Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

munuska
15. apr 2011

@evi1 bola si na ET alebo KET? tvoj kolky pokus? U mna prve IVF, ET zavedene 2 krasne blastocysty na 6-ty den a dnes je 9-ty den.Ty mas kolko embryjok?

evi1
15. apr 2011

@munuska toto je už moje 2.IVF. teraz som mala 8 vajíčok a oplodnili sa nám 3, OPU som mala 6.4. a deve mi vložili 8.4. a to 3. to vzdalo, ☹ takže ani mrazáčika nemáme. A to sme teraz mali aj to novú metódu na výber spermiok PICSI. Pevne veríme že teraz bude krv pozitívna a dotiahneme to až do pôrodu. 😀 Máš aj eskimáčikou?? robila si si aj test?

shailina
15. apr 2011

@munuska no moja ja to normálne prežívam s tebou pozerám na hodinky a na forum či nemáš už nejakú správu hlavne chcem prečítať že námm napíšeš že si tehu by si nás všetky potešila to mi ver 😀 a hlavne nech sa uchitia obe to by bolo ešte lepšie 🙂
a test si si doma neurobila ????

shailina
15. apr 2011

@munuska moja a do akej kliniky chodííš ???

munuska
15. apr 2011

@evi1 my sme mali tiez 8 vajok, oplodnene vsetky prirodzene, mame este 5 mrazacikov. Test som nerobila, nechcela som sa stresovat, keby bol negativny, neverila by som a keby bol pozitivny tiez by som bola na pochybach a cakala na vysledok z krvi, tak som to vydrzala a teraz ratam minuty.... A co robis? Si doma, setris sa alebo aj pracujes?

munuska
15. apr 2011

@shailina ahoj shali! Dakujem, ze mi fandis, aj ja som s napatim sledovala osud dievcat v poslednych dnoch...bolo vela neuspechu, ak som dobre zachytila, iba Renatka ma pozitivny krv.test. Robila si si dalsi test? Ako sa citis?

munuska
15. apr 2011

@shailina chodim do Gyn Fiv

munuska
15. apr 2011

@evi1 a ako pebiehalo tvoje prve IVF? a po akej dobe si isla zas??

shailina
15. apr 2011

@munuska nooo cítim sa tak všeliako čo jediné je že ma pobolievajú občas vaječníky ale ani to dajak neregistrujem lebo som si za tie pár dní na to úplne zvykla a test som si nerobila tiež som si povedala že to nejako vydržím a ked tak tak si ho radšej urobím okolo toho 16 dna po. A ked ti dnes oznámia že si nebudeš si robiť test ???? aby si mala na pamiatku ????

mata1782
15. apr 2011

ahojte baby 🙂 je to moje 1IVF a som 6den po ET robila som si test a ukazal predstavte si // ciarky ani som tomu nechcela uverit ale radost mam velku 🙂

renattka24
15. apr 2011

@squella No s tym Doktorom mas uplnu pravdu.Ja chodim do takeho isteho centra....Doktor o nicom, a najlepsie aby si tam chodila ako na hodiny klavira 😀 Ja som isla na dalsi pokus ani nie dobrovolne nikto sa ma nespytal ci chcem,Doktor povedal a hotovo....no ale v mojom pripade sa to vydarilo 😀 Tak pekne oddychu 😎
@munuska Ahojky.No az teraz som sa zobudila celu noc som nespala. ☹ Tak ma priserne bolia priedusky ze az hruza....a hlava mi ide prasknut.Teraz sa bojim ze sa chrobacik neudrzi a vzda to ked som chora a v poctate mam oslabeny organizmus.. 😠 ANi neviem co si mam dat ake lieky ale asi ani ziadne si nemozem,len caje pijem 😠
Tak myslim na teba a verim ze budes dalsia tehulka.A tie krize a podbrusko asi bude predzvest tehotenstva, pretoze aj ja mam take bolesti 😀 😀 Tak uz nech je 14:00.....cakame je to napinave 😀 😀

evi1
15. apr 2011

@mata17 82 ahoj Mati, gratulujem to je super, aký test si si robila, to si ma veľmi potešila, 😀 😀

renka1801
15. apr 2011

@mata1782 tak to je velmi pekne ak sa teda podarilo na 1. pokus. Tak nech to vydrží ako treba . A vložila si si jedno?

munuska
15. apr 2011

@shailina nie, test si robit nebudem, ani na pamiatku, uz som si v zivote urobila az-az...mozno si vypytam foto a autogram sestricky, ktora mi tu radostnu spravu oznami, haha. Dufam, ze bude radostna...este hodinu musim pockat! Az manzel odbehne z roboty a bude pri mne, ked budem volat...bud sa bude radovat, alebo ma bude musiet utesovat a vymyslat nejaku super exoticku dovolenku, aby som az tak nesmutila. Uvidime o 14,00 hod. ako sa bude nas zivot dalej vyvijat. Aj tebe drzim palce, a kam si odcestovala, ked nemozes ist na krv?

munuska
15. apr 2011

@renattka24 dufam, ze to tvoje male vydrzi aj pri chorobe, to mi je fakt luto, musis verit. Ty mas jedno embryjko? Co vravi lekar na tvoju chorobu?

renattka24
15. apr 2011

@munuska Jeeee ake pekne.Mas velmi dobreho muzicka.Zlate to je.Ale poviem Ti ze ziadna exoticka dovolenka nebude, pretoze budes tehulka 😀 😀 Verim strasne verim ze sa to podarilo..... 😎 Ach este hodinku a bude to.Toto cakanie....... 😀 😀

mata1782
15. apr 2011

@renka1801
Vkladali mi dve 🙂

renattka24
15. apr 2011

@munuska No dufam, ze sa tam udzi.No vkladali mi dve ale myslim ze hodnotu som nemala az taku vysoku.Ked mi to sestricka nepovedala.Len tolko aby som prisla v pondelok zasa na krv ci hodnota stupa, tak z toho som usudila,ze asi sa chytilo len jedno.Neviem.Ale bola by som ststna keby sa chytili obe 😀 😀 Juj to by bolo stastia....
Doktor neviem o tom ze som chora.Vcera mi nebolo az tak zle, to do dnesneho rana som sa zobudila uplne chora....Poslem manzela do lekarne a skusi sa ich spytat co by mi zabralo. 😀 😀 Myslis ze by sa mohlo embryjko pustit???Ked som chora??? ☹ ☹

mata1782
15. apr 2011

@evi1ahoj Dakujem 🙂aj tebe prajem aby ti to vyslo 😉 robila som si mamatest citlivost 10 .

mabumi
15. apr 2011

@renattka24 nič sa nepustí, neboj 😉 . len sa pekne lieč a daj si liečky, ktoré ti odporučia. daj si nejakú masť (najlepšie jazvečiu, husaciu, ale keď nemáš, tak obyčajnú bravčovú) na priedušky a nechaj celú noc aspoň (najlepšie aj cez deň).
všetko bude dobré, neboj 😉 . my májovky budeme potrebovať zásobu tehu vírusíkov 😅 😀

makovicka53
15. apr 2011

@renattka24 reni moc moc gratulujeeeem ...tesim sa s tebou 🙂

renattka24
15. apr 2011

@makovicka53 Dakuejm 😎 Ja budem Tebe na dalej drzat pastiky 😎 😎
@mabumi Dufam,ze mas pravda 😀 Jasne virusiky Vam uz teraz odkladam 😀 😀 Ale urcite sa Vam to podari, verim tomu 😎 Dakujem za rady 😎

renattka24
15. apr 2011

@munuska Tak este nevolali??

munuska
15. apr 2011

@renattka24 Dievcata moje, tak mam smutne spravy hcg 0. Nechapem, ale je to tak. O 4 dni kontrola krvi, ale vyzera to tak, ze nic. Uz som si poplakala....mame este 5 mrazacikov...

anjelicek26
15. apr 2011

@renattka24 - byt chora je na zaciatku tehu super priznak, kazda druha tehulka je 🙂 Telo automaticky trochu oslabi imunitu, aby sa babulko mohlo dobre zahryznut. Drzim palceky a sorry, ze sa vam sem pletiem 😉

mabumi
15. apr 2011

@henika a ty ako? v mojich poznámkach 😀 mám poznačené, že aj ty si mala ET 1.4., či sa mýlim? ako si dopadla? aj na teba myslíme 😉 , tak sa drž

mabumi
15. apr 2011

@munuska ani ti nejdem písať, že mi je to ľúto, pretože ešte nie je všetko stratené 😉 . veď aj renátka to mala tak isto ako ty, nie? tak ešte predsa držím palce 😵

renattka24
15. apr 2011

@munuska Joj strasne ma to mrzi.No neviem ani co mam napisat.Ale aspon je povzbudzujuse ze mas este zmrzlinky.No moja manzel musi predsa vymysliet nejaku super exoticku dovolenku.Neboj trosku to preboli a pojdete skusit zasa 🙂 A urcite sa Vam to podari...Je mi to luto.Ale nechapem preco je to tak.Co to to je nejake zakliate??
Ale ked mas ist este na kontrolu mozno sa nieco zlepsi.Na ktory den po ET si bola na krv?

renattka24
15. apr 2011

@anjelicek26 To naozaj?Myslis ze to bude tak?Ja sa bojim uz aj postavit aby fazulka zo mna "nevypadla" 😀 😀 Praveze som si myslela ze to neni dobre ked som taka chora.A vobec sa nemusis ospravedlnovat ze sa k nam pleties 😀 😀 Pozeram ze na fotecke mas uz jednu slecinku 😀 Tiez patris medzi nas?Co sme si museli vytrpet dlhe cakanie cize 14 dni na krvny testik??

renattka24
15. apr 2011

@munuska Vidis aj mabumi si mysli ze este neni nic stratene a naozaj ja mozem byt prikladom.Tak nohy aj hlavku hore.Skus este 4 dni mysliet pozitivne 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre