Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nancsy
19. mar 2014

@ivec16 ahoj ,ja som mala na 9-ty den asi podobnu ciarku a na 10-ty den mi krv ukazala HCG 364. Takze asi si v tom🙂

ivec16
19. mar 2014

@nancsy super... idem v piatok na krv.. tak v piatok to budem mat potvrdene... a ked bude pozitivna tak v pondelok idem znova na krv... aby sa potvrdilo ci dobre stupa HCG

nancsy
19. mar 2014

@ivec16 ja idem tiez v piatok, ale na 2. kontrolnu krv- teda 14 ty den od ET.

ivec16
19. mar 2014

@nancsy mala si aj PK? kolko dnove embryjka ti vkladali? mne dve a este ma bude velmi zaujimat ci sa chytili obe alebo len jedno...

ivanuli
19. mar 2014

@chorucka hej, robila som si test, mam tam takeho dusika, ale na fotke este nieje vidiet. dnes maju moje 13 dni ak tam su, 🙂 skus pockat este do 11 - 12teho dna. to by uz mohlo nieco ukazat. 🙂 drzim palce, daj potom vediet 😉

ivec16
19. mar 2014

@nancsy aha uz viem, pozeram spatne...

nancsy
19. mar 2014

@ivec16 ja som tiez zcedava, ci je len jedno,alebo dve.... verim tomu, ze dve. Pozerala som aj nejake hodnoty na internete, ale nesedi to, kazda ma nejaku inu. Niekotre baby mali nizke HCG oproti mne a ckaju dvojicky. tak uvidim.

sarda17
19. mar 2014

@basha070 Ahoj. Tak dnes som bola na prvom utz, všetko je zatiaľ v poriadku a bilo už aj srdiečko 🙂 Bol to úžasný pocit 🙂 Akurát aj mne povedal, že je tam len jedno, normálne mi prišlo za tým druhým, čo to nezvládlo, strašne smutno.

domeska
19. mar 2014

ahojte - chcem sa spytat preco pri ET som nemala pol hodku cikat 🙂 dakujem - vcera sme boli na ET, vlozene 2 embryjka... tesime sa a cakame 🙂

sarda17
19. mar 2014

@domeska Ahoj, mne to nedalo, ja som sa spytala priamo na sale 🙂 Vraj plny mechur tlaci na maternicu a ta sa dostane do polohy, ktora je idealna pre zavedenie embryjok. Inak by to islo len so zahnutymi nastrojmi, co by asi velmi neslo 🙂

domeska
19. mar 2014

@sarda17 - dakujem, ja som myslela po et.

smoulinka13
19. mar 2014

@domeska po vklade sa nemoze ist na wc?ja som isla hned hmm

basha070
19. mar 2014

@sarda17 moooja 🙂 to su tie hormony 😀 Tak gratulujem !!!! Vidiet to male bijuce srdiecko je naozaj krasny pocit. A sup k novembrovkam ! 😉

basha070
19. mar 2014

@domeska aby si nenamahala vnutorne brusne svaly a naaahodou to nejak nepokazila. Mne zakazali aj sa smiat, kaslat, kychat atd.

sarda17
19. mar 2014

@basha070 Ja som tie novembrovky hľadala, ale márne 🙂 nepošleš mi prosím na ne link? vďaka 🙂

lucinda17
19. mar 2014

@sarda17 ahoj prosim ta a kolky presne tyzden si??ked uz bilo srdiecko 🙂

sarda17
19. mar 2014

@lucinda17 Ja som tiež prekvapená, že to sa dá spozorovať už tak skoro, ale som len v 6. tt 🙂

lucinda17
19. mar 2014

@sarda17 mne kazali prist v 7 tt tak preto som ostala prekvapena...tak gratulujem ja idem zajtra rano 🙂

ivanuli
20. mar 2014

Baby, co idete zajtra na krv, myslim na vas a drzim palce 🙂
Ja som si dnes robila test a vyzera negativny, takze si uz moc nadeje nerobim. Zajtra som uz pripravena na akykolvek vysledok... Opatrujte sa. 🙂

dellissa
20. mar 2014

@ivanuli ahoj nezufaj ja som si robila test v utorok a bol negatívny a vcera som bola na krv a ta je pozitívna 😀

ivanuli
20. mar 2014

@dellissa Gratulujeeem! 🙂

dellissa
20. mar 2014

@ivanuli dakujem 🙂 ... drzim ti palce ...

basha070
20. mar 2014

@ivanuli co to je ze vyzerá negativny? Mas ducha aspon malinkeho?

ivanuli
20. mar 2014

@basha070 ja tam uz 5 dni vidim len taky tien. vidim kde je ta ciarka, ale nijak sa nefarbi, nesilnie. nic.

mayama
20. mar 2014

Ahojte tak ja 11 den po et- test pepino, 12hod. ---- 2 kolajnice.

mayama
20. mar 2014

@ivanuli a aky test maš??? ja som mala rapid ten ukazal tak celkom slušnu čiarku a women secret len taku nič a pepino 11 den riadna čiara.

ivanuli
20. mar 2014

@mayama do vcera som pouzivala woman secret, dnes rano som mala pepino.

ivec16
20. mar 2014

@ivanuli ak tam mas aspon dusika, tak to podla mna nie je stratene... Treba vyckat na krvicku

basha070
20. mar 2014

@ivanuli mne tiez duch nesilnel, pockaj na krv, uvidíš na 100%. Drzim palce !!

smoulinka13
20. mar 2014

ahojte baby zajtra idem na KET drzte palceee ak mate dake rady sup sem s nimi 🙂) dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre