po diazepane na lacno haha to bolo uzasne .dufam ze ti coskoro prejdu bolesti mojko.ja dufam ze takych 9 mesiacov budem mat pokoj i ked v mojom pripade mat vo vsetkom smolu hm.

slavka35
10. dec 2010

@depa Hned na druhy mesiac mozes ist, aj ja som tak bola

kukucka78
11. dec 2010

halooo je tu niekto???

annamary27
11. dec 2010

@kukucka78 ano,občas tu býva niekto 😀

goralenka
12. dec 2010

KOcky je tu niekto? Ja sa len chcem spytat..vcera som to konecne dostala, prvykrat v zivote som si musela davat lieky proti bolesti, videla som od bolesti az hviezdicky...
Ale chcem sa spytat, ja uz sa normalne bojim, krvacam tak strasne silno, ze sa zo mna krv dnes vali.. po hodine mi tak pretiekol tampon, ako keby som ho ani nemala, mam pocit ze vo wecku boli "litre" krvi..som najprv myslela, ze tampon sa mi podarilo nejak "vytlacit" alebo tak,...ale on tam bol a on uz bol taky plny ze prepustal az tak, ze to tieklo...po hodine!
Ake silne krvacanie je normalne? Ja som toto este nezazila ☹

deni73
12. dec 2010

@goralenka Ahoj. Ja som mala 1. ivf v októbri, bohužiaľ nevyšlo, po vysadení Utrogestanu som na 3. deň dostala krvácanie. Tiež som mala VEĽMI silné, s veľkými bolesťami, nemala som nikdy také kŕče predtým. Daj si tabletky, tá bolesť prejde.

annamary27
12. dec 2010

@goralenka moja,ja som mala 2dni silné krvácanie aj so zrazeninami,nestíhala som meniť vložky a bolesti strašné,nezaberali ani ibalginy v kombinácii s paralenom,už som myslela,že sa predávkujem.dnes mám tretí den ms,krv je už v poho,ale mierne bolesti su stále.
Ked som mala prvé ivf neuspešné a po ET mi prišla ms ešte pred testom z krvi,tak ms po vysadení utrošu bola mierna,lenže teraz som po ET nekrvácala,tak si myslím,že sa nám to tam nohromadilo a preto to tak bolí.

katyka10
12. dec 2010

tak dnes je 9 den po transfere.z velkou radostou som si robila test a z velkym sklamanim nan kukala.fnuk takze nic s toho nebude fnuk.

depa
12. dec 2010

@deni73 Ahoj aj ja som ma la prve ivf bolo to ale v novembri tiež o niečo viac krvácam takisto ja mne po vysadeni utrogestanu na trti den prišlo najprv slabe krvacanie a potom už riadne akurat posjedne dva dni mam silne. Berieš nejake lieky? Lebo mne dali estrimax a duphaston po jednej tabletke a v januári na opakovný vklad.

kukucka78
12. dec 2010

Ahojte kočky aj mna zajtra čaká transfer

katyka10
12. dec 2010

@kukucka78 gratulujem tak vitaj medzi nami cakatelkami.

depa
12. dec 2010

@slavka35 brala si tiež potom ešte lieky nejake lebo mne ponechal doktor v KE estrimax a duphaston po jednej tabletke.

ondre
12. dec 2010

@kukucka78 ahoj. a v akom centre?chodis do centra v piestanoch,ci niekde inde?

annamary27
12. dec 2010

@katyka10 na fnuk zabudni a netestuj doma ,je to na dve veci,počkaj pekne na krvičku. 😉

annamary27
12. dec 2010

@kukucka78 tak držím palce a veľa šťastia,nech su sviatky krásne pozitívne 😵 😵 😵

katyka10
12. dec 2010

@annamary27 no ved zajtra idem a vobec sa mi tam nechce a najma ked budem pocut do fonu negativne.ja myslim ze test by tam aspon slabu ciarku ukazal.tak velmi sa bojim.

annamary27
12. dec 2010

@katyka10 to ti verím,s malou dušičkou tam chodíme každá.držím palce. 😉 😉 😉 ja už idem zajtra do roboty a tááák sa mi nechce. 😝 😝 😝

katyka10
12. dec 2010

@annamary27 waw tak to ti nezavidim po takej dobe.moj syn je prvak a teraz maju teda zajtra besiedku a ja tam nemozem koli pn a to ma tiez mrzi.jaaaj neznasam tento zivot.dnes mi je nejak pod psa sakra.

annamary27
12. dec 2010

@katyka10 povedz si,že sú aj horšie veci na svete a iný ludia maju Bohužial aj horšie osudy ako máme my,takže si na tom stále lepšie. 😵 vždy treba na tom zlom nájsť niečo pozitívne. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre