Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

smoulinka13
22. feb 2014

nadej umiera posledna 🙂

monnik
22. feb 2014

Ano,absolvovala 2krat a vysledok uz mame doma v postielke.Drzim palce,stoji to za to.

livi28
22. feb 2014

no čo baby testikujete? som zvedavá, dajte vedieť...

vanushka
22. feb 2014

@smoulinka13 ako sa citis ?' je lepsie ?

sanday
22. feb 2014

Ahojte babulky dnes 11 den po ket a test negativny

lucinda17
23. feb 2014

@vanushka ahoj,ako sa citis????

smoulinka13
23. feb 2014

@vanushka ahoj 🙂 vcera ma trochu zase pichalo na boku ale inac mi nic nie je...tak neviem ci je to dobre znamenie..ty ako??

matulka2314
23. feb 2014

@sanday ahoj to este nemusi nic znamenat skus urobit este zajtra a kedy mas ist na krv ?

jarika22
23. feb 2014

Poznáte niekoho, kto mal negatívny test a výsledok z krvi bol pozitívny?

basha070
23. feb 2014

@jarika22 ahoj osobne nie, ale tu som sa viac krat docitala od diecvat, ze mali niekolko testov neg. a z krvi im potvrdili tehotenstvo.

anaba1
23. feb 2014

@basha070 Caute baby, ja som dnes 11. den po et, test negativny a od vcera spinim a bolesti ako pred ms, tak cakam co sa bude dalej diat. Na krv idem az v stredu. Som trosku sklamana, ale mne museli pri stimulke 2x dopichavat hcg, lebo som mala nizke hodnoty, tak este mam malicku nadej, ze hcg mi len rastie pomalsie. Snad vo stvrtok budem mat pozitivnejsiu spravicku. Basha ty si sa dnes odhodlala testovat?

basha070
23. feb 2014

@anaba1 ahoj, ja som tiez 11 den, nie, neodhodlala som sa....taky mam strach ze to nevyjde. Ale myslim, ze sanca je, ved vela dievcat spini, je to normalne, aj bolesti mavaju. Este sa nevzdavame, niektore maju neg. testy a krv vyjde pozitivna-pomaly rastuce hcg. Neboj, ver.

sanday
23. feb 2014

Ja uz zacinam krvacat a dnes test rano negativny v utorok nejdem ani na krv

vanushka
23. feb 2014

@smoulinka13 ahoj, diky dobre , ide to. 3-4 dni po vklae mi tahalo podbrusko akopri menzese, uz som si myslela je po vsetkom... ale preslo to 🙂 nic ma neboli, nic ma netaha.... neviem co to bolo a ci to je dobre znamenie alebo zle. Mozno to niekto tiez mal 🙂

basha070
23. feb 2014

@sanday to mi je moc luto...

smoulinka13
24. feb 2014

@vanushka ahoj mne od vkladu bolo vselijako. Bolelo brucho aj nebolelo, pichalo aj nepichalo, zle mi bolo a tuto nic boli brucho ako pred mms tak neviem co bude:( idem testnut

smoulinka13
24. feb 2014

ahojte mal niekto pozitivny test na 8. den po ET? ak ratam aj den vkladu...

vanushka
24. feb 2014

@smoulinka13 mas pozitivny ????

smoulinka13
24. feb 2014

@vanushka nemam :(( neviem ci je skoro alebo proste nie som...

livi28
24. feb 2014

@vanushka este je skoro 8 deň...ja som si robila 9ty a čiarka bola ale uuuplne slaba, takže tiež hlava v smútku, no na 10, 11, 12 bola už čiarka normálna 🙂 zajtra ma čaká krv...bojííím

livi28
24. feb 2014

kam chodíte do centra?

smoulinka13
24. feb 2014

@livi28 ty sa uz nemas coho bat 🙂) uz si v tom 🙂)) ja chodim do heliosu MT

vanushka
24. feb 2014

@smoulinka13 myslim si ze este skoro.....uz vyckaj par dni, ajja som ako na ihlach 🙂

@livi28 coho sa ty bojis, moja ??? jej, mam kolajnicky, je to krasa a nemas sa coho bat 🙂 drzim ti palce.Kam si chodila do car ? ja do unica v brne.

livi28
24. feb 2014

ja chodím do BA Iscare...je to moje prvé IVF. neviem, asi taký malý rešpekt zo sklamania, čo prežiť nechcem, ale na druhej strane navštevujem už len mamičkovské web stránky 🙂 akoby som bola už pred pôrodom 🙂 hormóny mi trošku buchajú do hlavy 🙂

vanushka
24. feb 2014

@livi28 to je dobre ked buchaju 😀 pozitivne znamenie to je 😀

tak to je stastie ked sa na prvy krat vydari ivf !!!! super !!! ani nevies kolko nervov, casu a penazi usetris. drz sa a daj nam vediet zajtra ako si dopadla. mala si 1 embryjko, vsak ?

matulka2314
24. feb 2014

@basha070 ahoj ako ? tetsovala si a ako sa citis ? volala si inak na tu antolsku koli tomu gelu a ci mozes dosj skorej na krv ?

basha070
24. feb 2014

@matulka2314 ahoj, zle som si to vyratala, gel este mam, a dnes si zavolam, ci mozem prist zajtra na tu krv...citim sa stale rovnako, ani brucho ma neboli, nic. Testla som, mam mini dusika, ale myslim, ze uz by to malo byt vidiet normalne...asi nic z toho, som na nervy. Ty? Skusila si sa testnut???

matulka2314
24. feb 2014

@basha070 ja sa tiez ciitm rovnako a nic ma neboli no vcera som testovala a mala som ducha ale dnes bol o nieco slabsi alebo mozno rovnaky ale nebol silnejsi taze sa bojim ze asi nic z toho kedze nesilnie uvidim skusim este zajtra z inym testom uz som sa vcera tesila a dnes som sklamana, kedy si testovala vcera ci dnes ?

basha070
24. feb 2014

Testovala som dnes rano. Zda sa mi ta ciarka veľmi slaba, som sklamana. Uvidim co povedia na krvi.
Matulka daj test, okontrolujem ho 😉

smoulinka13
24. feb 2014

@basha070 ja si myslim ze duch ako ma byt a si tehu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre