Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krivka5
19. feb 2010

janinka...to je mi moc luto ☹ teraz si oddychni,nacerpaj silu a pokuste sa znova,urcite to vyjde len sa netreba po prvom neuspechu vzdat.

lusinkaj
19. feb 2010

janinka j mne je to luto... 😒 tak nacerpaj nove sily a bude dobre... 😅
teraz som volala s dr.z centra idem k nemu na utz 2.3 a vravel ze kludne jendo moze odist aj ked sa z jedneho uhniezdilo na dve...taze vsetko ukaze cas a hlavne co povie...predsa je to len zaciatok... 😅

krivka5
19. feb 2010

lusi...nech tam bobacikovia len pekne su a nikam neodchadzaju 🙂 moj mnz sa bal ze budeme mat dve,ale ja by som to celkom prijala...

lusinkaj
19. feb 2010

krivka vies co pravdu poviem,neviem si to predstavit ja by som radsej vzala len jedno....predsa je to uplne ine...no neviem uvidime na verdikt o tyzden co na to dr.v car 🙂 😵

nivejka
19. feb 2010

ahojte 🙂 🙂
lusi...........hm aj ja idem na utz 2.3.--vieš?????
baby ja doslova stále žerem a už sa nenávidím za to!! 😠

lusinkaj
19. feb 2010

nivejka ano?tak ja v ten den idem k dvoch lekarom k dr.do centra a poobede k svojmu gyne.dobre nie??? 😵

nivejka
19. feb 2010

tak budeš trošku rozlietaná a budeš mať plnoooo nových informácií 😀 ---a všetky budú super........
môj manžel tiež sa obáva dvojičiek a ja tak isto...aj ked my vložili 2 embryjká,ale to bola len istota..nech sa nám ujme aspoň jedno........

krivka5
19. feb 2010

lusinka,nivejka...ved je to zlate mat dvojky.sice tie starosti su vacsie,ale aj radosti 🙂
baby len nedavno sme s napätim cakali na dve // a teraz sme uz krasne pozitivne tehule.
nivejka...aj ja som tak jedla a stale jem,aj ked mi nic nechuti,ale aspon mi neni zle. muz hovori ze uz vyzeram ako v 5 mesiaci a nie v druhom 😀

nivejka
19. feb 2010

krivka 😀 😀 --ja som dnes 24.deň po ET , ale bruško mám ako vo 4.mesiaci--to z toho jedla........
prsia mám úplne naliate---a čo je najhoršie stále moooc bolia--a už si ich musím dávno natierať olejíkom 😅
ja to vidím teraz ked sa starám o dvojičky---to je jedno kolo...a sme na to dve....

nivejka
19. feb 2010

baby uživate nejaké vitamíny? ja okrem kyseliny listovej nič....viem,že je to málo........

janinka6550
19. feb 2010

dievcata, ja vam gratulujem 🙂
ja som velmi chcela mat dvojcatka... vsak snad raz budem mat aspon to jedno ☹
a dakujem za povzbudive slova... budem sa snazit to menej prezivat ☹

ajush
19. feb 2010

Krivka ty si zo Žil.okresu?Ja som priamo zo žiliny.Nivejka ja si dávam centrum,ale ten ružový,mám pocit že je až do prvého trimestra až od plánovania.
Jani aj mne je to Ľúto,ja som už raz o bábo prišla, .transfer mi nevyšiel a teraz čakám a budem stále písať že Verím,že to teraz určite vyjde.
Dievčatá aké ste mali pocity tieto dni po transfere až pokiaľ ste nešli k doktorovi?Ja som teraz piaty deň po T,včere som bola OK,dnes mi je horúco,prsia bolia ale nie až tak ako v prvé dni.

sanris
19. feb 2010

ajush ja som tiež 5den po et, mala som pichanie v podbrušku sem tam potom ma pobolievalo ako na mnz. dnes je to už kludnejšie len mi stále chutí jest slane sladké ale to je na tehu asi zavčasu je to skor tými hormošmi 🙂

nivejka
19. feb 2010

ajush 🙂 -dakujem za tip....objavila som,že mám doma B-komplex,ktorý som prestala užívať,ked ma stimulovali...
dočítala som sa,že ho môžem aj v tehotenstve,tak som si ho hned nasadila....ale ešte si kúpim iné vitamíny v lekárni...
jani... ☹ ☹ ......ale určite sa to podarí nabudúce 😉 --proste musí!!!!
pocity po ET som mala strašné..brucho ma veľmi bolelo a bola som stále ako v tranze..prsia tiež moooc boleli a bolia
až doteraz........a bola som stále hladná a aj stále som,lebo ak sa nenajem je mi zle...

zuzana36
19. feb 2010

tak ahojte, gratulujem tehulkam a tie co uz tehusky boli nech sa len a len dari 🙂
ja som mala ist dnes k dr. ale nechcelo sa mi, tak idem az v pondelok. tiez som zvedava co a ko. kedze ET nevyslo, neviem ci si mame s muzikom davat pozor, alebo nie. vravela, ze na dalsie mame ist az o 2-3 mesiace. tak neviem, ci to musi organizmus odpocivat, alebo je to nerealne v tomto obdobi splodit miminko.

ajush
20. feb 2010

Sanris mne je tiež lepšie len niekedy počas dňa ma to chytí.Všimla som si že tak nadránom a chvíľu ráno.Včera večer ma strááášne pichlo a to som už zaspávala.Čo sa týka jedeni,začala som pravidelne jesť,le teraz nemam problém na obed 4knedle so sviečkovou a za hodinu sa cítim poloprázdna.

lusinkaj
20. feb 2010

ahojte,pekny vikend 🙂
nivejka,krivka ako sa mate?ako s acitite?mne zacina byt zle a som velmiiii unavena 😅
vitam nove buduce tehulky 😉

sslunicko
20. feb 2010

ahoj holky, můžu mezi vás?
koukám,že jste tu většinou na začátku.

já jsem dnes 10.den po ET. včera i dnes jsem měla na testu hooodně slouboučkou čárku,takový duch,ale je tam vidět.

lusinkaj
20. feb 2010

sslunicko vitaj 🙂 ja som tiez robila na 10 den a tiez tam bola slaba ciarka ale bola...taze bud len kludna ona bude silniet... 😉

sslunicko
20. feb 2010

je to opravadu dušík a po limitu.

lusinkaj
20. feb 2010

no ja som ani nedala svoj do albumu lebo bola slaba ciarka velmiiii....

krivka5
20. feb 2010

ahojte
ajush...ja som priamo zo ZA tiez.inac ja som az do 5tt nemala ziadne divne pocity.teraz mi ja strasne zle, ale prsiama vobec neboleli ani nebolia...
nivejka...no s tym bruskom sme na tom rovnako 😀 ja berem len kyselinu listovu a zinok.
lusi...pekny vikendik aj tebe 😉 tak uz je aj tebe ee? ja si davam aj take tabletky pre tehu na nevolnost,ale nic mi nezabera...

leoni1503
20. feb 2010

jeej, ahojte, asi patrim skor do tejto temy, som 11. den po transfere a od 9.dna mam silnejucu druhu ciarku. myslite ze to je naozaj ono?? kazdopadne nam vsetkym drzim palce 🙂

lusinkaj
20. feb 2010

krivka ahoooj,no dnes aj mne bolo zle,aj ked uz je to lepsie... 😉 tak uvidime ako bude dalej... 😵

janula18
20. feb 2010

leoni gratulujem, a kvôli čomu ti dávali ten pregnyl v den transferu?
Do ktorého centra chodíš

krivka5
20. feb 2010

leoni...kukla si moj album? ten siedmy den tu ciarocku ani vidno nebolo a aha ,maly buchta v brusku 😉
lusi...no mne je uz dva tyzdne zle a uz by to aj mohlo prejst 😒 teeda ale na tom tvojom sone je to krasne vidno,dve fazulky 🙂

leoni1503
20. feb 2010

janula, ja neviem kvoli comu,to som nejaka vynimka? chodim do iscare. oni mi tam nic velmi nevysvetlovali, su tam dost vyrazne zaneprazdneni.

leoni1503
20. feb 2010

krivka, prave som pozrela, no moje ciarky su asi take iste, tak tomu budem verit a hotovo 😀

janula18
20. feb 2010

neviem, ale ešte som nepočule že by to niekomu dávali pri ET, ten pregnyl. Len pri stimulke alebo pred odberom aby vajká dozreli.
mali ste aj predlženú kultiváciu?

leoni1503
20. feb 2010

davali mi pregnyl aj pred odberom aj v den transferu. transfer sme mali treti den od odberu, jedno asi 5bunkove a jedno 8 bunkove.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre