Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
17. jún 2009

noooo, stale to ale nie je viac nez stali vsetky tie procedury v FC 😀 , ten odfoteny je Woman Secret Baby a aj ostatne co som pouzila boli ta ista znacka...... Hodim poobede foto, len mi konos rano nezobral ze fotka je prilis velka a uz som nemala cas sa s tym hrat 😝

loginka
17. jún 2009

ziadne nove cakatelky? 😉

dicinka1
17. jún 2009

baby prajem vam vsetkym krasne // a o par mesiacov take krasne a zlate babo ako mam ja.. 😉 😵 😵 😵

lyndus
17. jún 2009

rosienka, vyslo nam hned prve KET, ET sme neabsolvovali, takze v podstate na prvy sup sa zadarilo 🙂

loginka
17. jún 2009

dicinka, si zlata aj ty 🙂 dakujeme 🙂

luly3
17. jún 2009

dicinka 😉 😉 😉

loginka a ty ako testíkuješ???????držím palce

bittka13
17. jún 2009

tak kocenky konecne sa mi podarilo supnut tam foto mojich testikov... tak sa mozete pozriet 😉 !

luly3
17. jún 2009

bittka super gratulujeeeeeeeeeem 😅 😅 😅

katy7
17. jún 2009

Ahojte babulky, tak mne moju predtuchu dnes krvny test potvrdil, opat sme skoncili neuspechom ☹ ☹ ☹ Ani mrazaciky zasa nie su, takze znova vsetko odzaciatku ... ale aj najskor o tri mesiace ... no co uz
Vam vsetkym cakatelkam drzim strasne silno palceky, nech sa // udrzia a kto ich este nema, nech sa objavia 🙂
Bittka zajtra tfuuuj, tfuuuj, tfuuuj od zajtra budes oficialna tehulka 😉 😉 😉
Loginka ty ides kedy?

bittka13
17. jún 2009

katy - dakujem 🙂 , ale mrzi ma ako to dopadlo u vas.... 😔 , nabuduce sa to uz urcite podari !!!!!!!!!!

luly3
17. jún 2009

katy7 ☹ ☹ ☹ je mi luto ale netreba to vzdávat treba ist dalej
a aj vy sa dočkáte 😉

loginka
17. jún 2009

katy7 je mi to luto ☹
do tretice vsetko najlepsie, uz to musi vyjst!!!
ja idem v piatok

katy7
17. jún 2009

ved uz by sa stasticko mohlo usmiat aj na nas, po tolkych rokoch snazenia ...
Rozhodla som sa, ze sa zacnem racionalnejsie stravocat, skusim nejaku detoxikaciu s aleo a hlavne zacnem cvicit, musim schudnut a spevnit sa, tie 2 umele oplodnonia dali mojej postave poriadne na frak, trosku to musim opravit a pripravit lepsiu podu pre babatko 🙂

loginka
17. jún 2009

veru katy, a hlavne si oddychnes a chvilu na to nebudes mysliet
uzi si leto! 😎

katy7
17. jún 2009

budem sa snazit, veru potrebujem poriadny reset 😀 😀 😀

bittka13
17. jún 2009

katy - bodla by riadna dovolenka, zmena prostredia 😉 !!!

katica1
17. jún 2009

Bittka super dialnice,,,,uhaa.kukam .... 😉 Katy7skoda... ☹ ...nevadi bojujeme dalej...loginka ma tiez dve ciarky,?... 😕 😕

katica1
17. jún 2009

Baby tak ja nakoniec september...dalsi ketik...v lete oddych a ide sa....... 😕 😕 😕

katica1
17. jún 2009

nikde nikto...bruuuuu 😔 😔

zbinka
17. jún 2009

ahojte,,,aj som cakatelka po IVF,,,v pondelok sono a krv, no bojim bojim

zbinka
17. jún 2009

bitka,,,,ako si zistila ze si tehu??? az na sone ci uz skor doma,,kedy si robila test,,,a nespinila si??? napis

kiara15
17. jún 2009

katy skoda hmm ☹ ☹ ☹

katy7
17. jún 2009

kiarka co uz, budem bojovat dalej 🙂 bude krasne leto, oddych a potom v septembri odznova - ak mi to dovtedy poistovna schvali 😠

kiara15
17. jún 2009

vsak aj ja idem do toho len ta sprosta laparka moc sa mi do nej nechce lebo uz potom nemozem cakat na zazrak hmm odstrania mi vajickovody a som nahrata ja idem do toho asi v auguste ak to pojde hladko vsetko 😖

katy7
17. jún 2009

ak si spravne pamatam tak ta laparka je koli tekutine, vsak, neboj ak by to malo ohrozovat babatko, tak to takto bude najlepsie 😉 a potom IVF a si tehu 🙂 🙂 🙂 Dobre to dopadne 🙂 A mozno dovtedy aj motyka vastreli 😀 a pride to samo.

kiara15
17. jún 2009

joj keby sa to chcelo samo vyriesit kym este mam vajickovody inak pamätas si dobre 😉 ale uz sa mi to blizi takze som stoho na dne 😒

katy7
17. jún 2009

neboj ja som tiez bola na laparke ale len koli diagnostike priechodnosti vajickovodov, vsetko prebehlo v klude a rekonvalescencia je minimalna, a to ze nebudes mat vajickovody je sice skoda ale ved sa to ide robit pre to aby si mohla v klude nehulkovat a nebat sa o babatko. Kedy ti vychdza laparka?

rosienka
17. jún 2009

😔 je mi luto katy, naber v lete sil a zdravia a v septembri to vyjde 😉

bittka - tebe skoro uz mozne gratulovat, tehula! 😀

katy7
17. jún 2009

rosienka mam na to niekolko mesiacov, psychika uz je na tom dobre, plac bol len pri zaciatku mrchy 😒 ale telo potrebuje generalku 😀 😀 😀 Ty sa pekne pripravuj na dalsie IUI, teraz to uz musi vist 🙂 Beries nejake vitaminy?

rosienka
17. jún 2009

beriem kadeco, najmä listovku, B-cka a obden A,E, selen... ale citala som, ze to netreba prehanat, ze staci len listovku a neskôr v tehotenstve vapnik a zelezo. Sk^r si myslim, ze by viac pomohlo cvicenie a joga, ale stale sa mi do toho tazsie premaha, normalne mam az odpor...esteze mam aspon bicyklovanie a plavanie. A stravujem sa v podstate zdravo, tak neviem, co by embrijku mohlo u mna chybat... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre