Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

anonymka666
3. júl 2016

@maculicek1977 ahojik😊 no dnes ma od rana neskutocne pali zaha co mna teda nezvykne, iba po bielom vine a to som nepila ani nepamätam, a taha ma brusko a sem tam pichne aj krize pobolievaju, ale prsia citim naozaj iba vecer aj to len trosku tak neviem...alchemilku som v lekarni kupovala a ano nie je to najlepsi cajik chutovo ale uz som si zvykla na tu chut 😊 ja takisto drzim palceky a prajem to kazdej jednej z vas, pretoze kazda z vas si to zasluzi za to co vsetko pre to podstupujete 😊

miskab
3. júl 2016

@14nunu10 ja som mala dva dni dozadu bolesti brucha, a pichanie v bruchu , tak neviem ci to je zle alebo nie, pri prvom som to nemala.a zacal mi vytok taky biely :/ hmm tak neviem.

isabellita
3. júl 2016

Ja som dnes 12den po ET, zajtra idem na krv. Netestovala som. Vydrzala som! 🙂 len som trosku znepokojena, pretoze od vcera necitim vobec bokesti podbruska a ani ho moc nemam nafuknute ako pstatne dni predtym.. Hmm tak neviem :(

maculicek1977
3. júl 2016

@anonymka666 jéj tak paráda, už sa teším s tebou, jooooj super , ja si fakt strašne myslím, že ti to vyjde joooj krásne., babule aj ďalšie len tak ďalej.......a tá zaha no vidíš, niečo nezvyčajné 🙂, skús dobre pohrýzť mandľu v ústach, že vraj to pomáha na záhu,,,,,

anonymka666
3. júl 2016

@maculicek1977 tesit sa nejdem este to nie 😊 dost robi aj psychika cize priznaky som si mohla aj sama navodit 😁 ale modlim sa aby to vyslo! A prajem to kazdej jednej!!! Inak ako sa pocitaju tie dni od ET? pocita sa aj den ET? Ked som mala v pondelok ET tak som kolky den po? 😊 Inak este velmi dobre na zenske veci je aj pit rakytnikovy olej taktiez je to silny antioxidant ten pila ta kamoska pred ET 😉

maculicek1977
3. júl 2016

@isabellita ty si vydržala???????!!!! Zajtra sa už nedočkavo teším na pozitívnu SPRÁVIČKU!!!!!!! Neboj, tu baby písali, že aj nemali žiadne príznaky a boli tehu, tak len nebuď v strese a hladkaj bruško!!!!!!!

maculicek1977
3. júl 2016

@anonymka666 ja viem psychika dokáže svoje.....Deň ET sa nepočíta, takže dnes si 6 deň po ET a ten rakytníkový olej kde kupovala, tiež v lekárni, nevieš?

14nunu10
3. júl 2016

@anonymka666 v deň keď bol ET je 0 deň/nultý deň/ na druhý uz 1 deň .....

anonymka666
3. júl 2016

@14nunu10 dakujem pekne, viem som ako debil 😁

14nunu10
3. júl 2016

@anonymka666 to nič 😁 najradšej by sme si to každá "posunula " už na 12 deň aspoň 😁😁😁mám pocit ze sa toho ani nedockam 😱😉😁

anonymka666
3. júl 2016

@maculicek1977 ten olej maju aj v lekarni ale tam je velmi drahy, skor v nejakom obchode so zdravou vyzivou tam su o dost lacnejsie tieto olejceky. V lekarni ho maju asi aj tak iba vo forme kvapiek alebo tabletiek ale v tych obchodoch je v sklenenej flaske 1/2 litrovej 😊 Tak dnes som len 6.den a ja som v tom ze uz 7. 😊 dakujem za objasnenie😉

anonymka666
3. júl 2016

@14nunu10 ani nehovor ja hodiny odpocitavam, tato neistota je hrozna! Mna znepokojuje ze prsia necitim neviem ci je to normalne...

14nunu10
3. júl 2016

@anonymka666 ale to nie,niektorá ma všetky príznaky v tehotenstve iná nič okrem vynechanej menstr.takže sa neboj,dobre bude 😍

anonymka666
3. júl 2016

@14nunu10 dakujem za povzbudenie 😊 a kedy sa ma testovat? Kedy by malo byt uz vidiet aspon dusika? 😊

isabellita
3. júl 2016

@maculicek1977 no ano vydržala som, no najviac kriticky bol pre mna 9den po ET, som bola velmi velmi nervozna, ze este 4dni! Och to bol stvrtok pre mna dost zly. Ale dnes uz viem, ze len zajtra👍 A k tym bolestiam, ja len ze cely cas som brusko citila a teraz 2dni nic..

14nunu10
3. júl 2016

@anonymka666 zhruba od 10-12 dňa no ideálne 14-15 deň pre nedockavych aj 8-9 nieje zlý no podľa toho aké dlhé cykly si mavala ..Ja skúsim testnut 7 deň lebo ja mávam 25-26 dňový cyklus tak hádam ze uz duch tam bude😁

anonymka666
3. júl 2016

@14nunu10 ja mavam tak 28-30 dnove tak skusim daky 10ty den asi 😊 drzim silno palceky!!!

vevericka53
3. júl 2016

Ahojte snažilky😉 tak ak možem aj ja by som sa k Vám chcela pridať , v pondelok som mala transfer ( dve 3- dňové embryjka) Modlim sa aby to uz tentokrát vyšlo , je to po 4x co mam ivf...

14nunu10
3. júl 2016

@vevericka53 kde si bola v car?? Držím palceky

vevericka53
3. júl 2016

@14nunu10 dakujem pekne , nie žijem v Belgicku, tak tu na klinike...

14nunu10
3. júl 2016

@vevericka53 aha,ok 😎😎😎

vevericka53
3. júl 2016

Od stredy som začala jemne cítiť podbruško, včera a dnes trosku aj kríže a rano som mala citlivé prsia... Na krv mam ist 11.7. tak to dovtedy musím dako prečkať😁 je to riadne tažké ...

14nunu10
3. júl 2016

@vevericka53 no príznaky vyzerajú fajn,to už vydržíme nejako a nájdeme vytúžené // 😍😍

vevericka53
3. júl 2016

@14nunu10 tak tak 👍a ty sa ako cítiš ? Ja mam este navyše uz mesiac alergiu., stále kycham a smrkam😇😱 tak dúfam že maličké sa pekne zahniezdia aj napriek tomu....

maculicek1977
3. júl 2016

@vevericka53 , joj mojka moja už 4 ivf, to sa UŽ MUSÍ VYDARIŤ!!!!!. Príznaky máš dobré, veľmi ti držím palčeky nich to vyjde. A čím si stimulovala? Aj ti zmenili lieky po tých IVF keď sa nedarilo? Ani raz sa neuchytilo?

saxana15
3. júl 2016

Citam vas dievcata,sice uz velmi malo,kedze vedla mna uspavam 10mesacneho synceka.ale chcem vas podporit! A to iste,co vy,som prezivala viackrat.6 rokov bez uspechu,potom 7x Ivf,po dvoch embryjkach,az to jedno posledne sa vola Adam. 😀.nevzdavajte sa,pokym sa stale da.

maculicek1977
3. júl 2016

@saxana15 joj krásne si to napísala toto si potrebujeme prečítať ĎAKUJEME, tebe veľa radosti s maličkým, také šťastie by som aj ja chcela zažiť!!!!! Ale nevzdávam koncom tohto mesiaca 2 IVF , dúfam, že posledné!!!!! Ešte raz vďaka!!!!

miskab
3. júl 2016

@14nunu10 krize aj mna sem tam bolia, ale inak ziadne priznaky nemam ja si skusim v utorok uribit test dufam si najdem //, a tebe drzim moc palce bay si si nasla //

miskab
3. júl 2016

@14nunu10 no a este som mala preddvoma dnami bolesti v podbrusku tak neviem ci je to zle :/

vevericka53
3. júl 2016

@maculicek1977 dakujem moja😘 treba stále veriť že raz to vyjde, že každá z nás raz bude držať v náruči ten najkrajší dar co môžeme v živote dostať ... Mne dako velmi terapiu nemenili len mi zvýšili výšku hormónov lebo pri prvych dvoch stimulaciach som mala len 4 vajka a z toho na transfer schopných len 2 pri prvej a 1 pri druhej stimulácii ☹ Pri tretej ivf mi zvýšili hormóny a mala som 13 vajok a vkladali mi dve 5 dňové embryjka no žiaľ sa opäť neuchytili .... No a tento posledný raz mi pri punkcii odobrali opäť len 4 vajka a na vklad boli vhodne dve po 3. - dňovej kultivácii... Stále si hovorím že dôležitá je kvalita a nie kvantita ...😊 Velmi túžim uz aj ja konečne si najsts krásne dve // takze sa len modlim nech to tentokrát vyjde a modlim sa za každú z nás lebo si to všetky zaslúžime .... Co sa týka hormónov mala som Menopur 225 mg( miešala som tri ampulky prášku s dvoma ampulkami roztoku) Pred dvoma rokmi mi laserom zlikvidovali endometriozu vaječníkov a maternice .... Tak asi tak v krátkosti 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre