Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
6. aug 2012

@deinad jaj nie,držím palce do ďaľšieho,snáď už konečne aj úspešného konca.

bique
6. aug 2012

@foryou25 a urcite je vsetko ok, ja som mala hcg na 20 den po ET 1000, ty mas 2x tolko, lebo cakas 2, nam vkladali iba jedno a podla vsetkeho cakame 1...takze buduci tyzden uz budes vidiet fazulky a o 2 tyzdne uz 2 krasne trepotajuce srdiecka 😀 my ideme na ultrazvuk v sobotu 🙂

deinad
6. aug 2012

@annamary27 ahoj moja, dakujem...no snazim sa nestracat nadej, aj ked je to uz naozaj velmi velmi velmi tazke a ja sa snazim vzdy odkialsi vyhrabat aspon trosku sily do dalsieho boja...koncom augusta ideme na prvu konzultaciu do Brna, verim, ze zmena prostredia aj pristupu nam pomoze, musim tomu verit, inak sa zblaznim.. ☹
A ty sa mas ako moja?Dufam, ze vsetko OK 🙂

deinad
6. aug 2012

@kikuskina ahoj moja, tak ako krvicka? Mne volali o 15,00 ze hcg kleslo, takze na jednej strane smutim, na druhej som rada, ze aspon nie je mimomaternicove...

deinad
6. aug 2012

@radina ahoj, ako sa mas moja? Vsetko ok, sa akosi nehlasis 🙂

kuspitka
6. aug 2012

@foryou25 pekne más HCG gratulujem moja

sarasota
6. aug 2012

ria191 ahoj aj my ideme na prvu konzultaciu k Stelclovi 27.8.o 14.30.

foryou25
6. aug 2012

@bique no tak som rada, a preco si bola na krvick az na 20den od et?
Ved v Splne sa chodi na 14 den nie?

radina
6. aug 2012

@deinad Ahoj 🙂 od dnes makam v praci , uplne mam dobru naladicku, ani som si na to dnes nespomenula. nabuduce pojdem radsej rovno za 2 dni do prace, lebo som bola len v strese. Ako ty?

kuspitka
6. aug 2012

dievcata mám problem ,ked si dávam utrohgestan a potom idem po 30min cikať tak sa štípe zo spodu.čo to môže byť..

deinad
6. aug 2012

@radina tak to som rada, ze si pozitivne naladena a ze sa mas dobre, je pravda, ze ked sa clovek zamestna, tak nemysli na hluposti...nechcem ti kazit naladu...ale uz som to tu pisala, ako som dopadla, HCG kleslo, sliznica je 3mm, cize ako po mrche, takze malinke to vzdalo, ja krvacam, takze som vysadila vsetky lieky a zajtra idem po mesiaci do prace...a ani sa netesim veru, to zas budu tie otazky a ja nemam este premyslenu odpoved. Uz som objednana do Brna na konzultaciu koncom augusta, takze je to velke sklamanie a smutok, ale ide sa dalej, lebo takto to skoncit nemoze 😉, drz sa moja a ozvi sa castejsie, nech viem, co sa deje..

radina
6. aug 2012

@deinad coooo? ☹ ... som v soku. To je nefeeer ! je mi to luto :(
Mas pravdu, treba ist dalej. ja som povedala, ze mi pukla cysta, a ze som potom mala este dalsiu punkciu.
Drzim palce. A kam do Brna, a preco ? myslis, ze su lepsi?

deinad
6. aug 2012

@radina ano, je to poriadne nefer ☹ toto je dost aj na vola, ako sa hovori....lenze je to nezmenitelne..cize pomoze len zozbierat zvysky sily a bojovat dalej.
Do Reprofitu v Brne, pouzivaju aj ine metody ako tu na SK a su progresivnejsi a hlavne maju iny pristup, ktory uz po dvoch rokoch chodenia do centra potrebujem. A aj cenovo to vyjde lepsie, kedze uz som teraz samoplatca. Uz len pri prvom telefonate bola ta sestricka tak neskutocne mila, hned si zapisala moje meno, aby ma hned oslovovala menom a naozaj to bolo prijemne s nou hovorit, tu na SK som niekedy mala pocit, ze ich otravujem a urcite nemaju menej prace, prave si myslim, ze naopak..takze tak moja.

bique
6. aug 2012

@foryou25 joooj, ja som polepetko...na 14 den po ET...mas pravdu...na 6ty den bol transfer po PK..tak ja som uz taka popletena...zapocitala som aj tie dni...takze vlastne ultrazvuk bol na 21 den po ET...tak tak 😉

foryou25
6. aug 2012

@bique tak srada ked ty si mala na 14 den po Et 1000 a mas tam jedno a ja som mala na 14 den po Et 390 hcg a su tam 2 babulky

miskalevica
6. aug 2012

@deinad f pohodke 😉

deinad
6. aug 2012

@miskalevica jasne ze ano 😉

jaja102
6. aug 2012

@kikuskina tak aka bola krvicka?cakam,no nepises... ☹

bique
7. aug 2012

@foryou25 nevadi, kazdej rastie hcg inak, podstatne je, ze rastie a ze su babulky pekne v brusku 😀 ked som cakala ja dvojicky, tak som mala tiez nizsie hcg ako teraz, uz presne nepamatam ake, ale 1000 to nebolo, hihi 😀 no a teraz nam vkladali jedno a aha ho, aky to silacik 😀 v sobotu by sme uz mali vidiet aj srdiecko, tak bojim bojim aj tesim sa zaroven..dufam, ze bude vsetko ok...inak ani nemoze byt 😉 ani u vas...krasne ti to rastie, teraz sa to kazdym dnom meni, na dalsom ultrazvuku uz urcite uvvidis fazulky a o niekolko dni neskor aj srdiecka 😉

ria191
7. aug 2012

@sarasota my na 13-tu trošičku vám ho zahrejeme 🙂 🙂 🙂, ale u nás to je už druhá konzultácia, takže vieme do čoho ideme. Štelcl je veľmi otvorený a jedná na rovinu to sa mi na ňom páči. Síce je veľmi mladý, ale je veľmi dobrý operatér a odborník a určite s ním budete spokojní. Dúfam, že vám prvá konzultácia dobre dopadne. Veľa šťastia 🙂 🙂 🙂

annamary27
7. aug 2012

@deinad ja sa mám zatiaľ celkom fajn,utroš cez ústa ma síce celý deň drží tak v polospánku,ale som doma a ked sa dá tak spím.Včera som si fraxiparín skúsila pichnúť do stehna,ale tam mám hrubšiu kožu ako na bruchu a dosť to bolelo tam aj von a dlho sa to vpíjalo,takže ostanem radšej pri bruchu.Zajtra večer idem k mojej gyn na utz a krvný obraz.

annamary27
7. aug 2012

@kuspitka mna utroš zospodu štípal a svrbel a moja gyn mi našla kvasinky aj streptokoka,takže hned mi kázala utroš zapíjať a zdola mám nejaké pripravené globule z lekárne.

annastasia22
7. aug 2012

no ahojte moje spolubojovnicky ja som 7den po ET a uz vcera som sa citila na zvracanie tak som neodolala a urobila som si vecer testik.... a vysledok?tu druhu ciarocku som nasla az na balkone na priamom svetle ale ledva....testik som si odlozila a rano to bolo pekne vidno tak sa teskam........aj vy ste sa uz testovali takto skoro?

javi37
7. aug 2012

@annastasia22 Gratulujeme, zatiaľ len potichučky 🤐 🙂 .

kuspitka
7. aug 2012

@annamary27 tak uz pockam do stvrtku idem do centra.uz ho jem ..len ja mám pocit,že to mám aj ked vela sladkeho zjem.ale uz to menej stipe.moj lekar ma dovolenku.urobila som si test ,aby som si bola ista a je to tam

kuspitka
7. aug 2012

@annastasia22 moja to je super.takze si tehu..este pockaj bude silniet

annastasia22
7. aug 2012

dakujem ale nic nie je iste...mam obavy pretoze kolkym vysiel pekne testik a na krvi nic z toho nebolo....ale myslim pozitivne, rozpravam sa s drobcekom vymyslam mu mena ale mam pocit ze to bude dievcatko🙂...heh uz mi z toho sibka...ale jednu vec viem a to je ze ho uz teraz veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi milujem🙂

alex81
7. aug 2012

@annastasia22 Krasne, len tak dalej. drzim palce 😵

annastasia22
7. aug 2012

@alex81 ahoj alex a ty si ako na tom?kolko dni si po ET?

kuspitka
7. aug 2012

@annastasia22 neboj bude silniet velmi pekne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre