Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vanushka
2. mar 2014

@maxilienka ja mam 4.IVF 😉 a tiez si velmi prajem.....ja tiez nemam ziadne priznaky, sem tam tahanie v podbrusku ... ale 8 den po ET je skutocne veeeeeelmi skoro 🙂 ja som 12 den po ET a tiez mam negat... testy biele ako sneh a ms nikde....

maxilienka
2. mar 2014

@vanushka uf, treba verit a pockat fakt asi az do krvicky - az z tej to bude 100%né. Pri 1.IVFku som dostala ms na 9.den po ET aj napriek tomu, ze som brala Utroš...dúfam, že teraz nepríde!!!!

vanushka
2. mar 2014

@maxilienka nepride !!!!! nesmie 🙂

maxilienka
3. mar 2014

baby kde ste všetky? 🙂 zrazu ste akosi zmizli....
bolela Vas hlava z Utrošu? Mňa včera a dnes bolela (bolí) hlava...nechápem. A cítim sa ako na menzes - pobolieva v podbrušku a keď idem na wécko tak ak tak cítim mrchu....vrrrrrr!!!!

stastenka42
3. mar 2014

@smoulinka13 alchemilka sa po vlozeni uz nesmie pit...iba po transfer...
@maxilienka ak vas to povzbudi tak ja som nemala tiež ziadne priznaky 🙂 takze vobec sa nestresujte..dokonca som mala v case menzesu take krce a bolesti krizov ze uz som chodila len na wc pozerat ci mam mrchu...a pozrite kde uz sme .. 🙂 vsetkym drzim palceky a nesledujte sa..kazda sme ina 🙂 hladkajte brusko a urcite sa dockate 🙂

sarda17
3. mar 2014

@maxilienka Ahoj 🙂 no mna sice po utrogestane neboli hlava, ale som taka ospala, ze az, som schopna spat aj 12 hodin 🙂 mne sa to cakanie pomaly krati, vo stvrtok idem na krv, tak uvidime...

maxilienka
3. mar 2014

@stastenka42 jéj ďakujem vám za milé slová. Super, ste ma fakt povzbudili 🙂 brusko hladkam o stosest 😀

maxilienka
3. mar 2014

@sarda17 držím palce, nech je to vo štvrtok pozitívne! A u mňa v piatok! 😀

vanushka
3. mar 2014

@maxilienka
@sarda17
ja idem zajtra na krv 😖 neviem ci to prezijem, boooze moj

smoulinka13
3. mar 2014

@vanushka drzim palce

moncibubu
3. mar 2014

@vanushka aj ja drzkam palce,ja idem v stredu a sa tiez bojim, aj ked mam na teste //, ale vsetko ukaze az krvicka a ultrazvuk 🙂

moncibubu
3. mar 2014

@maxilienka no ja mam take podobne bolesti ako na menzes, bolesti v krizoch, troska brusko a aj prsia mna pobolievaju, a som aj dost unavena, takze drzkam palce!!!!!

basha070
3. mar 2014

@vanushka zajtra drzim aplce, neboj tolko pozitivnej energie- to musi vyjst !!!!! Tfuj tfuj a daj vediet!! 😉

sarda17
4. mar 2014

@vanushka
@maxilienka
Drzme si vsetky palce, musi to vyjst. Ja som teraz taka zmatena, vcera som si robila testy, nasla som maleho ducha, dnes je to sice slaba, ale normalna ciarka. Nechcem predcasne prepadat euforii, uz som pocula o pripadoch, ked testy nic neukazovali a bolo to tam alebo ukazovali a nakoniec nic z toho, takze radost prepukne az po krvi a utz 🙂 Ak to vyslo, nemozem tomu uverit, ze by sa po tolkom trapeni zadarilo hned prve IVF...

lucka_220809
4. mar 2014

@sarda17 kolky den si po et a ake embyjko ti vkladali?

sarda17
4. mar 2014

@lucka_220809 Dnes som 12. den po ET a nemali sme PK, vkladali mi dve trojdnove. Neviem, ci uz mozu nieco testy ukazat, ked to bolo bez PK. Ale istota bude aj tak az po krvi🙂

basha070
4. mar 2014

@sarda17 ahoj ja som tuez po pevom ivf, na 12 den po ET bez pk mi ukazalo dusika a 15 den pekna ciarocka. Zajtra idem na krv a sono, tak dam vediet. Myslim,ze je to u teba na dobrej ceste. Drzim moc palce!! Kedy ides na krvicku?

basha070
4. mar 2014

@vanushka no ako ? Dobre ???

sarda17
4. mar 2014

@basha070 Ahoj. Mam ist na krv vo stvrtok. Pred chvilkou som si spravila kontrolny test s inou znackou a napriek tomu, ze to uz nebol ranny moc, ukazalo mi aj na nom slabucku ciarku. Tak hadam predsa len mozem dufat, az sa mi to verit nechce 🙂 Urcite daj zajtra vediet, ako si dopadla, velmi drzim palce.

moncibubu
4. mar 2014

@sarda17 gratulujem potichucky a hej mozu ukazat, a ked si si robila viacero testov tak to urcite vyslo, este raz gratulujem 😀

vanushka
4. mar 2014

@basha070
@sarda17
tak som doma, je to negativne, krv to ukazala definitivne ☹ ☹ ☹ ☹ tusila som to.....je to velmi tazke.....uz 4.IVF nevyslo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vam vsetkym ale dakujem za podporu a drzim palce aby aspon u vas vyslo

vanushka
4. mar 2014

@smoulinka13 presuvam sa s tebou do temy KET 😉

basha070
4. mar 2014

@sarda17 tak ro je parada! Potichu gratulujem ! Len nech silnie! A dakujem,mne sa tiwz nechce ani verit ze pp 4 rokoch....no az v maji si vydychnem.

basha070
4. mar 2014

@vanushka tak to mi je luto...musi to byt velmi tazke. Hlavu hore, Ket musi vyjst !!!! Budem na teba mysliet.

basha070
4. mar 2014

@matulka2314 zajtra daj vediet ako si pochodila.

maxilienka
4. mar 2014

ja som dnes skusala zase testnut, som 10 den po ET (a PK) a zase nic - je to snehobiele. Tak este skusim testnut na 12 den a na 13ty uz idem na krv 🙂 to uz zbehne. Baby moc moc drzim palce, aby ste mali pozitivnu krvicku: @basha070 @sarda17 @moncibubu

dilina
4. mar 2014

ahoj.Ja mamdva a pol rocneho syna.Tiez po ivf. v prahe.Najprv som malastimulaciu liekmi,jednu inseminaciu a ivf sa podaril na druhy pokus.Tak sa baby nebojte a drzim Vam palceky🙂viem ake to je

dilina
4. mar 2014

Sice neviem ci to pomoze ja som este v tej dobe skusala cvicit Mojžišove cviky🙂trosku som sa aj odreagovala

matulka2314
4. mar 2014

@basha070 ok aj ty 🙂

sarda17
4. mar 2014

@vanushka Je mi to velmi, ani neviem, co na to povedat. Asi si treba ten smutok odtrpiet a potom dat vsetku energiu do dalsieho pokusu. Este stastie, ze nemusis do dalsieho cyklu a je tu nadej, ze sa zadari KET. Velmi ti drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre