Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
14. apr 2009

zuzka..silno drzim palcekyyyyyyyyyyyyyy 😵

tina1
15. apr 2009

baby čakateľky na tehu ako dnes? 🙂

janames
15. apr 2009

ahojte ...ako sa mame cakatelky na zajtrajsi velky den? ja som uz cely den z toho nervozna aky bude visledok .🙂

tina1
15. apr 2009

ahoj, aj ja strašne. Už nech to máme za sebou, lebo ja som teraz vhodná na psychiatriu. Ja som asi pred hodinou testla a tak sa mi zdá, že som tam mala druhú čiarku, lepšie povedané ducha druhej čiarky. Ešte pre istotu testnem ráno z ranného moču a uvidíme. A ako sa cítiš?

janames
15. apr 2009

ja som uz dnes netestovala keduz zajtra idem na krv len dufam ze mi visledok povedia este zajtra lebo ja idem ku svojej doktorke a nie do FC.inak sa citim dobre okrem toho ze cely den som uz nervozna s toho a parkrat som si zabehla na WC z toho.Drzim vam palce zajtra nech tam nemame duchov ale dve ciarky.JA som vcera a predcerom testla a aj ja som tam mala takeho docha ale dufam ze bol ozajstny a zostane tam na dalej.

janames
15. apr 2009

...inak ako sa citis ty mas niejake pozitivne pocity alebo priznaky?

tina1
15. apr 2009

ja neviem, bolia ma prsia už dosť dlho, a od 9 dňa mám mrchovské pocity (9 deň som to cítila celý, dala som si aj normálnu vložku, až taký to bol pocit, trvalo to až pokiaľ som nešla spať, no a od včera večera to mám také isté, len MS nikde).

zuzka100
15. apr 2009

Ahojte, vsetkym drzim palce, aby to neboli len duchovia, co ste videli, ale aby to bola aspon na 100% poriadna DRUHA CIAROCKA - TAK VYTUZENA!!! Ja mam na testovanie este dostatok casu. Inokedy ma clovek pocit, ze cas leti rychlo, ale od ET ako by sa to zastavilo, chceme vediet vysledok co najskor. nemam pravdu? alebo ten pocit mam len ja?

janames
15. apr 2009

aj mna bolia prsia hlavne ked si dam dole podprsenku vecer a potom v noci niekedy sa aj na to zobudim ze ake ich mam citlyve.Brucho aj mna niekedy boly ako na MS ale potom nastastie nic neboly ma non-stop ale zacne a prestane atd..Dufam ze si to len nahovarame lebo sa toho bojime aby neprisla nam MS a boly nas preto ze sme teho. a nieco sa tamlen deje lebo som uz pocula take ze aj ked si teho tak niekolko mesiacou pobolieva brucho.

zuzka100
15. apr 2009

Napisala si presne to, co by som napisala aj ja .Presne take iste potiaze mam aj ja. No uvidime... Drzme si palce nadalej vsetko zvladajme... 🙂

janames
15. apr 2009

ahoj zuzka v tom mas pravdu ze chceme vediet visledok a do vtedy sa vlecie cas ale ked som uz pred tim tak sa obavam visletku ci bude taky aky chceme pocut.

saxana
15. apr 2009

Ahojte, dnes rano som aj ja mala na teste slabu ciarku. Robila som si aj dalsi test cez den, ale tam nebolo nic ☹ a mam tiez spinenie a bolesti na MS, tak sa uz neviem dockat co sa zajtra dozvieme 😉 Drzim Vam vsetkym co zajtra testujete moc moc palce a dufam, ze sa vecer uz budeme vsetky vytesovat z pozitivneho vysledku 🙂
Ahoj zuzka, kolky den mas od transferu a kedy testujes?

tina1
15. apr 2009

babulienky, takže držím nám všetkým palce na zajtrajšok. Idem si už ľahnúť, lebo už mi hrabe. Tak zajtra podajte všetky pozitívne správičky. Dobrú noc. Pá pá.

kuspitka
16. apr 2009

Ahojte.tak ja cakam dvojicky.....

kacarina
16. apr 2009

kuspitka, to je skvele !!! 😅 a v ktorom si tt?

vsetkym ostatnym velmi drzim palce na dnesne testovanie 😉

kuspitka
16. apr 2009

kacarina zabudla som sa opytat ,ale asi 5tt neviem ked mam pravdu povedat..
vcera mi len povedali v Heliose ,ze som v tehu

mayka
16. apr 2009

kuspitka gratulujem a ostatnym drzim palce. 😉

kuspitka
16. apr 2009

mayka dakuje pekne.
ved aj ja drzim velmi pace nech ste tehu cim skor

janames
16. apr 2009

Ahojte dievcata tak co nove? ako dopadly testiky?ake mame spravicky? 🙂

janames
16. apr 2009

haloooooooooooooooooo ste tu?

janames
17. apr 2009

luly ..tina no ako ste dopadly na krvnych testoch vcera? mate uz visletky?

dicinka1
17. apr 2009

janames..obe mali neg. vysledky 😔 ☹

janames
17. apr 2009

to je mi velmi luto drzim im palce nech najblisie im to vide. no teraz neviem ci sa mam chvalit alebo nie ja som mala pozitiv. vysledok 🙂

dicinka1
17. apr 2009

janames..gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 super..aspon jedna,nie?

dicinka1
17. apr 2009

kolko hcg si mala?

janames
17. apr 2009

dakujem mala som hcg 367 doktorka sa tesila a hovorila ze je to dobre a o dva tizdne mam ist na ultrazvuk ze by tam uz mala nieco vidiet asi ci je jedno alebo dve lebo mi vkladaly dve embryia.

janames
17. apr 2009

ved Luly mala minule hcg 5,28 ono sa jej to mohlo zastavit alebo co ked jej uz rastlo vtedy a teraz nic.

dicinka1
17. apr 2009

luly to kleslo hcg..nikto nevie preco ☹

a ty si bola kolky den na krvi?ja som bola 10 den po ET...a mala som hcg okolo 68 😉 a na 12 den som mala 150 hcg 😉

janames
17. apr 2009

ja som bola po KETe a na 14 den som mala teraz 367hcg co povies podla teba je to dobre 😉 ? teraz prezeram internet ale niejak velmi sa do toho nerozumiem lebo vsade pisu v inich hodnotach a po ovulacii dny atd.....takze z internetu sa toho niejak neviem docitat viac. 😒

majkabb
17. apr 2009

janames ,,,gratulujem !!!!!!!!!!!!!!!tesim sa s kazdou novou tehulkou 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre