Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

basha070
7. mar 2014

@maxilienka myslim na teba!!!

maxilienka
7. mar 2014

baby, tak je to negatívne - ach jaj...toto bolo 2.IVF a tak ako 1.IVF bez zmrzliniek...problem je v tom, ze embryjká sa nedokážu vyvinúť do dobrej kvality...najkrajšie vložia a ostatné sa prestanú vyvíjať. A to som na OPU mala 8 oocytov, pri 1.IVF 10 oocytov...zostáva posledný pokus...asi zmením CAR, ale najprv si musím oddýchnuť.

vivera
7. mar 2014

@maxilienka Je mi to luto, aj my sme boli vzdy bez zmrzliniek, preto viem ako sa citis. Držim palce do dalsieho kola.

vanushka
7. mar 2014

@maxilienka je mi to luto, ale nevesaj hlavu. My sme az po 4.IVF mali mraziacikov.... Odpocin si a na jar chod do dalsieho kola.Ono sa urcite podari 🙂 len treba verit !

Cim ta stimulovali ? Ake davky si brala ?

basha070
7. mar 2014

@maxilienka tak to mi je velmi luto...

moncibubu
7. mar 2014

@maxilienka ahojkaj tak to je mi velmi luto, ze to nevyslo, tak sa drzkaj a oddychni si, a naber silu do dalsieho boja,pa

maxilienka
8. mar 2014

@vanushka @basha070 @moncibubu dakujem Vam baby.

@vanushka no ja som stimulovala od 2.DC - Gonal-f 150mj, potom Menopur 150mj a Orgalutran - to je vsetko. A samozrejme Ovitrell 36 hod. pred OPU. A po ET som si nedala pichnut Pregnyl (lebo som po nom pri 1.IVFku skolabovala - si myslim). Takze tak

Rozhodla som sa, ze 3.IVF uz budem absolvovat v inom centre. Mam pocit, ze tu uz v nasom pripade nevedia urobit nic - teraz sme urobili maximum co sa dalo a nic nepomohlo.

sarda17
9. mar 2014

@maxilienka ahoj, velmi mi je to luto :( hlavne si oddychni, otras sa z toho a verim, ze ked sa rozhodnes pokracovat, musi to raz vyjst. Drz sa...

ivec16
9. mar 2014

Dievcata boli ET? Mali ste bolest pri ukone?

nancsy
9. mar 2014

@ivec16 ahoj,vôbec to neboli.je to ako bežné vysetrenie

ivec16
9. mar 2014

@nancsy dakujem, si ma ukludnila 🙂, zajtra idem... Opu riadne bolela, mala som len lokalnu anestezu...

nancsy
9. mar 2014

@ivec16 ja som bola na et včera. Lokalna anesteza?to ti prečo tak robili,to muselo byť hrozné.

ivec16
9. mar 2014

@nancsy to bola katastrofa, myslela som ze to bude v pohode, ze inak by to tak nerobili. Myslela som ze to bude lokalna podobna ako pri cisarskom reze. Dali mi na vyber lokalnu alebo celkovu (za celkovu by som si priplatila 500€, ale keby viem co to presne bude lokalka, tak ich bez vahania zaplatim), este sa mi dnes o tom snivalo... Tak preto dufam ze ET uz bude bezbolestny.. Proste som myslela, ze ked je taka moznost ze aj pre organizmus bude lokalka lepsia ale netusila som jak budem pri tom trpiet, uz nikdy viac..

nancsy
9. mar 2014

@ivec16 rak to ta obdivujem,muselo to byť strašne.ja som tiež sa prírodnú cestu,ale bez celkovej anestezy by som nesla....et je v pohode, roztiahmu ti posvovy vchod a ked ho budú mar nastavený,tenkym katetrom ti tam embryka vložia. Ja som cítila mierne pálenie,ale úplne slabé. Trvá to asi 4 minúty. Kam chodíš do car? Si asi samoplatca vsak?

helka107
9. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

ivec16
9. mar 2014

@nancsy riesim to vo francuzsku (zijeme tu), a mam to hradene poistovnou, no na niektore ukony sa doplaca... Kolko zalezi od doplnkoveho poistenia.. Komplikovane... No toto som neodhadla, fakt som nemyslela, ze keby to tak boli tak to v lokalke nerobia... Stale som rozmyslala nad tym, preco sa na slovensku robi len v celkovej (aj ked som bola na punkcii cysty este na slovensku, tak v celkovej) tak uz to viem...

ivec16
9. mar 2014

@nancsy a drzim palce nech sa drobec chyti 🙂 kolkoste vkladali? 1 ci 2

nancsy
9. mar 2014

@ivec16 dakujem pekne,dúfam,teda verím že to výjde.je to moje 2.ivf . dala som si vložiť dve.18.3. Mám prvý test. aj ja tebe držím palce,vela si si vytrpela

ivec16
9. mar 2014

@nancsy to sme si asi vacsina ktore podstupujeme IVF, niektore viac niektore menej, no vzasade to nie je lahke pre ziadnu... Preto vsetkym drzim palce

sarda17
10. mar 2014

@basha070 Ahoj,neviem teraz ci si v nejakej inej diskusii, alebo sledujes aj tuto 🙂 Chcem sa spytat, kedy mas ist na prvy utz? A co mozno uz vtedy vidiet? Ja tak rozmyslam, ze po ET je nekonecnych 14 dni na vysledok krvi a potom zase cakat na utz, ci sa vsetko vyvija, ako ma, zase cakanie 🙂

ivec16
10. mar 2014

@ivec16 taak uz mame 2 bublinky v brusku. Nebolelo to 🙂 tesime sa a uz si hovorim v mnoznom cisle... O 12 dni pojdeme na krv..
@sarda17 mne povedali ze na ultrazvuk pojdem 4 az 5 tyzdnov po ET to by uz malo byt vidiet aj srdiecka

sarda17
10. mar 2014

@ivec16 Drzim palce, nech sa obidve zabyvaju 🙂 My sme vkladali tiez dve, krv vysla pozitivna, tak teraz cakam na utz. Vychadza to, ze som objednana presne 4 tyzdne po ET (na 19.3) ale nemali sme PK, tak rozmyslam, ci uz nieco bude vidiet, alebo budem musiet byt este trpezlivejsia a pockat na dalsi 🙂

ivec16
10. mar 2014

@sarda17 my sme tiez nemali PK 🙂 tak gratulujem k pozitivnemu testu.. No tak to by si mala byt teoreticky 6 tyzden, takze to by uz mohlo byt vidiet srdiecko/a 🙂 daj potom vediet co bolo vidiet a ci sa obe zabyvali 🙂 drzim palce

basha070
10. mar 2014

@sarda17 ahoj, ja som tiez objednana na sono 4 tt po vklade. A nemala som PK. A to uz budem na zaciatku 7 tt tak co som googlila uz by malo byt vidiet ♥ . Ja idem 13.3., tak dam vediet co a ako. Som napata ako guma v trenkach... stale len cakanie, tak ako hovoris. Inak ako sa citis? Lebo ja nemam ziadne priznaky, okrem bolavych prs.

livi28
10. mar 2014

Ja idem v stredu (miesiac od OPU) na ultrazvuk a som uplne mimo z toho, tak sa bojíím,aby všetko bolo ok. Ja už sa vidím v novembri s kocárom 🙂))

basha070
10. mar 2014

@livi28 😀 aj ja sa tak vidiiim !! Viem, co prezivas, uz by som bola najradsej nech uz je maj a 1.trimester za nami.

basha070
10. mar 2014

@ivec16 moc moc drzim palce, nech sa ta bublinky drzia ako klieste ! 😉

mayama
10. mar 2014

@ivec16 ahoj ja som ho absolvovala túto nedelu9.03. bala som sa že o bude bolieť lebo pri inseminácii ma to príšerne bolelo, ale teraz uplne ale uplne nič, len tlak, inak ani som nevedela že mi tam dačo pcha.

ivec16
10. mar 2014

@mayama jj bolo to ok, 🙂 tak to sme skoro rovnako, buduci piatok pojdem na krv 🙂

sarda17
10. mar 2014

@basha070 Urcite sa po tom utz ozvi, som zvedava, a hlavne drzim palce 🙂 Ja tiez necitim nijake priznaky, mna naopak pred menstruaciou strasne bolievali prsia a teraz nic. Akurat vcera som sa zobudila s tym, ze mi bolo na vracanie, ale podla mna na tehotenske nevolnosti je priskoro, a aj to ustupilo a uz je to teraz ok. Takze tiez mam pocit, ze som bez priznakov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre