Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

squella
14. apr 2011

@dorotka66 Renka potešila - ja už menej, ale nevzdám to, neboj 😉

renattka24
14. apr 2011

@squella Jeeeee ake mlie 😎 Aj mi slzicka vypadla z ropakov 😀 😀 Ja som sa tak citila ked mi povedala sestricka ze je to pozitivne 😝 A rano ked som isla do lekarne pre lieky tak som si kupila tehot.test, ani som nevedela na co si ho kupujem.Ale teraz viem uz na co 😀 😀 V nedelu si urobime testik a chcem vidiet tie // kolajnicky 😀 😀 Som tvoje slovka precitala manzelovi a pacili sa mu a veeeelmiDakujeme 😀 Tak si daj do kopy veci, ktore mas na plane a rychlo potom do dalsieho kola. 😎 Budem Ti moc drzat pastiky a dufam ze dlho cakat nebudete 😀 Mne to trosku skomplikovalo situaciu,pretoze sa mi ide sestra vydavat a ja budem na PN 😀 😀 Ale hadam to nejako vymyslime 😀 😀

petuska123
14. apr 2011

@shailina ahoj ja som mala nad 37 a tehu som nebola ja som sice brala utros a este aj v den mrchyy bola zvysena ja BT neverim kvoli tym hormonom co do nas pchaju 😀

squella
14. apr 2011

@renattka24 Čakajú ťa veľké radosti, svadba, sestrine bábo a hlavne - to Vaše - krásne!!!!! Presne o tomto je život, nie len o problémoch a trápeniach, ale aj o tých pozitívnych správičkách a rodiacich sa drobčekoch, ktorí sú vytúžení a skutočne dávajú význam celému nášmu životu 🙂 Fuh, ale som sa zamyslela 😀 a ty si sa mi zase rozcitlivela - ale to je normálne a bude to ešte horšie --------- vraj, neviem, ešte som nebola tehu, ale si myslím, že okrem slzičiek šťastia a radosti sa môžeš tešiť aj výbuchy smiechu - a manželík sa môže pridať, xixixixix
DRZTE SA DECKA!!!!

dorotka66
14. apr 2011

@makovicka53 makovička aj ja uvažujem nad MT, uvidíme, snáď to vyjde aj s KET v KE 😉 , ak nie meníme CAR. No katy mi spomínala, že organizmus si musí oddýchnuť od hormónov a ja s tým teoreticky súhlasím. a v splne to je samozrejmosť. ale na strane druhej, hneď by som pokračovala, lebo nie som veľmi trpezlivá. dnes som mala v práci taký desný stres, že ak by som bola tehulka, tak sa normálne obávam ☹ či by sme to zvládli.... ale fakt po tom KETe beriem aj ja dovču, neviem čo budem robiť, ale minimálne sa posnažím, aby to dopadlo úspešne 😉 ps: trošku mi je ľúto, že to nebude strelček (aj ja som) , lebo toho som vždy chcela 😀

dorotka66
14. apr 2011

@renattka24 blahoželáááááám renátka k dnešnému výsledku 😉 konečne niekto potešil!!!!!!!!!

dorotka66
14. apr 2011

@squella a ty ako???? 😉

dorotka66
14. apr 2011

@squella držkám palce 😉 práve som si prečítala výsledok....inak baby kto sa z vás sa chystá na KET v máji???? ja len s kým idem do toho 🙂

squella
14. apr 2011

@dorotka66 ja som negatív 😒 ale inak náladička pozitív 🙂))) , veď život tým nekončí

dorotka66
14. apr 2011

@squella jasné, že nie....len tie detičky vedia tak potešiť 🙂, dnes sme sa tešili s krsniatkom a to je teda zábavné 😀

squella
14. apr 2011

@dorotka66 no to ano, a este o co krajsie to budes mat s vlastnymi 🙂 dáme to!!!!! Verím 😵

dorotka66
14. apr 2011

@squella jasné, že dáme. kedy máme nový termín????

mabumi
14. apr 2011

@dorotka66 jáááá idem !!!!! máj je náš 😀

dorotka66
14. apr 2011

@mabumi jéééj ja som zabudla, tak sa teším, že si to práve ty 😉 supeeeeeer

squella
14. apr 2011

@dorotka66 ja ti neviem, mám si oddýchnuť - dať telu čas sa spamätať - objednám sa zase na konci mája na konzultáciu a uvidíme.

shailina
14. apr 2011

@petuska123 moja máš pravdu že to s tou bazalnou teplotou nemusí byť presne o tom už len kvoli hormonom ale budem veriť že som tehu pokial mi sestrička nepovie že nie som v tom. tak potom začnem pekne od znova 🙂

dorotka66
14. apr 2011

@mabumi ja sa len trošku obávam svojej mrchy...ale ak nebude idem na vyvolávačku...

evi1
14. apr 2011

@renattka24 Zlatíčko, veľmi Vám gratulujem, som veľmi šťastná že už niekto má aj dobrú srávičku, dúfam že teraz budú len pozitívne testíky. Júúúj v kútiku srdiečka ti troška závidím 😀 😀 ale samozrejme len v dobrom. 😀 Už len 7 dní a pôjdem aj ja na krvičku 😀 😀 😀 😀

mabumi
14. apr 2011

@dorotka66 neboj, bude 😉 pôjdeme spolu 😅

dorotka66
14. apr 2011

@squella squelli a to asi bude IVF, však? to si musíš poriadne oddýchnuť 😉 a nabrať sily. ja som sa dnes pozerala v zrkadle, či som sa nejak nezmenila, lebo som mala pocit, že trošku v ksichte, ale manžel ma upokojil... 😀

squella
14. apr 2011

@dorotka66 jasneeeeeee, dllllllho budem relaxovať 🙂 a ja som sa veru zmenila - som guľatá ako buchtička a akási divne spokojná - žeby som si hormónami zlepšila náladu a apetítom obalila nervy???? 😀

renattka24
14. apr 2011

@squella Tak to mas pravdu, si sa ale pekne zamyslela 😀 Uprimne a velmi pravdive.Tak oddychuj a co najrychlejsie do dalsieho kola.Babenky ani neviete aku mam radost.Len mam este trosku obavy, pobolieva ma to podbrusko ale snad to bude v pohodicke. 😀 😀 Ano som citliva a dost,za vsetko sa rozplacem ci je to zla sprava alebo dobra 😀 Ale ja som od malicka taka 😀 😀 Vraj to neni dobre ale co uz neda sa to zmenit 😀 😀
@dorotka66 Dakujem velmi pekne.A ja budem drzat pastiky na maj. 😎 Ale verim ze sa Vam to podari.Maj lasky cas 😎 😎 Budem Vas poctivo sledovat 😀 😀 A mysliet na Vas 😎

renattka24
14. apr 2011

@evi1 Dakujem velmi pekne za gratulaciu 😎 A Vam drzim pastiky aby ste mali tiez take krasne spravicky aj u Vas doma 😎 Dajte vediet ako Vam dopadol testik, budem Vas vsetky sledovat 😀 😀

renattka24
14. apr 2011

@mabumi
@dorotka66 Takze nase majovky 😀 😀 Do toho 😀 😀

renattka24
14. apr 2011

@squella Len si oddychni ak Ti povedal Doktor aby si oddychovala, tak ho posluchni. 😎 Uzi si trosku slniecka a potom sup do toho 😀 Verim,ze sa dockas 😎 Drzim pastiky do buducna.

squella
14. apr 2011

@renattka24 Doktor nieeeeeeee 🙂 ved tych nic okrem penazi nezaujima, to som si naordinovala ja 😀 ved telo dostalo tym dlhym cyklom zabrat, tak sa musi trosku spamatat. Moja lekarka sa ani neunuvala so mnou prehodit rec a "najmudrejsie" sestricky v Gynfive povedali, ze po mesiaci - dvoch sa mam ozvat.
Takze tak nase super centra - ale clovek asi najlepsie vie, co mu vyhovuje.....preto dam na svoju intuiciu a popravde - ved oddych este nikdy nikomu neuskodil 😵
tak paaaaaaaaaa

makovicka53
14. apr 2011

@dorotka66 nie si spokojna s CAR? hmm...ja neviem vsak zavisi od vas ake mate skusenosti s lekarmi...hlavny je pristup lekarov ...ja chodim od zaciatku do heliku a som spokojna....mas moc stresovu pracu?ci ta niekto vytocil?ale KET realizujete hned ci?

munuska
15. apr 2011

@renattka24 ahoj renatka! Ako sa dnes citis? Ja som odovzdala krvicku a teraz musim cakat do 14,00 na vysledok. Dnes ma priserne boli v podbrusku, krize a chrbat ani nehovorim...sesticky vraveli, ze to moze byt predzvest tehotnosti, dufam, ze ma nechceli len utesit a nebude to predzvest mrchy. Suchla som sa do postele, kupila som si knihu Cakaren /od Denisy Fulmekovej/ o umelych oplodneniach a idem si citat, aby mi ten cas rychlejsie ubiehal. Dam vediet vysledok!

evi1
15. apr 2011

@munuska ahoj, držím ti moc palce 😀 😀 Tie bolesti brucha a chrbta už bude znaky tehu 😀 😀

munuska
15. apr 2011

@evi1 dakujem Evi! Bodaj by si mala pravdu! A ty ako? Ja som prave pustila do tej knihy, zaujala ma-zacina tym ako idu hlavne hrdinky na odber vajicok...je to fakt momentalne aktualna tema, som zvedava ako sa bude pribeh vyvijat dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre